Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес ідея: Як відкрити вегетаріанське кафе

Бізнес ідея: Як відкрити вегетаріанське кафе

Головна наша мета – з’ясувати, як можна заробити гроші на вегетаріанство. Спочатку відзначимо, що між ведичної кухнею і вегетаріанської принципових відмінностей немає. Ведична кухня являє систему харчування, яка була описана у Ведах. Що таке Веди? Це священні індійські писання. Вони датовані кількома тисячоліттями та нашої ери. На сторінках Зед не знайти прямої заборони на споживання м’яса, але акцентується увага на тому, що підвищити здоров’я душі можна шляхом відмови від м’яса забитих тварин. Значить, ведичну систему живлення і вегетаріанство можна правомірно ототожнити.
У таких пунктах громадського харчування практично реалізується філософсько-релігійна система однією з прадавньої країни планети, що і є антуражем, що приваблює велику кількість відвідувачів.
Нижче розглянемо основні принципи ведичної кулінарії, власне на них і базуються складності відкриття кафе:
Принцип I пов’язаний з населенням, зокрема готуються страви є вегетаріанською їжею, яка не приведе до летального результату.
Принцип II передбачає використання в кухні спецій. Асортимент спецій великий, вони не мають негативного впливу на здоров’я людини і віднесені до аюрведичний лікарських засобів.
Принцип III ґрунтується на любові. Тобто в пунктах громадського харчування для клієнтів створені умови, які дозволяють їм пізнати суть вселенської любові.
Якщо ви вирішили відкрити такий кафетерій, то дотримання цих принципів обов’язково. Лише завдяки їм ви зможете сформувати велику клієнтську базу. Досягти такої атмосфери у закладі допоможуть наші поради, які будуть викладені нижче.
Вибір приміщення та його облаштування
Кращим варіантом розташування ведичного кафетерію стане невелике приміщення, так як в цьому випадку значно спрощується процес створення затишку. У великому приміщенні створити атмосферу комфорту, єднання проблематично.
В інтер’єрі бажано наявність натуральних матеріалів на тлі приглушеного освітлення. Отождествите індійський інтер’єр з барвистою казкою. Однак пам’ятайте, що надмірна строкатість може стати причиною подразнення очей ваших клієнтів, тим більше якщо вони будуть заходити після важкого робочого дня.
Поверхня стін краще задекорувати за допомогою тканини. Для цієї ж мети цілком згодяться вінілові шпалери (більш дешевий варіант). Незайвими на поверхнях будуть розпису, орнаменти індійського традиційного характеру.
Облагородьте поли свого кафетерію за допомогою плитки. Так ви досягнете практичності та відповідності закладу індійського інтер’єру.
Меблі у вегетаріанському кафе повинна бути представлена диванами, кріслами. Покладіть на них подушки. Компенсувати нестачу диванів можна за допомогою більшої кількості подушок. Треба враховувати, що в Індії меблі, як правило, прикрашена різьбленням, а тканини чохлів – всілякими кольоровими візерунками.
Якщо дозволяють кошти, то віконні та дверні прорізи виконаєте у вигляді арок, що зможе більшою мірою відповідати інтер’єру кафе індійському мотиву. У разі необхідності розділення приміщення на зони потрібні ширми, які будуть грати роль декоративного елемента. Згідно індійським традиціям, не обійтися в такому кафе без штор, портьєр, настінних килимів.
Відомо, що символом Індії є слон, визнаний індусами священною твариною, яка відрізняється мудрістю, терпінням, миролюбністю, стабільністю, владою і, природно, силою. Фігурки цих дивовижних тварин ви можете розташувати в будь-яких зручних для цієї мети місцях. Для декору підійдуть чаплі, корови, коні, антилопи та інші представники тваринного світу. Дверні прорізи оснастите мелодійними дзвіночками.
Нагадаємо, що саме в Індії вперше з’явилися шахи. З цієї причини незайвим буде виконати поверхні столиків у вигляді шахових дощок. Дайте можливість своїм клієнтам зіграти в цю гру. Таким способом ви залучите додатково і шанувальників шахів.
