Home / Бізнес / Бізнес у Швеції Стокгольмі — бізнес ідеї

Бізнес у Швеції Стокгольмі — бізнес ідеї

Скандинавські країни сьогодні вважаються одними з найбільш перспективних в плані бізнесу. Саме тут можна втілювати в життя самі неймовірні стартапи. Багато росіян після перебудови теж вирішили відкрити свою справу. 25-річний досвід показав, що є деякі нюанси (втім, як і завжди), які ускладнюють або полегшують роботу в цій країні для різних людей.
Отже, чим може порадувати або засмутити стартаперів малий бізнес у Швеції?
Бізнес в Стокгольмі – загальні риси У Швеції малий бізнес і стартаперское рух в цілому є досить масштабним. Але останні роки з-за безперервного фінансової кризи його діяльність поступово сходить на спад. Про це говорить і відомий шведський бізнесмен Густав Хенман.
Сьогодні спостерігається серйозне зниження можливостей знайти хороших спонсорів і великих інвесторів, також поступово сповільнюється темп розвитку ринку. Однак у той же час в Стокгольмі кожен новачок на першій стадії запуску свого стартапу здатний отримати гранти або дотації, в тому числі і від держави. Їх розмір дорівнює 20 000 € і цілком здатний вирішити масу проблем, від оренди до залучення персоналу.
Але щоб його отримати і відкрити бізнес в Швеції, потрібно довести свою правоту, перспективність майбутнього справи і т. д. Документи Організація бізнесу у Швеції вимагає ретельної підготовки, в тому числі і документальної.
Для роботи в Швеції і вже тим більше – в Стокгольмі — необхідно наявність візи. Також потрібні всі необхідні документи для реєстрації бізнесу, про які докладніше можна дізнатися в посольстві України в Стокгольмі. Найчастіше це ліцензії на підприємницьку діяльність.
Який бізнес слід відкривати в Швеції?
Загальновідомий тренд, який підтримується і в Швеції – це створення мобільних додатків. Сьогодні в Швеції потрібні фахівці, здатні розробляти мобільні версії різних проектів для постійно виникаючих нових портативних пристроїв.
Відкрити дизайнерське агентство — гарна ідея для Швеції Відкриваючи бізнес у Стокгольмі, слід знати, що тут затребувані творчі проекти, пов’язані з архітектурою, дизайном, прикладним творчістю. Непоганою ідеєю є відкрити проектне бюро або невелике дизайнерське агентство.
Якщо оцінювати рентабельність і ліквідність бізнесу з такої точки зору, як продаж бізнесу у Швеції, то потрібно зупинитися на стартапах технічної або дизайнерської тематики. Тоді все вийде!
Найбільш перспективні проекти
Малий бізнес у Швеції має декілька найбільш популярних сегментів:
* IT-технології, що включають в себе програмування, захист даних, розробку комп’ютерних ігор і додатків, дизайнерські послуги з 3D-графіку;
*транспортні перевезення між містами і країнами;
*комерційна торгівля;
*здача різної нерухомості в оренду.
Підводні камені бізнесу в Швеції
Втім, у цій ультрацивилизованной і правовій країні існують свої підводні камені. Кожен починаючий підприємець, тим більше іноземець, рано чи пізно з ними стикається. Відкрити бізнес в Швеції можна, зрозуміло, тільки після реєстрації. При створенні власного бізнесу на території Швеції є певні обмеження для іноземних громадян. Підприємці з інших держав в Швеції можуть зареєструвати тільки дві форми компанії – товариство з обмеженою відповідальністю або Privat Aktiebolag і акціонерне товариство відкритого типу — Publikt Aktiebolag. Також тут дуже високе оподаткування, які обов’язково для підприємців, а продаж бізнесу у Швеції здійснюється через ряд довгих процедур.
Як відкрити бізнес в Стокгольмі
У столиці країни конкуренція між фірмами дуже висока. Тим не менш, можна спробувати щастя, створивши свою власну торгову точку, створивши невелике кафе з цікавою концепцією або організувавши фірму з організації так званого «ресторанного дня» для своїх численних клієнтів. Головне – вчасно зареєструвати необхідні документи. Стокгольм — рай для туристичного бізнесу
Реєстрація фірми
Сучасне шведське законодавство для іноземців передбачає реєстрацію тільки двох типів організаційно-правової дії: товариство з обмеженою відповідальністю, яке позначається абревіатурою «ТОВ» чи «privat Aktiebolag», а також акціонерне товариство відкритого типу «ВАТ» або «publikt Aktiebolag». Щоб зареєструвати нову компанію, її засновнику потрібно буде піддати кілька різних в комерційний регістр.
