Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Встановлення автосигналізацій.

Бізнес-ідея: Встановлення автосигналізацій.

Стартовий каптал – 500 тис. грн.
Прибуток в місяць – до 150 тис. грн.
Термін окупності – 6 міс.
Щоб відкрити успішний сервіс з встановлення автосигналізацій не достатньо лише орендувати гараж і працевлаштувати працівників. Щоб домогтися успіху на цьому поприщі від підприємця потрібно багато: знання ринку, значний початковий капітал, підбір хороших автоелектриків, готовність працювати перший час у збиток і т. д.
Конкуренція на даному ринку зростає з року в рік і ужитися новим гравцям на ньому все складніше і складніше. До того ж, власники авто розуміють, що від якості установки сигналізації залежить надійність її роботи. З цієї причини, багато автовласників воліють встановлювати автосигналізацію в спеціалізованих центрах, які працюють роками…
Щоб заробити на встановлення автосигналізацій потрібен багатий клієнт, а не власники «Вазів» і класики. Заробити на дешевих машинах в цій справі не вийде. Основний акцент потрібно робити на іномарки, вартістю від 400 тис. грнлів і вище. Адже купуючи дорогі машини люди не скуповуватися на безпеку свого автомобіля і часто вкладаються в установку охоронних систем по максимуму.
Скільки можна заробити?
Припустимо, що наш сервіс надає послуги тільки з встановлення автосигналізацій (хоча це рідко буває). Кількість автоелектриків в сервісі — 2 людини. Вартість «нафаршерованной» автосигналізації Pandora DXL 4400 з установкою на іномарку коливається від 16000 до 19000 грнлів (Москва, Пітер). При цьому роздрібна ціна самої сигналізації не перевищує 10000 грнлів. Виходить вартість установки становить від 6000 до 9000 грнлів — віднімаємо з цієї суми 25% на оплату автоэлектрику і отримуємо 4000 — 7000 в дохід підприємця.
Звичайно, не всі клієнти будуть викладати по двадцять тисяч на сигналізацію. Нехай середній дохід з клієнта складе близько 2000 — 4000 грнлів, це більш реальні цифри.
Встановлення однієї сигналізації зі зворотним зв’язком займає близько 4 годин. Виходить, за один 8-годинний робочий день один автоелектрик може обслужити лише два автомобіля. Тобто один працівник може заробити для сервісу максимум 4000 — 8000 грнлів в день (або залежно від вартості сигналізації та складності роботи). Відповідно два працівника (два боксу) — 8000 — 16000 грнлів в день.
Час на встановлення автосигналізації в спеціалізованих центрах і салонах:
• Старі автомобілі (ВАЗ, «класика») або транспортні засоби нижнього цінового сегмента (установка приводів відкривання на дві двері) – 3-4 години.
• Іномарки, установка сигналізацій із зворотним зв’язком – 3-4 години.
• Установка сигналізації з дистанційним/інтелектуальним запуском двигуна – 4-6 годин.
У добре розкрученого сервісу клієнти шикуються в чергу і обслуговуються тільки по запису. Тобто всі 22 робочих дні робочі завантажені «на повну». Звідси можна припустити, що потенційний дохід підприємця за 22 робочих дні з двох боксів з встановлення сигналізацій складе від 175 до 300 тис. грнлів. Не погано. Але, як говорилося вище, це за умови, що сервіс розкручений і не потребує додаткової реклами (відмінно працює сарафанне радіо).
Нові сервіси, як правило, в перші півроку — рік відчувають гостру нестачу клієнтів, тому великих прибутків чекати не варто.
До того ж, з вище зазначеного доходу слід відняти:
1. Щомісячні витрати на оренду боксу (якщо приміщення не знаходиться у власності) площею від 100 до 200 м2 — від 30 000 до 60 000 грнлів;
2. Податки (ЕНВД, Патент або ССО)— 10 000 — 15 000 грнлів;
3. Страхові відрахування за 2-х працівників— 15 000 — 30 000 грнлів;
4. Витрати на обслуговування сервісу (прибирання, охорона, бухгалтерія)— 15 000 — 25 000 грнлів;
5. Інші непередбачені витрати— 10 000 — 20 000 грнлів.
Разом загальна сума щомісячних витрат може скласти від 80 до 155 тис. грнлів. Звідси чистий дохід сервісу з встановлення сигналізацій складе від 20 до 150 тис. грнлів.
Надання додаткових послуг, таких як встановлення парктроніків, датчиків, маяків, протиугонних і охоронних систем, ксенону і так далі може збільшити дохід автосервісу в 1,5-2 рази.
