Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Борг продан колекторському агентству. Поради боржника

Борг продан колекторському агентству. Поради боржника


			
	  	Долг продан коллекторскому агентству. Советы должнику

Одна з типових ситуацій для кредитних боржників – продаж кредитного боргу банком колекторському агентству. Людина, став боржником банку, рано чи пізно дізнається про те, що його борг був переданий в колекторське агентство і сума боргу збільшена в рази. Це стає несподіванкою для будь-якого боржника. Кредит і так було чим платити, а тут ще сума реального боргу зросла в кілька разів.
Питання, звідки виникла така сума боргу, хвилює кожного боржника, але знайти конкретну відповідь на це питання вдається не всім. Якщо ж запитати колекторів безпосередньо, яким чином розрахована нова сума боргу, відповідь буде досить заплутаним і навряд чи буде відповідати реальності.

Давайте спробуємо розібратися в ситуації і самостійно відповісти на питання: чому борг, проданий колекторам зростає нереальними темпами, чому колектори не звертаються в суд і чому колекторські агентства роблять перерви між «вибиванням боргів».
Отже, бувають ситуації, коли співробітник колекторського агентства озвучує суму боргу, що перевищує реальні цифри в 10 разів. Борг зростає, і це природно, тому що Ви його не гасіть, але ось звідки беруться такі нереальні суми, зрозуміти неможливо. Насправді ж все набагато простіше, ніж може здатися. Купуючи борг за кредитом у банку, колекторське агентство не тільки продовжує нараховувати на суму боргу банківські відсотки, але ще і накручує свій відсоток, плюсуя витрати на зв’язок з боржником (телефонні дзвінки, листи, оплату працівникам). Причому, заявляють вони про це, не соромлячись: ми змушені Вам дзвонити, писати, витрачати на Вас свій час, а це все коштує грошей, причому не маленьких.

Такі дії з боку колекторських агентств як мінімум, неправомірні. Боржник має повне право вимагати від колекторського агентства детальний розрахунковий лист, що забезпечує точний розрахунок зростання кредитного боргу. Якщо Ви плануєте виплачувати цей борг, то необхідно з’ясувати всі розрахунки максимально точно. Якщо ж борг платити колекторам Ви не станете, то краще всього в цьому випадку взагалі з ними не спілкуватися.

Сума боргу, який колектори вимагають від боржника, найчастіше в кілька разів перевищує ту суму, яка була необхідна для повного погашення заборгованості в банк. Це залежить від суми відсотків, які нараховують колекторські агентства. І вже за кілька місяців ця сума стає просто нереальною для боржника, саме тому основні зусилля на «вибивання боргів» колектори спрямовують саме в перші кілька місяців, поки з боржника ще можливо хоч щось вичавити. І багато боржники не в силах встояти під цим натиском, дійсно намагаються знайти хоч якусь суму грошей, влізаючи в нові борги чи іншим шляхом, але виплачують колекторам все, що тільки можуть. Саме на це і розраховано тиск колекторів. Якщо ж у перший період натиску боржник так нічого і не виплатив, колектори залишають його на деякий час.

Чому колектори спочатку телефонують боржника по кілька разів на день, а потім зникають на кілька місяців? Це одна з тактик залякування боржника з метою надання морального тиску для «вибивання» хоча б частини боргу. Якщо колекторам не вдалося стягнути з боржника нічого під час першого «нападу», вони роблять перерву, часом у кілька місяців, щоб боржник міг розслабитися і подумати, що про нього просто забули. І тут-то несподівано колектори знову дадуть про себе знати і назвуть суму боргу ще вище колишнього, цифра буде звучати як вирок. Зазвичай це боржника лякає дуже сильно – не забули, дог зростає, а значить, чим далі, тим більше і починаються пошуки фінансів в прискореному темпі. Хтось знаходить кошти для повного погашення боргу зі всіма названими штрафами та пені, хто гасить лише частину боргу, але навіть і це значно полегшує спілкування з колекторами. І лише небагато хто як не платили нічого, так і не платять. З такими боржниками робота для колекторів найскладніша. Але так як в колекторських агентств немає жодних повноважень, крім дзвінків по телефону , вони ніяк не можуть більше вплинути на боржника. І єдиним виходом у даній ситуації залишається звернення до суду про стягнення заборгованості. Але чому колекторські агентства цією можливістю практично не користуються?

Багато боржників звертають увагу на те, що колекторські агентства не звертаються в суд. Це пов’язано з тим, що суми боргу, які вимагають від боржника колектора, дуже далекі від реального боргу. Крім того, судовий процес не вигідний колекторам, так як вони діють не завжди законно і часто є неофіційною компанією, яка заробляє лише на страхах боржників. Також, дуже часто кредитні борги, які передаються колекторам вже мають минув строк позовної давності. Ну і найважливіше – з моменту звернення в суд буде припинено зростання відсотків, пені і штрафів, а також, на підставі зустрічного позову боржника, суд будуть списані всі раніше нараховані невідповідні суми штрафів та інших нарахувань, що сильно зменшить розмір необхідної колекторами суми, а це для них вкрай невигідно.

Отже, якщо Ви опинилися боржником банку і борг був переданий в колекторське агентство, прочитайте статтю про те, як вести себе з колекторами і запам’ятайте прості правила:
Ніколи не піддавайтеся залякуванням з боку колекторів, пам’ятайте – у них немає ніяких повноважень;
Не реагуйте на залякування плачем або криком, а наполягайте на своїх правах – з’ясуйте, чи є у колекторів договір з банком і чому вони не звертаються до суду;
Не платите суми, які вони вимагають, керуючись лише страхом, сума боргу в будь-якому випадку від цього не зменшиться, а часом, навпаки, може тільки збільшитися. Адже як кажуть, хто везе, того й поганяють, і тих боржників, з яких вдалося взяти хоч що-то, колектори будуть тиснути по повній програмі.

Найкраще припинити всяке спілкування з колекторами, ніяк не реагувати на їхні дзвінки і листи і спокійно чекати, поки вони звернуться в суд (якщо, звичайно, звернуться). Ну а якщо ж до суду вони не подадуть, то після закінчення строку позовної давності Ваш борг буде просто списаний.

Ніколи не піддавайтеся паніці, бережіть свої нерви і пам’ятайте – все, що можуть колектори – залякувати боржника, ніяких реальних повноважень в них немає, а тому сміливо можете їм заявити , що виплатите борг тільки через суд. Ну а якщо ж вирішите зовсім з ними не спілкуватися, знайте – жодної відповідальності за це законом не передбачено.

 

Сторінка існує за підтримки сайту rencredit.ru. Послуги з кредитування фізичних осіб, у тому числі кредит готівкою в Москві. Ренесанс кредит – проста схема оформлення кредиту, зручні умови для позичальника.

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт і дізнатися про законні права боржників за кредитом.

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!