Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-план виробництва пончиків

Бізнес-план виробництва пончиків

З чого почати бізнес?
Будь-яка підприємницька діяльність повинна починатися з глибокого аналізу можливих перспектив розвитку компанії та примірної рентабельності. Необхідно проаналізувати порядку 10-120 факторів, від якого впливає гармонійний старт.
Офіційна реєстрація в податкових органах
Щоб вести законну підприємницьку діяльність на території будь-якої країни, необхідно зареєструвати фірму в податкових органах для сплати податків. Оскільки виробництво пончиків є досить складним, тому рекомендуємо вам в даному випадку зареєструвати ТОВ.
Пошук стартового капіталу на відкриття бізнесу
Цілком ймовірно, що після нижче наведеного аналізу вийде так, що у вас не буде вистачати грошей на реалізацію цієї ідеї малого бізнесу. В такому випадку пропонуємо не кидати розпочату справу, а задуматися про отримання вигідного кредиту на розвиток своєї справи. Про отримання кредиту ми писали в цій статті.
Варіанти реалізації бізнесу
Бізнес можна розділити на дві великі категорії:
1. Виробництво пончиків в промислових масштабах для подальшого продажу оптовикам.
2. Закупівля готової продукції на фабриках, які займаються виробництвом і перепродажем готової продукції кінцевому споживачу.
Пошук приміщень під виробництво пончиків
Для відкриття такого бізнесу вам знадобиться близько 200 квадратних метрів виробничих площ. На першому етапі краще орендувати таке приміщення де-небудь на краю міста, щоб знизити витрати на орендну плату.
Купівля обладнання для виробництва пончиків.
Обладнання коштує близько 3,5-4 мільйонів грнлів. В цю вартість входить повна конвеєрна лінія від приготування тіста до розфасовки в окремі упаковки і коробки. Як правило, продавці такого обладнання дають можливість вибрати необхідні комплектуючі. Напевно, на початковому етапі ви будете намагатися заощадити початкові кошти.
Ще одним цікавим фактом є те, що на початковому етапі становлення бізнесу на пампушках вигідніше купувати обладнання в лізинг. Ви платите відразу не всю вартість устаткування, а лише 20-30%. Решта береться в розстрочку з середньою ставкою в 7-11% річних.
Необхідний персонал для ведення бізнесу на пампушках
— Адміністратор;
— Бухгалтер;
— Водій;
— Робочі:
— Охоронець.
Для ведення повного циклу виробництва вам знадобиться близько 3 робочих і 1-2 вантажника. Середня зарплата за таку роботу становить 20 тисяч грнлів на місяць. Для ведення бухгалтерської звітності доведеться найняти кваліфікованого бухгалтера. Якщо у вас на прикметі немає такого, рекомендується скористатися послугами агентства з найму персоналу.
Трохи про технології виробництва пончиків
Для приготування використовується звичайне дріжджове тісто, яке запікається в формочки. Цим можна займатися самостійно, але в такому випадку не вийде зробити багато продукції. Є спеціальний апарат – дозатор, выдавливаемый через нижній отвір спеціальні тори з тіста. В дозаторах регулюється маса одного пончика (20-60 г).
Потім вони обсмажуються у фритюрниці на рослинному маслі, температура – від 180 до 200С. Фритюрниці бувають газові і електричні. В апарат одночасно поміщається близько 20 штук, час смаження – 2 хвилини. Після смаження готова продукція викладається на тарілку, щоб скло масло. Потім посипається цукровою пудрою і упаковуються в пакети. Також в пакет можна покласти кілька серветок.
Мінуси: Необхідна захист від вітру, дощу, оскільки несприятливі погодні умови знижують температуру гарячого масла. Дріжджове тісто швидко псується, а виготовляти його потрібно заздалегідь. Продажу нерівномірні в часі, в моменти максимального завантаження одна людина не може самостійно впоратися з випічкою і продажем пончиків. Коли низькі продажі і немає необхідності виготовлення готової продукції, ужаривается масло і псується тісто.
