Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес на прострочені товари

Бізнес на прострочені товари

Відкриття свого магазину товарів – це відмінна ідея для прибуткового бізнесу. Люди завжди, в силу своїх фізичних особливостей, вживають у їжу різні молочні продукти, овочі, фрукти, м’ясо і т. д. Без них нам не прожити. Тобто, створюючи свій магазин, що реалізує продукти харчування, ви завжди можете бути переконані в тому, що ваш товар буде затребуваний.
Звичайно, є й певні мінуси, які випливають один з одного. Приміром, один з мінусів – це різні конкуренти. Особливо в наш час, коли у великій кількості міст є великі супермаркети і торгові ще більш значні мегамаркети. Так і маленьких «дворових» магазинів розвелося досить.
Ще один мінус будь-якого торгового магазину, який випливає з попереднього, полягає в тому, що різні продукти так і не знайдуть свого споживача. Продукти харчування мають єдиним властивістю – вони мають терміном придатності, в період якого їх потрібно продати і, бажано, використовувати в їжу. Одні продукти можуть піддатися тривалому збереженню (гречка, рис, заморожена продукція, макарони), а інші, навпаки, зобов’язані бути реалізовані і вжиті як можна швидше (молочна продукція, ковбаси, деякі фрукти).
Як представляє російська практика – десь 30 % продовольства не продається в зазначений термін на упаковці і ступають у відро для сміття. На Заході – це число ще більше. Приміром, у Сполучених Штатах від 24 до 52 % всіх реалізованих продуктів харчування незабаром опиняються в смітнику. Все це, звичайно, сумно. Адже на виготовлення того чи іншого товару витрачається багато часу, сил і грошей. Плачевно, коли ці товари так і не дійдуть до покупця.
Як вирішити цю ситуацію?
Найпростіший варіант – завозити в магазин маленькі партії того чи іншого товару. Це правильно, але майже нездійсненно. На початку, складно передбачити, скільки візьмуть клієнти. Крім того, великі оптові партії припадають магазинах дешевше. Та й інші власники продовольчих магазинів не гребують реалізовувати своїм покупцям прострочену продукцію. У нашій країні, на жаль, досить поширена методика. Але дещо-що цікаво.
Далеко не багато хто товари стануть непридатними для використання в їжу після завершення терміну придатності. Коли розмова йде про м’ясо або молоці, то тут все ясно. Їх небажано їсти понад терміну придатності. Або можуть статися дуже сумні результати (отруєння, або подібне). Але такі товари, як крупи, макарони, деякі фрукти і овочі, шоколад, горіхи, заморожені товари, печиво, різні чіпси – цілком можна вживати навіть після завершення терміну використання, зазначеної виробником на упаковці.
Цим скористалися представники сучасного сьогодні руху, які іменують себе «фриганами». Фрігани – це громадяни, які шукають продовольство, одяг, домашню техніку і всякі блага цивілізації… на смітниках. Вірніше, у контейнерах для сміття поруч з великими ресторанами і мегамаркетами. І не слід плутати їх з іншими господарями місцевих звалищ і смітників – бомжами. Ці люди, представники дещо інший «субкультури».
На початку, фрігани були загальні представники вегетаріанського руху. Головна особливість полягала в тому, що вони могли, є і їжу тваринного походження. Одна умова, така їжа не повинна була бути куплена в торгових місцях. А ось відшукані в сміттєвому баку чіпси з беконом, пляшка кефіру, молока або банку з йогуртом – все це можна.
Потрібно розповісти, що фрігани, якщо порівнювати їх зі своїми «конкурентами» — бомжами, не просто, лише мають свої будинки або квартири, але і легко можуть дозволити собі звичайні вилазки за товарами в найближчий магазин. З якого дива їм тоді йти на смітник? – скажете ви. Все стандартно. Вони бачать світ зовсім не так, як більшість звичайних людей. Вони осмислюють всю складність і витрати процесу виробництва.
І не хочуть терпіти таку систему, яка дозволяє значній кількості товарів просто гнити на смітниках. Крім того, цей підхід до відшукування продуктів харчування, додає їм можливість економити дуже значна кількість грошей.
У нас в країні напрямок фріганів поки ще слабо поширене. Але інших представників вже можна знайти у великих містах нашої країни. Якщо взяти Захід – це цілком звичайна практика. Там є різні цілі групи фріганів. В інтернеті є їх сторінки, де безліч цінної інформації за найгіршим місцях, того чи іншого міста. Після цього вже не здивуєшся, що бізнес-ідея відбулася саме там.
Лавка прострочених товарів
Це виглядає як утопія, але такий магазин мають намір відкрити в США. Колишній керівник відомої роздрібної мережі торгових магазинів Trader joe’s Дуг Раугх, схоже, хоче перекинути всю продовольчу торгівлю. Адже він збирається відкрити мережу павільйонів, реалізують прострочені товари (або ті, у яких скоро закінчиться період придатності). Так, він хоче досягти успіху, переступивши одне з правил торгівлі товарами харчування. Успіх будь-якого торгового магазину – в свіжих товари. А містер Раугх бажає спочатку дати клієнтам несвіжі (навіть — прострочені продукти.
Природно, в такому бізнесі повинні дотримуватися спеціальні заходи безпеки. Адже немає таких, хто б хотів, щоб на другий день після створення в такий магазин прийшла натовп незадоволених покупців, які отримали отруєння купленими товарами. Тому, головне, перед реалізацією прострочених товарів у великих магазинах, їх будуть добре перевіряти на наявність цвілі. Далі в магазині таких продуктів будуть працювати спеціально навчені люди.
Вони пояснять клієнтам про реальні терміни зберігання, тих або інших продуктів, пояснять, що трапляється з товарами після закінчився терміну придатності, навчать клієнтів правильно готувати такі покупки.
Перевага такого бізнесу для покупців буде, в головну чергу, в ціні товарів. Адже з самого початку вся продукція буде купуватися в супермаркетах за досить низькою ціною. Виходить так, що інші магазини, будуть задоволені навіть в дар віддати прострочений продукт. Вони так навіть збережуть кошти на вивезення сміття.
А, отже, в крамниці містера Раугха всі ці товари будуть оцінюватися дуже недорого. Висновок такий, знизиться відсоток выкидываемых на смітник товарів, а клієнти отримають шанс отримати цілком придатні для харчування товари за дуже привабливою ціною. У підсумку, всі щасливі, всі у виграші. Ось таким і повинен бути сучасний бізнес.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!