Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Вирощування троянд в теплиці

Бізнес-ідея: Вирощування троянд в теплиці

Початкові вкладення: 575 грн.
Щомісячна прибуток: 250 грн.
Термін окупності: 6 міс.
Вирощування троянд – надзвичайно перспективний і прибутковий бізнес. Починаючому підприємцю для запуску діяльності потрібно небагато:
— Невелику ділянку землі.
— Вигідно займатися цим бізнесом при наявності теплиці – так ви зможете отримувати троянди круглий рік. Значить, потрібно побудувати опалювальну теплицю з освітленням.
— Ринок збуту.
Початківцям краще обмежитися невеликими обсягами. Так ви зможете вивчити всі тонкощі бізнесу з вирощування троянд. Податкове законодавство для маленького бізнесу, гордо називає себе «Особисте присадибне господарство», теж вельми привабливо. Якщо вирішите збільшити обсяги та підвищити прибуток за рахунок організації власного квіткового салону, доведеться оформляти статус «Індивідуальний підприємець». Але для вирощування сільськогосподарської продукції податкові ставки невисокі.
Якою повинна бути теплиця?
Троянда – примхлива квітка. Виростити її на відкритому грунті важко. Вирощуючи її в теплиці, ви будете отримувати прибуток, незалежно від кліматичних умов у регіоні, погоди і пори року. Але теплиці бувають різні. Якщо ви хочете отримувати прибуток від вирощування троянд, самим вигідним і сучасним варіантом є теплиця з покриттям з полікарбонату.
У теплиці обов’язково потрібно звести фундамент з висотою цоколя не менше 30 див. На голій землі рослини будуть промерзати. Необхідний у теплиці і полив, краще вибрати автоматизований крапельний варіант.
У зимові місяці для вирощування троянд без додаткового освітлення і обігріву обійтися неможливо. Джерелом живлення для цього обладнання буде служити електроенергія. Можливо, має сенс придбати сонячні батареї. Ви зробите великі грошові вкладення в самому початку, але далі не будете переплачувати за електроенергію і залежати від неполадок в загальних мережах.
Як буде просуватися ваш бізнес, на 70-80% залежить від того, чи серйозно ви підійдете до процесу придбання або будівництва теплиці.
Початкові капіталовкладення
Бізнес з вирощування троянд в плані вкладень на початковому етапі простий і зрозумілий. Витратитися лише на будівництво або придбання теплиці і садивного матеріалу.
Розрахунок робимо на площу теплиці 100 м2. Середня вартість полікарбонату за 1 м2 з системою автоматичного поливу в теплиці обійдеться приблизно в 2300 грн.
До цього потрібно додати зведення фундаменту, опалювальної системи та інших пристосувань в теплиці для зниження небезпеки загибелі рослин.
Як показує практика, у розрахунках потрібно вартість 1 м2 помножити на 2. Отже, 1 м2 = 4600 крб.
Для первісних вкладень у теплицю площею 100 м2 слід підготувати близько 460 тис. грн.
Заощадити можна на матеріалах або вартості монтажних робіт. Але відмовлятися від пристосувань, які допоможуть отримати високий урожай і зроблять можливим вирощування троянд взимку, не можна.
Не можна економити і на посадковому матеріалі. Купувати великим оптом набагато вигідніше, ніж збирати по кілька кущиків в різних господарствах. Якщо у вас є можливість придбати всі кущі троянд на одному господарстві, можна розраховувати на вартість близько 220-230 грн. за кущ.
Вирахувати, скільки кущів ви зможете посадити в теплиці, просто. На 1 м2 можна висадити 4 куща троянд. У теплиці площею 100 м2, якщо простір розподілено розумно, можна посадити 400 кущів троянд. Купуючи посадковий матеріал, сподіватися на 100% приживлюваність квітів наївно.
Запас в кількості 100 штук економічно доцільний. В крайньому випадку, ви зможете висадити зайвий посадковий матеріал на відкритий грунт і збільшити урожай літом.
Підводячи риску під витратами на посадковий матеріал для бізнесу з вирощування троянд, можна вивести суму 115 тис. грн.
Сума початкових витрат: 460 тис. грн. + 115 тис. грн. = 575 тис. грн.
Поточні витрати
Левова частка поточних витрат припадає на наступні статті:
— обігрів;
— робота системи поливу в теплиці;
— хімічні речовини для стимуляції зростання і боротьби з хворобами і шкідниками троянд.
Найбільш поширений варіант опалення та запуску поливу – електрика. В залежності від регіону, в якому ви живете, сума буде різною. Множити вартість кВт/год потрібно на 150 кВт/добу. У зимовий час, ранньою весною і пізньою осінню розраховуйте на 4500 кВт/місяць. В теплі періоди обігрів не потрібно, економія на електроенергії складе близько 70%.
Обробляти троянди хімічними речовинами необхідно.
Стимуляція росту, формування бутонів і цвітіння принесе відчутну вигоду. Боротьба з комахами і хворобами в бізнесі з вирощування троянд проводиться регулярно. Витрачати на хімічні речовини ви будете близько 3 тис. грн. в місяць. У рік на це потрібно запланувати 36 тис. грн.
Приблизна прибуток від реалізації троянд
Переходимо до самої приємної частини.
Якщо ви зможете придбати вдалі сорти троянд, за рік навіть із звичайною технологією вирощування можна отримати 250 зрізів з куща. З 1 м2: 250 х 4 = 1 000 зрізів. З теплиці за рік ви зможете зібрати врожай 100 тис. троянд. При мінімальній оптовою ціною 40 грн. за квітка, а взимку і в святкові дні вона істотно підвищується, за рік ваша мінімальна виручка складе 4 млн. грн. Перших зрізів можна очікувати вже через півроку після висадки саджанців.
4 млн. грн. – 575 тис. грн. – 85 тис. грн. регулярних витрат (це по максимуму) = 3 млн. 340 тис. грн.
Це показник чистого доходу вже через рік існування бізнесу. Якщо зможете налагодити реалізацію і уникнути появи хвороб у троянд, на окупність вийдете через 6-8 місяців. Рентабельність такого бізнесу навіть за найскромнішими підрахунками складає 70 %.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!