Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес — виробництво і реалізація фотоплитки

Бізнес — виробництво і реалізація фотоплитки

Створення фотоплитки — це відносно нова ідея бізнесу, який полягає в повноцінній організації виробництва фотопанно і фотоплитки. Виготовлення даних матеріалів, завдяки сучасним технологіям, забирає відносно небагато часу, оскільки спеціальні інструменти дають можливість безпосередньо друкувати найрізноманітніші зображення на поверхні плитки.

Виробництво фотоплитк і фотопанно з печаткою різноманітних зображень — це спосіб нанесення малюнків на керамоплитку з допомогою спеціального экосольвентного чорнило прямо на керамічний виріб. Зображення завдає спеціальний принтер, наносячи на поверхню плитки прекоат — лаку.
Цей метод дає можливість отримувати максимально якісні вироби з яскравим, довговічним і чітким зображенням. Дуже висока якість товарів тут гарантовано.

Фотопанно також використовується для облицювання інтер’єру різних приміщень: кухонь, ванних кімнат, офісів, басейнів та ресторанів. Фотоплитка володіє довговічністю, з допомогою якої вона користується дуже високим попитом серед споживачів.

Популярність фотопанно і керамоплитки постійно зростає і саме тому, прибуток від неї також буде весь час зростати. Всі сучасні технології, дозволяють наносити зображення безпосередньо на поверхню плитки, дають можливість виробникам пропонувати багатьом замовникам максимально якісний матеріал. Варто відзначити, що зображення на плитці не стирається навіть при використанні навіть самих потужних миючих засобів. Це, природно, розширює коло осіб, які бажають замовити для себе фотопанно.

Аудиторія та канали реалізації

Багато хто при відкритті даного виду бізнесу, задаються питанням — як заробити на фотоплитке?

Виділимо кілька основних галузей замовників (тобто потенційних споживачів) фотоплитки і фотопанно:

  • Юридичні особи, які надають будівельні послуги в різних галузях в якості звичайних посередників;
  • Фізичні особи, які роблять ремонт у своєму власному заміському будинку, квартирі, або в іншому типі нерухомості;
  • Юридичні особи, які надаю ремонтні послуги в орендованих, а також своїх приміщеннях, які потім продають.

На даний момент, найефективнішим способом для продажу фотоплитки — це розміщення своїх зразків своєї плитки у виставкових і торгових залах найбільших будівельних компаній і гіпермаркетів у вашому місті. Зразки фотоплитки розміщуються на стінах. А покупці починають підходити, розглядати зразки і в процесі їх замовляють.

Обладнання, яке необхідно для друку зображень на плитці

Для відкриття бізнесу, ця ідея заробітку дуже зручна і необхідно придбати тільки такі спеціальні інструменти:

  • Спеціалізований принтер
  • Потужна сушильна камера
  • Краскопульт
  • Комп’ютер
  • Меблі для офісу

Для друку, в принципі підійде і принтер марки ПК, Китайського виробництва. Цей принтер є чудовим співвідношенням ціни і якості».

Для повноцінної сушіння завданих зображень на поверхню плитки використовують звичайний сушильну шафу. Це обладнання здатне підтримувати постійну температура (близько 150 градусів Цельсія) — це дозволяє виконати максимально якісну просушування всіх виробів. Цей сушильну шафу також виконує повноцінну просушування без перерв більше 24 годин.

Обладнання не вважається «громіздким» і саме тому, це обладнання, як не можна краще підійде для використання у власному будинку. Осилити тут технологічний «простенький» процес тут зможе практично кожна людина. І коли ваше виробництво істотно почне розширюватися і необхідно буде просто найняти пару співробітників для підтримки в роботі.

Вартість на друк для різних оптових замовників може скласти приблизно 2 тис. грнлів за 1 м2. Причому друк в більшості випадків проводиться на плитках покупців, оскільки дуже важливо, щоб така плитка максимально добре вписувалася в загальний інтер’єр приміщення. Період окупності вкладених в розвиток цього бізнесу становить всього-лише 4 — 6 місяців.

Варто відзначити, що заробити за допомогою створення фотоплитки можна дуже швидко і при цьому, сума, яку ви будете отримувати, безпосередньо залежить тільки від вас і ваших ідей.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!