Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Поради / Борги у судових приставів

Борги у судових приставів


			
	  	Долги у судебных приставов

Якщо кредит не платити тривалий час, то настане все-таки момент, коли банк звернеться до суду. Природно, термін терпіння банку залежить, насамперед, від самого банку. Адже одні кредитори намагаються звернутися до суду якомога раніше, поки боржник не змінив всі свої контакти, інші, чекають, поки сума боргу відчутно зросте і тому не звертаються до суду роками. Крім того, подасть банк в суд на боржника, залежить також від суми боргу.

Якщо борг невеликий, від декількох десятків або сотень грнлів до декількох тисяч (тут знову у кожного банку своя політика щодо суми максимального порогу для списання), то можливо, банк не звернеться в суд, а в підсумку все-таки спишуть борг із-за неможливості стягнення. Ну а якщо ж борг більше 10.000 або 5.000 грнлів, то суду уникнути ну ніяк не вдасться.

Отже, банк звернувся до суду. Суд виніс рішення на користь банку. Не важливо як, судовим наказом або рішенням суду, далі процедура відрізнятися не буде, якщо боржник не подасть заперечення на судовий наказ.

Рішення суду про стягнення боргу. Що далі?

Отже, є рішення суду, що далі? А далі починають працювати з боржником судові пристави-виконавці.
Якщо за рішенням суду боржник не виконає свої зобов’язання протягом 30 днів, документи будуть передані судовим приставам, кожна справа закріплюється за одним судовим приставом-виконавцем, який порушує провадження у справі, про що повідомляє письмово і боржника, і банк, що звернувся в суд. Боржнику дається певний термін для добровільного виконання зобов’язань. Якщо протягом призначеного строку борг не буде погашений, судовий пристав буде дзвонити боржнику для врегулювання питання.

Якщо домовитися не вдасться, пристав може приїхати до боржника додому і накласти стягнення на особисте майно боржника.
Найпростіше судовим приставам стягнути борг з тих, хто має офіційну роботу. У разі не виконання зобов’язань боржником добровільно, судовий пристав направить документи в бухгалтерію роботодавця і кожен місяць з заробітної плати боржника буде утримано 50% від загальної суми заробітку, за винятком аліментів та інших виплат, на користь стягувача.

Борг у судових приставів. Як бути боржника?

Боржник має право звернутися до судді, який постановив рішення, із проханням про надання відстрочки або розстрочки боргу за рішенням суду. Потрібно буде довести труднощі матеріального становища, зазвичай судді виносять рішення про розстрочення або відстрочення на користь боржника. Краще всього звернутися з такою заявою одразу ж після винесення рішення суду, поки воно ще не вступило в силу. Але якщо відразу не встигли, і документи вже у судових приставів, то потрібно буде З постановою про надання розстрочки піти до судового пристава і написати заяву, з додатком копії постанови про зупинення провадження по справі.

З судовим приставом краще не сваритися. Це не колектори. Пристави діють тільки на законних підставах, тобто виконують закон, і вони не винні у проблемах боржника, тому краще всього з судовим приставом домовитися, пояснити ситуацію, повідомити, коли зможете платити за зобов’язаннями і краще, звичайно, обов’язок виплачувати.
Але що буде, якщо не йти на зв’язок з судовим приставом, змінити контакти? Якщо у боржника є у власності автомобіль, можуть заарештувати його. Якщо ж у власності немає ніякого майна боржника будуть шукати всіма доступними методами, але якщо знайти не вдасться, боржник буде внесений у базу боржників, і не зможе виїхати з України, в разі необхідності. Крім того, якщо сума боргу висока, боржника можуть оголосити у федеральний розшук і притягнути до кримінальної відповідальності.
Не забувайте, що будь-який борг треба віддавати, хоча б невеликими частинами. Якщо ж просто ховатися від приставів, нічого хорошого з цього не вийде.

 

Якщо стаття “Борги у судових приставів” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.