Обов’язковими атрибутами вашого закладу повинні стати ароматичні свічки, лампи з пахощами, ароматичні палички. Бажано, щоб в кафе звучала заспокійлива музика.
Скільки коштує відкрити кафе і його окупність
Звичайно, для створення такого інтер’єру потрібні чималі гроші. Наприклад, якщо ви запланували реалізувати зал невеликих розмірів (до 40 кв. м), то вам доведеться витратити більше 500000 грн. Щоб належним чином обладнати кухню, санвузли потрібно до 200000 крб. На кухні обов’язкова плита, духова піч, витяжка, багатосекційна мийка, не обійтися без обробних столів, холодильників, шаф. Оренда відповідного приміщення потребує щомісячної виплати суми розміром 50000-100000 грн.
Практика показала, що вегетаріанський ресторан здатний окупити себе за 1,5-2 р.
Щоб домогтися дозвіл на відкриття кафе потрібно буде врахувати ряд вимог, що пред’являються до пунктів громадського харчування:
— Для розміщення кафетерію підійде як окреме приміщення, так і житловий (нежитловий) будинок. — Кількість виходів – не менше 2. Не обійтися без покажчиків пожежних.
— Врахуйте, що сміття повинен вивозитися регулярно, для чого потрібно буде укласти відповідний договір. Заклад оснастите обов’язково водопроводом, каналізацією.
— Вбиральні повинні мати вентиляції, а кухня – витяжку.
— Віддайте перевагу водяного опалення (менше претензій з боку пожежної інспекції).
— Для кожного приміщення має бути в наявності свій інвентар для прибирання.
Необхідні для відкриття кафе документи представлені:
— орендним договором;
— проектом (планом) об’єкта;
— документом з розрахунками кількості харчових відходів;
— копією плану з БТІ;
— схемами розташування комунікацій, розміщення устаткування;
— паспорти на вентиляцію, кондиціонери;
— договором з водоканалом і горводостоком;
— сертифікатами, що підтверджують якість оздоблювальних, будматеріалів;
— копіями свідоцтва держреєстрації закладу, статуту, свідоцтва податкового обліку, договорів з постачальниками інгредієнтів, договори на медичне обстеження працівників;
— банківськими реквізитами (обов’язкова наявність печатки, підпису директора);
— документ з інформацією про асортимент продукції;
— журналом обліку витрат дезінфікуючих речовин;
— медичними книжками працівників (оформленими);
— зареєстрованої книгою скарг і пропозицій та іншими документами.
Ваш ведичний кав’ярня будуть відвідувати в основному любителі індійської культури, згідно з якою, в пунктах громадського харчування, куріння і вживання спиртного заборонені.
Важливим моментом у початку бізнесу є рекламна компанія, засобами якої можуть стати місцеві теле – і радіоканали, ЗМІ, повсюдно розміщені брошури і так далі. Врахуйте, що в даному виді бізнесу важливе місце відводиться першому враженню. Тому постарайтеся здивувати своїх перших клієнтів. У цьому випадку зіграє на вашу користь сарафанне радіо.
У будь-якому разі для розміщення реклами виберіть ті місця, в яких переважають люди, які цінують культурні надбання, здоровий спосіб життя. Наприклад, це можуть бути навчальні заклади, бібліотеки, театри, концертні зали, музеї і так далі. Ваша реклама повинна донести до громадськості всі краси індійської культури.
Приділіть особливу увагу страв свого меню. Знайти відповідні рецепти в даний час можна в Інтернеті, вивчіть індійську літературу, перегляньте відповідні телепрограми. Більшу частину продуктів можна знайти на ринках, при їх відсутності, завжди можна замовити відсутні інгредієнти в спеціалізованих індійських магазинах допомогою того ж таки Інтернету.
Таким чином, ми коротко розповіли, як відкрити кафе з упором на вегетаріанство і здоровий спосіб життя. Причому вегетаріанство, це тільки приклад ідеї бізнесу, Ви можете розвинути свій напрямок кафе, головне щоб це було екзотичним і мала «свою фішку», інакше конкурувати на ринку кафе кожному новому закладу все важче і важче.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!