Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Боргова яма. Як втриматися на плаву і не впасти на дно

Боргова яма. Як втриматися на плаву і не впасти на дно


			
	  	Долговая яма. Как удержаться на плаву и не упасть на дно

Причини і способи попадання позичальників в кредитну пастку,зазвичай однакові і рідко ніж зазвичай можуть відрізнятися. Як правило, рішення звернутися в банк за кредитом виникає не на порожньому місці. Терміново знадобилися кошти на невідкладні потреби, а от взяти їх, звичайно ж, ніде. Людині, у якої виникли труднощі, які вимагають миттєвого дії, важко задуматися про наслідки, до яких можуть привести взяті на себе кредитні зобов’язання, ще складніше розрахувати фінансові можливості і подумати про майбутнє – де брати гроші потім, на погашення кредиту, якщо їх немає в наявності вже зараз. Але, будь-яка мета може бути виправдана, і кредитний борг, звичайно ж, не виняток. І зараз я не буду говорити про те, що кредити це погано, що краще взагалі їх ніколи не оформляти. На жаль, бувають ситуації, вирішити які без кредиту не можливо. Наприклад, терміново знадобилися гроші на операцію, чи потрібен серйозний ремонт машині, на якій людина заробляє, або комп’ютер потрібно купити, робота на якому теж буде приносити дохід. Поважні причини для позики грошей у банку кожен знаходить сам. Але я хочу застерегти від необдуманих вчинків тих, хто через деякий час після оформлення кредиту почав розуміти, що звалив на себе ношу не посильну, і що кожен платіж по кредиту заводить тепер у глухий кут.

Саме тут необхідно серйозно задуматися про те, як не потрапити в ще пущие нетрі і як не впасти на саме дно кредитної залежності. Чому більшість позичальників опинилися на дні кредитної ями, ні десь на поверхні, а саме на самому дні топкого нещадного болота по імені «Кредитний борг»? Так, напевно, тут кожен вже сам здогадався – страх зіпсувати кредитну історію змушує позичальників йти знову в банк і брати нові кредити.
Але постійте, давайте обговоримо цей момент. Кредитна історія… Навіщо вона Вам потрібна, варто її оберігати заради нових проблем? Та і потім, невже Ви ніколи не здогадувалися, що вже після першої затримки платежу ця сама історія вже зіпсована? Що б Вам не говорили банкіри, як обіцяли, що історія не буде зіпсована, якщо внесете платіж зараз, або: внесіть платіж, виправте кредитну історію. Це все обман. Я знаю на власному досвіді, що після двох затримок (не прострочень, а саме затримок платежів на кілька днів, причому не підряд), банк РС зіпсував мені кредитну історію, і мені вже ні в одному банку не схвалювали заявку, причому сам РС з радістю видавав мені кредити на будь-яку суму. А якщо це так, то для чого залишати нові плями, чи не простіше зупинитися на одному, щоб не створювати собі та своїй родині додаткове навантаження і не підвищувати загальну суму боргів і розмір щомісячних платежів.

Якщо Ви помітили, що платити по кредиту стає складно, можливо навіть, вже з’явилися прострочення по виплатах, і банки почали свої атаки, не поспішайте шукати вихід із ситуації, кредитуючись у інших банках. Візьміть аркуш паперу, калькулятор і олівець і чітко розрахуйте, що буде, якщо Ви оформите новий кредит, які платежі потрібно буде вносити кожен місяць, яка сума загальної переплати вийде. Можливо, після того, як цифри будуть прописані, бажання оформити новий кредит, відпаде саме собою.
Рекомендую також серйозно подумати про те, на які нові доходи Ви можете розраховувати? Ні на які, тоді для чого обтяжувати свою ношу, яка як раз то і втопити в цьому самому борговому болоті? А якщо навіть доходи Вам реально можливо підвищити, то чи не краще дочекатися, поки вони підвищаться і розрахуватися з вже утворилася заборгованістю? Хтось може сказати, що поки доходи підвищаться, штрафи накопичаться непідйомні. І Ви тут не праві. Якщо прийти в банк з пропозицією погашення заборгованості, що утворилася, за умови скасування штрафів, більшість з них на це йдуть. Ну а якщо не так, то будь-які завищені штрафи можна відсудити в законному порядку. А ось якщо оформити новий кредит для погашення старих боргів, то переплати істотно збільшаться, та й потім, а якщо надії на підвищення доходу не виправдаються? Тоді що? Брати новий кредит і так до нескінченності?
Повірте мені, краще всього вирішувати наявні проблеми, не створюючи нових. Так хоча б на плаву втриматися можна, а кожен новий борг тягне до дна все стрімкіше з кожним разом, і потім вирішувати проблему заборгованості буде набагато складніше і набагато довше. Не наражайте себе на небезпеку все життя працювати на утримання банків, краще вчасно зупинитися, ніж потім все життя шкодувати. Читайте реальні історії боржників за кредитом, приєднуйтесь до спілкування на форумі, і пам’ятайте – новий борг не вирішить проблему старого боргу, а порятунок потопаючого, як відомо, – справа рук самого потопаючого. Так не дайте собі потонути в кредитних боргах!

 

Якщо стаття “Боргова яма. Як втриматися на плаву і не впасти на дно” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!