Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Юридична фірма

Бізнес-ідея: Юридична фірма

Початкові вкладення: 200 грн.
Щомісячна прибуток: 50 грн.
Термін окупності: 4 міс.
Бізнес план юридичної фірми – хороший старт для підприємця-юриста.Для того щоб почати цей бізнес, вам потрібно знайти і скачати бізнес план юридичної фірми безкоштовно. Можу вас обрадувати: ваші пошуки закінчилися! Хочу зауважити, що саме топ найбільш затребуваних послуг, принаймні, в України це медичні та юридичні послуги, тобто проблем з клієнтами не виникне. Як і в будь-якому бізнесі, в юридичних послугах є чітке розділення, наприклад, це або авто юрист (спеціалізується на юридичних питаннях тим або іншим способом, пов’язаних з автомобілем), юристи, які працюють тільки з юридичними особами і так далі.
Опис бізнес плану юридичної фірми.
Для того щоб відкрити юридичну фірму, нам в першу чергу знадобиться приміщення, а після того, як знайдемо приміщення, нам потрібно обладнати офіс, зробити невеликий ремонт. Далі наймемо кваліфікований персонал і почнемо займатися просуванням наших юридичних послуг. Так само необхідно буде зареєструвати фірму або як індивідуальний підприємець, або як Суспільство з обмеженою відповідальністю. І можна вести активну діяльність. Отже, тепер все по порядку, що і як робити.
Оренда приміщення.
Отже, будь-який бізнес потребує клієнтів, і для того щоб їх було більше у нас як би автоматично, нам потрібно буде знайти «правильне» приміщення. Тобто наш офіс повинен розташовуватися у місцях великої кількості людей, так само обов’язково потрібно замовити вивіску в будь-якому рекламному агентстві, це буде залучати клієнтів. Це істотно заощадить наші витрати на рекламу і просування. Приміщення повинно бути від 15 квадратних метрів. Так само необхідно буде зробити невеликий ремонт, щоб офіс виглядав охайно, красиво, достойно. Адже офіс може говорити про успішність бізнесу, або навпаки, раджу вам не економити на цьому. Після того як ви вибрали приміщення, потрібно закупити необхідну офісну техніку та меблі. Все це можна зробити в найближчому меблевому і комп’ютерному магазині. Можна заощадити на комп’ютерній техніці і купити не супер наворочений комп’ютер, а купити звичайний спеціально для офісу.
Реєстрація бізнесу.
Для консультаційної діяльності може підійти проста реєстрація як індивідуального підприємця, але солідніше буде виглядати, якщо ви зареєструєтесь як Суспільство з обмеженою відповідальністю. Хочу сказати, що відмінності від того, як ви зареєструєте бізнес, є і більш докладно ви можете почитати статтю про основні відмінності ІП від ТОВ. Але скажу одне, що зареєструвати індивідуального підприємця простіше і дешевше. Але з точки зору продажу бізнесу, то ТОВ краще. Загалом, ви повинні вирішити самі.
Персонал.
Персонал для початку наберемо 2 людини: один чоловік має обов’язково бути з досвідом роботи від трьох років, а другого людину можна брати випускника юридичного вузу. Головне, щоб досвідчений юрист вчив недосвідченого всім тонкощам юридичної справи. Якщо ви теж сам юрист, ви можете надавати послуги консультування разом зі своїми співробітниками. Персонал слід брати на випробувальний термін від одного місяця для того, щоб визначитися, чи підходить нам людина чи ні?
Просування послуг.
Просування послуг трохи складніше просування товарів, тому ми повинні мати, так званий, банк відгуків, для того щоб клієнти могли оцінити якість роботи компанії. Тобто просіть своїх «старих» клієнтів дати вам відгук на виконану послугу, роботу. Так само обов’язковим атрибутом просування юридичних послуг буде наявність візиток. Давайте їх всім клієнтам або просто на якихось ділових зустрічах. На самому початку потрібно відразу дати зрозуміти, що ви на ринку і спробувати максимально увійти на ринок.
Для цього ми можемо замовити ролик на радіо, відео ролик на місцевий телеканал, також потрібно дати оголошення в газету. Але є важлива особливість: ось ми даємо рекламу різними способами, а ефективність хто буде заміряти? Аналіз ефективності реклами є невід’ємною частиною просування наших послуг, найголовніше спробувати все і вибрати тільки ту рекламу, яка дає максимальну віддачу, і далі використовувати тільки її!
Фінансова частина бізнес плану юридичної фірми.
Витрати:
— Оренда приміщення 15 кв.м – 10 000 грнлів на місяць
— Персонал 2 людини – 30 000 грнлів на місяць
— Просування, реклама – 10 000 грнлів на місяць
— Офісне обладнання (комп’ютери, меблі) – 150 000 грнлів
Доходи:
Доходи будуть йти з того, скільки ви зможете залучити клієнтів. Проблем з клієнтами не буде, якщо ви будете ефективно проводити рекламні компанії, а так само надавати якісні послуги. В середньому кожен юрист здатний приносити від 50 000 грнлів в місяць (ціна середня, так як в різних регіонах по-різному). Хочу сказати одне: не чекайте швидких результатів, а постійно рухатися в зазначеному напрямку.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!