Бізнес на продажу пончиків
У разі, якщо ви хочете відкрити 1 і два маленьких закладу або кіоску з продажу пончиків, тоді буде зручніше все зареєструватися як ІП. Для продажу готової продукції вам знадобиться відповідний персонал. В даному випадку це будуть продавці з середньою зарплатою 15 тисяч грнлів на місяць.
Облік вартості логістики при перепродажі пончиків
Незначна частина грошей буде йти на логістику. Вам напевно доведеться купувати пончики десь на краю міста і розвозити по торговим точкам, розташованим ближче до центру. В такому випадку необхідно наймати в штат вашої фірми ще й водія з гарною зарплатою в 19 тисяч грнлів на місяць .
Придбання автомобіля для перевезення
Автомобіль можна орендувати на нетривалий термін у спеціальних фірм, або придбати за тією ж програмою лізингу обладнання та автомобілів. Вам цілком вистачить звичайної газелі або микрофургона, вартість якого буде дорівнює приблизно 700 тис. р
Відкриття місця швидкого харчування
На сьогоднішній день дуже популярна продаж хот-догів, шашликів і шаурми, тому пончики будуть продаватися не менш успішно. Головні умови – продаж в прохідному місці, підв’язки в контролюючих органах, наявність джерела енергії (проведення електричного проводу).
До плюсів відкриття пункту швидкого харчування відноситься можливість виготовляти продукцію під конкретні замовлення, при цьому немає необхідності викидати готовий продукт у разі непродаваємість. При випічці у вас будуть з’являтися нові клієнти, так як запах випічки дуже приваблює.
Продаж пончиків в булочних
Даний варіант полягає в тому, що ви запускаєте масове виробництво з подальшим фасуванням і продажем в минимагах, булочних, кафе. Головна умова для відкриття такого бізнесу – наявність приміщення. Наприклад, можна відкрити невеликий ларьок з продажу випічки на вулиці, а асортимент продукції розбавити напоями, морозивом тощо
Плюси: Це зручне і маловитратний виробництво. Ви можете завантажити апарати цілодобово. Також важливий елемент – постійне розширення асортименту.
Мінуси: Потрібно мати сертифікат на продаж кондитерських виробів. Для цього на кожну порцію друкується папірець з датою виготовлення, складом та іншими даними. Необхідно фасувати і бажати поставки кінцевим продавцям. Оптові покупці мають право повернути назад певну кількість продукції.
Собівартість однієї одиниці продукції, не враховуючи амортизацію обладнання, становить від 5 до 7 грнлів. Продаються пончики за ціною 40-50 грнлів. Реальна націнка становить більше 100%. Якщо відкрити булочну в прохідному місці, ви будете продавати 400-1000 одиниць в день. При відкритті свого бізнесу, враховуючи всі виплати і витрати, щомісячний прибуток орієнтовно становить 40000 грнлів.
Витрати:
— купівля апарату – 12000 грнлів;
— стіл, стілець – 1000 грнлів;
— ємності для масла, тіста та інших інгредієнтів – 600 грнлів;
— закупівля продуктів – 2000 грнлів;
— підведення електрики – від 100 до 4000 грнлів;
— реєстрація та інші адміністративні виплати – це індивідуальне питання.
Як бачите, відкриття бізнесу не вимагає великих витрат, тому виготовлення пончиків можна сміливо віднести до ідей з мінімальними вкладеннями.
Складності бізнесу
По вимогам Санепіднагляду офіційно можна працювати в закритих приміщеннях з проточною водою, каналізацією, активної витяжкою і т. п. Якщо ви будете встановлювати нагрівач (газовий), необхідно позитивний висновок пожежної служби.
Багато продавців всіляко намагаються заробити на господаря. Для цього вони знижують масу виробу додавання в тісто води, зменшуючи порції тіста, збільшуючи в обсязі дріжджове тісто (так знижується питома вага на певний обсяг), застосовуючи технології для довгого зберігання тесту.
Якщо ви різноманітите асортимент, доповнюючи вироби різноманітними смачними добавками, будете мати додатковий прибуток близько 1 грнля з кожної одиниці продукції. Ваша продукція повинна бути ароматної і смачної. Тільки в цьому випадку кількість покупців буде стрімко збільшуватися, і ви більше не будете задаватися питанням: як стати успішним бізнесменом.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!