Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Поради / Борг – не біда, боржник – не злочинець

Борг – не біда, боржник – не злочинець


			
	  	Долг – не беда, должник - не преступник

Багато позичальників, опинившись неплатоспроможними перед банками, починають панікувати, замикаються в собі і вважають себе винуватими. Почуття провини не тільки не допоможе знайти правильне рішення проблеми, але зовсім навпаки, зажене людину у кут, з якого вийти буде зовсім не просто. Найважливіше, варто зрозуміти, що борг – не біда, борг – не вирок, борг по кредиту – це всього лише невелика неприємність, яку можна і потрібно вирішувати. Повірте, немає нічого страшніше смерті і війни, тому постарайтеся переконати себе в тому, що борг – не біда, і що вирішувати ситуацію варто тверезим розумом, а не депресивними фантазіями і не емоціями, які намагаються накрутити співробітники банків або колектори.
Якщо пустити ситуацію на самоплив і дозволити страху заволодіти розумом, то повірте, нічого хорошого з цього не вийде. Щоб питання вирішувалося, необхідно приділити час і розставити пріоритети по порядку.

Насамперед, як я вже сказала, зрозумійте, що боржник – не злочинець, якого посадять за ґрати, як кричать про це банки і колектори. Боржник – жертва фінансової ситуації, який став боржником не зі своєї вини, тим більше, не за своїм бажанням. Так, певна вина є в тому, що не вміємо ми розпоряджатися своїми фінансами, ну, не навчили нас фінансової грамотності, цьому не вчать у школі, а шкода! Так, оформляючи кредит, людина повинен розраховувати на свої фінансові можливості. Але що ж поробиш, якщо не вийшло так, як хотілося, що поробиш, якщо обставини склалися трохи не так, як очікувалося. Тут вже винних шукати не варто. Отже, боржник – не злочинець! Це перше.
Друга. Виходячи з того, що Ви – не злочинець, не дозволяйте співробітникам банків та колекторських агентств вести себе по відношенню до Вас негідно. Припиняйте відразу будь-яку спробу ггрності, підвищеного тону і загроз. Якщо Вам не подобається, як з Вами розмовляють, відразу ж заявіть про це і якщо інтонація не зміниться, сміливо відключайте телефон. Не потрібно думати, що якщо у Вас є борг перед банком, то тепер Ви змушені терпіти всі їх витівки і приниження. Борг доведеться повернути в будь-якому випадку, і банк неодмінно отримає своє, тільки трохи пізніше, тим більше, враховуйте той факт, що Ви платите банку чималий відсоток за користування грошовими коштами, а це значить, що їх існування повністю залежить від позичальників.

Якщо Ви зможете все це усвідомити і прийняти факт заборгованості, як тимчасову складність, якщо Ви чітко переконайте себе в тому, що борг – не біда і не трагедія, то стане помітно легше пережити ситуацію і вибратися з труднощів. Про те, як себе вести, якщо нічим платити борги, як вирішувати питання щодо повернення боргу законними шляхами, читайте на сайті SpasFinans.ru. Додавайте сайт в закладки, приєднуйтесь до обговорень на форумі і дуже скоро Ви переконаєтеся в тому, що дійсно, борг – не біда, а тільки маленька неприємність!

Якщо стаття “Борг – не біда” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.