Отже, щоб відкрити бізнес в Швеції, знадобляться: статут компанії, заяву про реєстрацію або Registreringsanmalan, документ установи компанії або Stiftelseurkund, підтвердження депонування статутного капіталу або Bankintyg, протокол, що відображає розподіл акцій між засновниками і підтверджує депонування капіталу. Він називається інакше Protokoll fran konstituerande bolagsstamma. Реєстрація нової компанії відбувається протягом двох годин, а остаточна верифікація документів – протягом двох тижнів.
Фінансове питання
Всі акціонери компанії зобов’язані формувати з допомогою своїх часток у статутний капітал фірми. Він може бути або грошовим або майновим. Аудитор, спеціально присланий від держави, повинен оцінити статутний капітал і підтвердити матеріальні засоби в ньому. Для приватних товариств сума мінімального статутного капіталу становить 12 000 Євро, а для відкритих товариств – не менше 55 000 Євро. Організація бізнесу у Швеції – річ дорога, і слід бути готовим до цього.
Бізнес в Стокгольмі
У столиці Швеції на деякі види діяльності підприємцю потрібно отримувати спеціальні ліцензії на діяльність, пов’язану з інвестиціями, банками або венчурними фондами. Іноземцям дозволено купувати вже зареєстровані компанії, які опинилися неприбутковими, а якщо знадобиться продаж бізнесу у Швеції, то потрібно буде звернутися в спеціальну консалтингову компанію.
Переваги ведення бізнесу в Швеції
У сучасній Швеції багато компанії є іноземними або належать іноземним резидентам. Перевагою Швеції — країни для відкриття бізнесу – є дотримання всіх прав і свобод підприємця.
А які ще є позитивні сторони ведення бізнесу в Швеції? Відкрити бізнес в Швеції можна в прямому сенсі слова в два рахунки. Тут легко оформляється документація, необхідна для відкриття бізнесу. Сама процедура реєстрації компанії займе не більше двох годин. Швеція як сучасне і технократичное держава показує свою прогресивність тим, що оформлення компанії тепер не вимагає подання документів в різні інстанції. Все оформляється через інтернет. Паперова тяганина у Швеції зовсім невелика. Тепер для російських стартаперів та бізнесменів, які вирішили створити свою справу з річним фінансовим оборотом не менше трьохсот тисяч євро, не виникне необхідності в обов’язковому проведенні так званого аудиту. А ще кілька років тому ця дорога процедура була неминучою для всіх, кому потрібна була якісна і легітимна організація бізнесу у Швеції та Скандинавії. Позитивною стороною створення сучасного і перспективного бізнесу в цій державі виявляється так звана прозорість і ультраоткрытость системи і структури. Сьогодні кожен резидент-бізнесмен може отримувати унікальну доповідну інформацію, показує характер будь-яких секторів сучасного ринку, через електронну розсилку. Легкість отримання такої інформації дозволяє бізнесменові виробляти поліпшення справи та його результативність, рентабельність в найкоротші терміни. Малий бізнес у Швеції, тепер відрізняється полегшеним процесом розробки спеціального бізнес-плану, який містить в собі системну і докладну інформацію.
Концепції
Для того, щоб іноземний резидент зміг відкрити свій власний бізнес на території держави Швеції, комерсанту необхідно мати в своїй кишені одну бізнес-ідею, яка б відрізнялася продуманістю характеру. Іноземний резидент Швеції, якщо візьме позику, якщо відрізняється чіткою бізнес-ідеєю і добре продуманим планом, розраховує на отримання від місцевого банку стартового капіталу у вигляді низкозаемного кредиту. І ще один момент: продаж бізнесу у Швеції швидко окупається.
Інвестиції в Стокгольмі і бізнес
На території столиці є безліч сучасних венчурних компаній і перспективних інвесторів, готових спонсорувати іноземний працюючий бізнес, а також інвестувати будь-які грошові кошти вже готову бізнес-ідею клієнта. Але для отримання фінансової допомоги потрібно мати при собі шведського бізнес-партнера.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн


Отримати гроші безкоштовно