Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Виробництво тгрн ПВХ

Бізнес-ідея: Виробництво тгрн ПВХ

Початкові вкладення: 3660 грн.
Щомісячна прибуток: 206 грн.
Термін окупності: 18 міс.
Тгрни ПВХ являють собою довговічні і надзвичайно легкі вироби, що мають високу міцність. Вони створюються за допомогою полівінілхлориду і абсолютно стійкі до корозії та агресивних середовищ. Вони не займаються і є екологічно безпечними виробами. Їх досить просто і швидко монтувати, тому їх установка не займає багато часу, сил і грошей.
Використовувати тгрни ПВХ можна практично скрізь, тому бізнес-план виробництва тгрн ПВХ є затребуваним і актуальним. Найчастіше вони застосовуються для каналізації та проведення в будинок чистої води для пиття, а також для встановлення дренажу або інших систем.
Приміщення
Для виробництва знадобиться досить просторе приміщення, в якому можна буде розташувати габаритне обладнання для створення тгрн. Воно не обов’язково повинно розташовуватися в центрі міста, оскільки для цих цілей відмінно підходять околиці або промислові зони міст. Робітників можна возити на виробництво спеціальним автобусом. У приміщенні повинні бути проведені всі важливі комунікації, які забезпечать високу комфортність роботи.
Обладнання
Бізнес-план виробництва тгрн ПВХ передбачає, що для створення успішного бізнесу необхідно вкласти досить великі кошти. Для створення якісних тгрн з ПВХ, які будуть відрізнятися довговічністю і надійністю, слід придбати спеціальний бункер і екструдер. Також необхідно мати в наявності спеціальну тягне пристрій і кілька ванн, в яких вироби будуть охолоджуватися, а також у них буде виконуватися калібрування. Для додання виробам потрібної форми, слід придбати відрізні механізми, які можуть представляти собою гільйотинні ножиці або спеціальні дискові фрези. Також в процесі роботи виявиться необхідність в додаткових елементах і інструментах.
Персонал
На виробництві повинні працювати тільки професійні робітники, які розбираються в нюансах створення тгрн ПВХ. Тільки в цьому випадку бізнес-план виробництва тгрн ПВХ буде ефективним і доцільним. Не можна зменшувати значимість працівників, оскільки від їх старанності і професіоналізму залежить готова продукція та її характеристики.
Організація збуту
Для успішної діяльності, потрібно забезпечити стабільний і постійний збут, тому необхідно, щоб якомога більше потенційних покупців дізналося про відкриття нового виробництва. Для цього слід відвідувати спеціальні заходи, ярмарки та конференції, а також самостійно організовувати екскурсії для потенційних покупців у заводу, розповідаючи їм про специфіку виробництва і про переваги продукції. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на те, що спочатку більшу виручку, повну завантаженість обладнання, швидку окупність і високий дохід.
Бюджет і рентабельність бізнес-планв виробництва тгрн ПВХ
Початкові витрати на відкриття бізнесу досить високі, оскільки значну їх частину складають витрати на обладнання.
Необхідні початкові витрати:
— Приміщення – 40 000 грнлів;
— Обладнання – 3 000 000 грнлів;
— Сировина – 350 000 грнлів;
— Зарплата – 70 000 грнлів;
— Реклама і проведення екскурсій – 200 000 грнлів.
Окупається виробництво протягом 1 року, однак, тільки у випадку повного завантаження устаткування, хорошої якості випускаються тгрн і великого попиту з боку покупців. Чистий прибуток через 2 роки безперервної роботи на місяць може досягати 1 500 000 грнлів, тому ця сфера діяльності є надзвичайно привабливою і рентабельною. Це особливо актуально в сучасному світі, коли споживачі перестають використовувати сталеві або чавунні тгрни і воліють вдосконалені пластикові.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.