Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес ідея: Здача в оренду кімнати переговорів

Бізнес ідея: Здача в оренду кімнати переговорів

Нерухомість була і залишається одним з найбільш прибуткових вкладень грошей. З неї можна отримувати пасивний дохід, чекаючи, коли вартість вашої покупки зросте, а потім продаючи. А можна здавати в оренду і отримувати активний дохід. Найцікавіше в цій бізнес ідеї те, що нерухомість не обов’язково купувати, її також можна орендувати.
Яку ж вибрати нішу для свого бізнесу? Зверніть свій погляд на надання в оренду кімнати переговорів. Чи Часто ви брали підробіток і не знали де зустрітися з замовником? А якщо ви пропонували свої послуги, то найкращим місцем вважався Макдональдс або метро «в центрі залу». Але це все справедливо для несерйозного бізнесу, для гарного враження потрібна приємна обстановка. Знімати на місяць такі приміщення невигідно, та й жоден великий орендар не піде на таку угоду. А ось зняти приміщення на годину – це вихід! На жаль, жодне агентство не пропонує подібних послуг. Станьте першовідкривачем, вийдете на ринок з цією ідеєю.
Для початку орендуйте кімнату в офісному центрі в пішій доступності від метро або іншого транспорту вашого міста, в хорошому районі і окремим входом. Так як офіс – центри не займаються торгівельною діяльністю, то в них мало потенційних покупців, а отже, невисока орендна плата. Вартість кімнати 30 метрів вам обійдеться в 30 000 грнлів. Далі закупіть пластикові перегородки з жалюзі, наприклад в IKEA, і спорудите 3-4 міні-стіл для переговорів. Ваш офіс готовий!
Далі ви розміщуєте інформацію на всіляких сайтах, розклеювати оголошення близько податкових, інститутів, великих підприємств і т. п. і чекаєте клієнтів. Великим потенціалом у рекламі мають ріелторські агентства. Ріелтори часто проводять зустрічі, підписання документів з клієнтами на бігу, і невелика ціна за комфортне приміщення їх не збентежить. Вартість оренди краще поставити невисоку, так як при великій ціні, ваші потенційні клієнти підуть проводити переговори в Макдональдс. Ціна за годину цілком може скласти 200-300 грнлів, залежно від місця розташування офісу.
Давайте порахуємо прибутковість вашого бізнесу. Навіть при завантаженні кабінок в половину сили, ваша виручка за місяць складе близько 90 000 грнлів на місяць, а чистий прибуток 60 000 грнлів. При подальшому розвитку бізнесу, зростає завантаження і можна збільшити число орендованих приміщень. Великим плюсом бізнесу є те, що він практично не займає часу, ви зустрічаєте клієнтів, бере з них плату і можете займатися іншими справами, наприклад, працювати в інтернеті або вчитися. Додаткові гроші можна заробити, пропонуючи безалкогольні напої та товари швидкого харчування.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!