Але, на папері все може бути добре, а за фактом — зовсім по іншому. Вище наведені розрахунки характерні для мегаполісів, де вищий рівень життя населення, так і більше самих дорогих автомобілів. Відповідно ціна за встановлення сигналізації в 15 — 20 тис. грнлів ні для кого не є «непідйомною».
Інша справа менш багаті міста і регіони, де середній рівень заробітної плати часто не перевищує 10-12 тис. грнлів. Заробити нормальні гроші сервісу за встановлення автосигналізацій на такому ринку дуже не просто. Часто вашими клієнтами будуть люди, готові викласти за сигналізацію не більше 6-8 тис. грнлів. Звідси і дохід сервісу може бути в рази менше, чим вище наведених розрахунках.
Хто того ж, є й інша сторона питання. З досвіду деяких бізнесменів, що називається, «з’їли собаку» на цій справі навіть у більш — менш розкрученого сервісу можуть бути проблеми з потоком клієнтів, бажаючих встановити автосигналізацію.
Справа навіть не в якості послуг. Ви можете встановлювати кращу сигналізацію в місті. Але, більшість людей, які купують новий автомобіль воліють установлювати сигналізацію безпосередньо в автосалоні, тобто у дилера. Навіть ті, хто заощадив на встановлення сигналізації в автосалоні боятися довіряти установку «гаражним сервісів», мотивуючи це тим, що якщо це робить не професіонал в крутому сервісі, то потім можуть бути різного роду проблеми. Про це, зокрема, багатьом автовласникам «втирають» безпосередньо в автосалоні.
Вихід з проблеми нестачі клієнтів, в даному випадку один — розширювати спектр послуг. Зайнятися можна наступним: тонування скла (звичайна і знімний), обклейка кузова плівкою (у т. ч. вініл), бронювання та полірування фар, полірування кузова, установка ксенону, шумоізоляція і багато іншого. В такому випадку, можна забезпечити собі регулярний потік клієнтів, перебуваючи навіть в невеликому місті.
Реклама і просування.
За словами досвідчених бізнесменів, у великих містах найкращий спосіб реклами — реклама в інтернет. Якщо в містах з населенням 50 — 100 тис. осіб і менше ще працюють оголошення в газетах, розклеювання листівок, роздавання флаєрів, то у великих містах така реклама буде як голка в стозі сіна. Наявність власного сайту, просунутого в пошуковій видачі буде генерувати хороший потік клієнтів у ваш сервіс. Однак на створення повноцінного сайту-візитки і його розкрутку готуйтеся викласти не менше 60-80 тис. грнлів.
Приміщення.
Спочатку необхідно підшукати гарне і просторе приміщення, в якому буде здійснюватися установка сигналізації. Його можна не тільки взяти в оренду, але і побудувати на вільній ділянці, проте в останньому випадку треба володіти значними грошовими коштами, тому на перших етапах роботи більшість підприємців звертають увагу саме на оренду.
Важливо пам’ятати, що приміщення має бути спеціально призначеним для легкого в’їзду автомобілів, а також має бути просторим, щоб у ньому змогло розміститися, як мінімум, три автомобіля. Справа в тому, що вже з самого початку діяльності необхідно орієнтуватися на велику кількість клієнтів, тому слід одночасно здійснювати установку сигналізації відразу на кілька машин.
В приміщенні необхідно зробити якісний ремонт, щоб у ньому не було нічого зайвого, а також на самій будівлі потрібно наклеїти яскравий зовнішню рекламу, яка буде привертати увагу всіх людей, які проїжджають або проходять повз приміщення.
Витрати.
Для відкриття цієї справи необхідно мати значний стартовий капітал, однак при грамотному веденні бізнесу всі вкладені кошти можуть оперативно окупитися.
Початкові витрати:
• Ремонт і облаштування приміщення усім необхідним обладнанням – 300 000 грнлів
• Закупівля сигналізацій – 200 000 грнлів
Всі витрати можуть окупитися при правильному веденні справи за півроку роботи, проте важливо пам’ятати, що ціни на всі послуги повинні бути не занадто маленькими і доступними, оскільки тоді розраховувати на хороший дохід не доведеться. Чистий прибуток в місяць може бути дорівнює 200 000 грнлів

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн


Отримати гроші безкоштовно