Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Боржники або жертви

Боржники або жертви


			
	  	Должники или жертвы

Вчора, чекаючи автобус на зупинці, звернула увагу на жінку середніх років, яка стояла неподалік і відкривала поштовий конверт. Потім дістала з конверта лист, розгорнула й почала читати, мружачи очі, мабуть проблеми із зором, на зворотному боці листа я помітила логотип банку Ренесанс. Судячи по зовнішньому вигляді листа ,це було вже не пропозиція, а вимога про погашення. Жінка тяжко зітхала, читаючи листа, потім прибрала його назад у конверт і засмутилася. Видно було на обличчі ту емоцію, яку вона переживала в той момент.
Підійшов мій автобус, я увійшла у другу двері, сіла на вільне місце і відразу помітила жінку, яка сидить навпроти. Вона читала лист від банку ” Тінькофф. Це була пропозиція замовити кредитну картку. Жінка уважно читала листа, потім піднімала погляд вище, перечитуючи знову і знову. Було схоже, що вона зовсім не розуміє, чого від неї хочуть і хто це написав їй такий лист.

І тоді я задумалася, таких листів «болю», листів «проблем на свою голову», отримують щодня наші співгромадяни. Кому-то все ще шлють кредитні карти, а тим, хто вже не встояв перед спокусою, тепер надсилають виписку, квитанції або вже вимоги про дострокове погашення ( для тих, хто більше не може впоратися з виплатами)
Мені дуже шкода людей, які опинилися у кредитній пастці. Кожен потрапив у цю пастку своїм шляхом – хтось не уважно читав договір, хтось не розрахував свої можливості, хто-то і мав на момент отримання кредиту стабільний дохід, але за роки виплат за збігом обставин, доходу просто не стало, у кого-то трапилася біда і йому потрібні гроші на лікування або на рішення ще якихось проблем, тому він не зміг більше платити за кредитом. Хтось просто не замислюючись про наслідки, активував кредитну картку, отриману поштою і витратив з неї всі кошти.
Я особисто знаю масу випадків, коли банки надсилають кредитні картки людям, які не мають роботи і ніколи не працювали взагалі. Природно, не всім дано відмовитися від такої пропозиції і відразу ж позбутися від картки, а тому більшість щасливих отримувачів таких кредитних карт, відразу ж знаходять застосування, зовсім не усвідомлюючи часом, ніж цей борг після гасити. Процедура активація до безумства проста – людині достатньо зателефонувати в банк, відповісти на пару запитань і все! Можна сміливо користуватися коштами в межах суми, яку банк зволив зарахувати на кредитну карту, надіслану по пошті не відомому, по суті, обличчю.
Мені просто не зрозуміти, на що розраховують банки взагалі і як потім ще мають совість ображати людину, який став жертвою їх безцеремонності.
Адже це природно, що не всі отримувачі карт повертати борги, а тому заповзятливі банкіри намагаються вичавити з сумлінних платників по максимуму, нараховуючи шалені відсотки за кредитами і захмарні штрафи за кожен день затримки платежів.

Хтось скаже, що я не права, може бути і так, але я твердо переконана, банки винні набагато більше, ніж позичальники, і для пояснення своєї думки наведу ще кілька прикладів. Давайте залишимо кредитні картки ,що відправляються поштою, адже тут і так зрозуміло, що банк порушує закон хоча б тим, що не має підписаного позичальником договору, а на підставі чинного законодавства, договір, не складений у письмовій формі, тягне за собою нікчемність правочину. Позичальник не знає умов кредитного договору, ніколи нічого не підписував, так і як довести, що це особисто він активував карту, можливо і номер телефону оформлений на його далекого сусіда, і за місцем реєстрації він ніколи не проживав, а банк, виходить, повірив голослівним повідомленнями по телефону, і тепер звинувачує людини, що той скористався їх наївністю. Ну так, тут можна розпочати роздуми про честь і совісті, про порядність і т. д.
Але давайте тепер поговоримо, порядно чинять банки, надаючи кредит при безпосередньому зверненні громадянина в банк. Я сама особисто була свідком ситуацій. Приходить людина в банк. Йому необхідно отримати кредит, але у нього немає домашнього стаціонарного телефону. І тоді співробітник банку, природно для свого заробітку, починає пропонувати людині всі можливі варіанти – ну може бути, у родичів є домашній телефон, – нема, – а може, у друзів, знайомих. Виявляється, немає нікого, чий домашній номер міг би назвати людей і тоді працівник банку пропонує, та назвіть будь-який стаціонарний номер, за нього все одно дзвонити ніхто не буде. Людина відшукує в пам’яті якийсь номер, вписує його в анкету, задоволений люб’язністю менеджера. І тут йому пропонується поставити галочку в графі «страхування життя». Менеджер з посмішкою повідомляє, що так йому гарантовано схвалять кредит. Ну потім радить ще кілька нюансів підкоригувати, написати не 10000 суму зар.плати, а 27000, наприклад, приховати, що людина живе на орендованій квартирі. Справу зроблено, кредит схвалений. Виходить, позичальника ввели в оману, не давши зрозуміти, і службі безпеки надана не дуже правдива інформація, яку вони не дуже сумлінно ще до того ж і перевірили.

Ось так і виходить, що світ грязнет в боргах, не повернення по кредитах ростуть, а хто за все це платить? Не складно здогадатися – добросовісні позичальники, яких, до речі теж, можна зараховувати до рангу «жертви».
Так хто ж тут кому боржник, а хто жертва, складно дати однозначну відповідь. Одне ясно напевно – банкам слід докорінно переглянути всю свої систему надання кредитів і почати з більшою відповідальністю ставиться до рішення про видачу позик. Насамперед можна було б припинити масові поштові відправлення кредитних карт, причому без попередньої згоди на те самого громадянина.
Скількох проблем, вдалося б уникнути, якщо б співробітники банків ставилися до своїх обов’язків більш серйозно і відповідально, скільком людям було б тоді відмовлено в кредитах, що врятувало б їх від кабали, а в банках напевно було б менше невиплачених кредитів.
Так що , вирішуйте самі, хто ж насправді ці люди, яким нав’язали кредит, свідомо здогадуючись ,що з них взяти буде нічого, а тепер ще переслідують, ображають, позбавляючи спокійного життя і останніх засобів до існування.

Ірина Кудряшова, спеціально для сайту клубу анонімних боржників . При копіюванні посилання на цю сторінку обов’язкова.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!