Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Бізнес / Бізнес – ідея. Вирощування соняшнику: прибуток за 5 місяців.

Бізнес – ідея. Вирощування соняшнику: прибуток за 5 місяців.

У сучасному житті все більші обороти набирає розвиток власного бізнесу. Бажаючих влаштувати свою справу все більше, а хороших і прибуткових ідей залишається все менше. Відкрити свій ресторан чи перукарню, та ще й такий, щоб він був рентабельним, в даний час дуже складно. Занадто висока ймовірність, що ваш бізнес не витримає конкуренції і всі витрати і старання впадуть. Тому кому-то варто копати глибше і вибирати не такі конкурентні ідеї, а, наприклад, запустити в роботу вирощування соняшнику або буряків, вирощування картоплі, печериць.
Не варто розводити демагогію з приводу занедбаного сільського господарства в країні, краще зайнятися справою з його розвитку. Тим більше, що вирощування соняшнику може принести хороший прибуток при невеликих витратах.
Суть бізнесу полягає в тому, що у відповідний час, точніше навесні, ви орендуєте землю, склад і техніку, наймаєте робітників і з їх допомогою высеиваете насіння. Можна, звичайно, і придбати вище перераховане за винятком робітників, але є моменти, які дають зрозуміти, що робити цього не варто. Задумка, як і сама робота, дуже проста. Плюсами вирощування соняшника є:
соняшник добре переносить будь-яку погоду, а в дуже мінливих і нестійких кліматичних умовах нашої країни це дуже важливо;
вирощування соняшнику займає не більше п’яти місяців, а іноді й того менше;
ефективність і вигідність бізнесу, які полягають у тому, що на 5-10 кілограм насіння для посадки, можна отримати результат в 2,5 тонни врожаю з території 1 га;
мінімальний праця над виробництвом, він складається максимум в 5 працівників, які за пару тижнів здатні засіяти до 200 гектарів землі;
невисокі витрати на виробництво: техніку можна взяти в оренду, склад потрібен невеликого розміру зважаючи маленького обсягу сировини для садіння, вирощування соняшнику не вимагає великої кількості добрив.
Серед усіх плюсів є й один недолік, а саме, що не можна засівати ту ж саму площу більше одного разу в 8 років, значить вирощувати соняшник доведеться завжди на різних територіях. Але, враховуючи площі доступних чорноземів, можна звести цей недолік до мінімуму.
Що стосується витрат, то, з розрахунку на 200га, придбання і транспортування сировини для посадки, витрати на добриво, оренда землі і техніки — все це становить близько 15000$.
Зібраний урожай дасть вам дохід приблизно 50 000 — 55 000$, з яких потрібно буде відняти частину грошей на виробництво, продаж врожаю та оплату праці працівників. У підсумку ви можете розраховувати на прибуток в 35 тис $ і надалі розширити вирощування соняшнику.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.