Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес ідея: Холодна ковка металу як хороша послуга безбідної старості

Бізнес ідея: Холодна ковка металу як хороша послуга безбідної старості

Виготовлення кованих виробів вже давно стала об’єктом пильної уваги і розбурхує уми тих, хто хоче перетворити свій заміський ділянку або будинок на справжній витвір мистецтва. Крім того кування вкрай популярна серед різних закладів типу фірм або тих же шкіл. Насправді мало хто знає, що ще наші далекі пращури помітили властивість металевих предметів приймати бажану форму як при нагріванні, так і при деформації. В даний час ця сама деформація стала не просто хобі або підпільним захопленням, а перетворилася на засіб постійного доходу. Причому цей дохід перевищує багато на перший погляд прибуткові ідеї. У сьогоднішній статті ми розглянемо насамперед холодну ковку. Чому саме так я розповім нижче.
Що з себе являє холодна ковка?…
Сама назва напевно дала вам зрозуміти про деякі деталі за якими будується безпосередній принцип виготовлення. Я спробую вам розповісти, що являє собою даний процес. Якщо говорити простіше, то холодна ковка іншими словами може бути представлена як силовий процес перекази металу потрібної форми. Якщо ще простіше, то ви будете гнути метал в тій формі, яка, власне, вам і потрібна. Хочу відразу сказати, що робити це голими руками ви не будете. Обладнання для холодного кування металу в даний момент пережило революцію і сьогодні можна купити такі верстати, які зроблять все за вас. Необхідно буде лише натиснути на кнопку або повернути важіль під потрібний кут. Я сподіваюся, що це питання для вас тепер зрозумілий і ми можемо перейти далі.
Плюси і мінуси холодного кування металу
«Немає нічого досконалого!»- казав мій викладач в університеті. І справді, якщо в даній куванні є плюси, є свої мінуси. Давайте я розповім про все по порядку.
По-перше розберемося з плюсами холодної ковки:
1. Досвід працівника. З появою саме холодного кування кваліфікація працівника стала одним з другорядних умов. Зрозумійте правильно, я не хочу сказати, що для виробництва красивих зразків вам не потрібно нічого знати. Звичайно певну практичну складову отримати буде не зайвим. Але в порівнянні з гарячою куванням наш процес вкрай складний. І якщо в першому варіанті вам потрібен професіонал, то в нашому випадку цілком зійде і практикант. Просто у профі буде більше шансів зробити щось понад унікальне.
2. Трафаретне виконання. Дана кування вкрай хороша ще тим, що її можна виконувати за трафаретом. Що це значить. Наприклад вам поступить замовлення на 100 однакових решіток. При гарячої ковки виконати один і той же візерунок на різних решітках буде дуже важко, а при холодній все зробить верстат, який виконає один і той же візерунок у 100% точності. Тому плюс на обличчя.
По-друге мінуси нашої справи:
1. Істотним недоліком примусового деформування металу буде той факт, що даний матеріал з часом буде прагнути прийти в свій початковий стан. Це вкрай погано відіб’ється а загалом якості. І нехай весь цей негативний етап відбудеться хоч через 100 років – недолік так чи інакше очевидний.
2. Неунікальність. Даний недолік випливає насамперед з верстата для холодної ковки. Справа в тому, що роблячи ті чи інші заготовки вкрай важко виконати щось унікальне і всі варіанти різних завитків і закарлючок вже мабуть що винайдені.
Верстати для холодного кування металу або організуємо бізнес
Виготовлення кованих виробів це вкрай делікатне процес. Для організації цього бізнесу вам знадобиться наступне:
1. Місце. Тут я думаю пояснення зайві. Для старту вам цілком згодиться звичайний гараж. Слід врахувати той факт, що верстат займе 3х3 метра вільного простору. Тому врахуйте це відразу.
2. Працівники. Для початку ви самі можете стати себе працівником. В подальшому, якщо ваш бізнес піде в гору, то можна буде найняти пару робочих. Холодна ковка ще тим прекрасна, що навчання не займе у вас великого часу і витрат.
3.Верстати для холодного кування металу. Дане питання займе у вас найбільшу кількість часу. Крім того доведеться витрать як мінімум 300 000-1.5 млн грнлів.Все залежить від кількості наданих послуг в плані оформлення вихідних продуктів. Якщо розглядати найдорожчий варіант, то для початку вам буде потрібно:
3.1 Зварювальний апарат. Їм ми будемо скріплювати вироби. Вартість від 5000-10 000грнлей.
3.2 Шліфувальна машинка. Для зачищення поверхні перед фарбуванням. Вартість від 2000 до 5000грнлей.
3.3 Компресор. Знову ж для розігріву і власне безпосередній фарбування.
3.4 Обладнання. Власне я розпишу варіант найбільшого вкладення в 1.6 млн. Що з наданого списку ви купите вже ваша справа. Ось список з зазначеним діапазоном цін.(я продовжу класифікація додавши третю цифру).*Всі ціни в грнлях.
3.4.1 Верстат для безпосереднього скручування. 150 000 – 200 000т.р.
3.4.2 Апарат для формування закінчень вироби. 120 000 – 150 000т.р.
3.4.3 Гідравлічний прес. 200 000 – 250 000т.р.
3.4.4 Верстат для художніх прокатів. 500 000 – 530 000т.р.
3.4.5 Гідравліка для різання металу. 100 000 – 120 000т.р.
3.4.6 Індукційне нагрівання. 100 000 – 140 000т.р.
3.4.7 Шліфувальний верстат. 40 000 – 70000т.р.
Це приблизний список апаратів і верстатів, які можуть зробити ваше виробництво найбільш приємним унікальним. Для початку ви можете купити тільки перший верстат під номером 3.4.1. Він основний, а інші лише доповнюють мистецтво найбільш унікальними виробами. На цьому у нас все.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!