Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Виробництво тгрн ПВХ

Бізнес-ідея: Виробництво тгрн ПВХ

Початкові вкладення: 3660 грн.
Щомісячна прибуток: 206 грн.
Термін окупності: 18 міс.
Тгрни ПВХ являють собою довговічні і надзвичайно легкі вироби, що мають високу міцність. Вони створюються за допомогою полівінілхлориду і абсолютно стійкі до корозії та агресивних середовищ. Вони не займаються і є екологічно безпечними виробами. Їх досить просто і швидко монтувати, тому їх установка не займає багато часу, сил і грошей.
Використовувати тгрни ПВХ можна практично скрізь, тому бізнес-план виробництва тгрн ПВХ є затребуваним і актуальним. Найчастіше вони застосовуються для каналізації та проведення в будинок чистої води для пиття, а також для встановлення дренажу або інших систем.
Приміщення
Для виробництва знадобиться досить просторе приміщення, в якому можна буде розташувати габаритне обладнання для створення тгрн. Воно не обов’язково повинно розташовуватися в центрі міста, оскільки для цих цілей відмінно підходять околиці або промислові зони міст. Робітників можна возити на виробництво спеціальним автобусом. У приміщенні повинні бути проведені всі важливі комунікації, які забезпечать високу комфортність роботи.
Обладнання
Бізнес-план виробництва тгрн ПВХ передбачає, що для створення успішного бізнесу необхідно вкласти досить великі кошти. Для створення якісних тгрн з ПВХ, які будуть відрізнятися довговічністю і надійністю, слід придбати спеціальний бункер і екструдер. Також необхідно мати в наявності спеціальну тягне пристрій і кілька ванн, в яких вироби будуть охолоджуватися, а також у них буде виконуватися калібрування. Для додання виробам потрібної форми, слід придбати відрізні механізми, які можуть представляти собою гільйотинні ножиці або спеціальні дискові фрези. Також в процесі роботи виявиться необхідність в додаткових елементах і інструментах.
Персонал
На виробництві повинні працювати тільки професійні робітники, які розбираються в нюансах створення тгрн ПВХ. Тільки в цьому випадку бізнес-план виробництва тгрн ПВХ буде ефективним і доцільним. Не можна зменшувати значимість працівників, оскільки від їх старанності і професіоналізму залежить готова продукція та її характеристики.
Організація збуту
Для успішної діяльності, потрібно забезпечити стабільний і постійний збут, тому необхідно, щоб якомога більше потенційних покупців дізналося про відкриття нового виробництва. Для цього слід відвідувати спеціальні заходи, ярмарки та конференції, а також самостійно організовувати екскурсії для потенційних покупців у заводу, розповідаючи їм про специфіку виробництва і про переваги продукції. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на те, що спочатку більшу виручку, повну завантаженість обладнання, швидку окупність і високий дохід.
Бюджет і рентабельність бізнес-планв виробництва тгрн ПВХ
Початкові витрати на відкриття бізнесу досить високі, оскільки значну їх частину складають витрати на обладнання.
Необхідні початкові витрати:
— Приміщення – 40 000 грнлів;
— Обладнання – 3 000 000 грнлів;
— Сировина – 350 000 грнлів;
— Зарплата – 70 000 грнлів;
— Реклама і проведення екскурсій – 200 000 грнлів.
Окупається виробництво протягом 1 року, однак, тільки у випадку повного завантаження устаткування, хорошої якості випускаються тгрн і великого попиту з боку покупців. Чистий прибуток через 2 роки безперервної роботи на місяць може досягати 1 500 000 грнлів, тому ця сфера діяльності є надзвичайно привабливою і рентабельною. Це особливо актуально в сучасному світі, коли споживачі перестають використовувати сталеві або чавунні тгрни і воліють вдосконалені пластикові.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!