Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес ідея: Виробництво та продаж вареної кукурудзи

Бізнес ідея: Виробництво та продаж вареної кукурудзи

Ідея бізнесу для цього проекту, полягає у відкритті мобільного точки для торгівлі та виготовлення вареної кукурудзи. Такий бізнес високорентабельний, в силу невеликої вартості вихідної сировини та високої вартості продажу готової продукції. На вулицях багатьох країн можна побачити, як продають варену кукурудзу, готується вона там же, у візку, спеціально пристосованій для цього. Такий вид діяльності легко можна організувати і в нашій країні: потрібні невеликі кошти інвестиції і термін окупності дуже короткий.
Найбільш оптимальним розміщенням точок реалізації є місця великого скупчення людей: торгові центри, сквери, парки, біля зупинок громадського транспорту, поблизу від офісних будівель, у приміщеннях кінотеатрів, театрів, вокзалів, цирків, ринків. Необхідно згадати, що такий бізнес, розміщений на вулиці, буде носити тільки сезонний характер. Основна маса клієнтів припадає на осінь й весну, коли вже досить прохолодно, але на вулиці ще плюсова температура. На курортах і місцях відпочинку , торгові точк4и доцільно розміщувати під час основного туристичного потоку.
Показник продажу такого товару, як варена кукурудза, взимку, як правила, буде знижуватися. При відкритті торгових точок у закритих приміщеннях (місця культурного відпочинку, торговельні та розважальні центри, криті ринки та вокзали), про сезонності роботи можна не турбуватися – варена кукурудза буде мати попит круглий рік.
При виробництві такого товару, як варена кукурудза, в якості сировини використовуються заморожені кукурудзяні зерна. Для такого бізнесу підходять лише солодкі сорти кукурудзи, необхідно заздалегідь уточнити всі подробиці у постачальника. У замороженого продукти термін придатності становить 2 роки, при дотриманні правильного температурного режиму (-18 градусів за Цельсієм).
У список країн, що імпортують сировину входять:
Молдова;
Угорщина;
Сербія;
Польща.
Для початку бізнесу необхідно наступне обладнання:
— комплекс з виробництва вареної кукурудзи;
— захисний зонт (необхідний для вуличної торгівлі);
— вітрина для демонстрації готового продукту;
— скриня для зберігання замороженої кукурудзи (температура середовища – мінус 18° С).
Фінансова сторона торгівлі вареною кукурудзою
Вихідні дані: розташування в торговому центрі, продаж кукурудзи розсипом. Розрахунок економічних показників наведено нижче.
1. апарат для варіння кукурудзи – 28 тисяч грнлів;
2. захисний зонт – 5 тисяч карбованців;
3. вітрина ( її наявність необов’язково, потрібна для продажу інших супутніх товарів) – 5 тисяч карбованців;
4. камера, в якій буде зберігатися кукурудза заморожена – 18 тисяч грнлів;
5. мобільний прилавок – 23 тисячі грнлів;
Отже, для відкриття бізнесу необхідно 79 тисяч грнлів.
Не завжди вигідно купувати обладнання окремо. Вартість готового комплексу становить 35-60 тис. грн. в залежності від габаритів, комплектації і продуктивності. Він замінює апарат для варіння, мобільний прилавок, а також вітрину (не завжди).
Розрахунок собівартості порції
З 1 кілограма кукурудзи виходить 6 двохсотграмову стаканчиків. При ціні напівфабрикату в 95 грнлів, сировину обійдеться в 16 грнлів. При складених разом витратах на стаканчик, пластикову ложку, соуси, спеції, серветку і кришку – собівартість одного такого стаканчика буде дорівнює 28.5 грн.
Скільки можна виручити
По будніх днях в торгових центрах можна продати близько 100 порцій вареної кукурудзи, а на вихідних цей показник збільшиться як мінімум на половину.
При мінімально рекомендованій ціні в 50 грнлів, хоча у великих містах, така порція буде коштувати близько 80-100 грнлів, при 22 двох робочих і 8 вихідних днях, витрати буду виглядати так:
максимальна собівартість порцій: 85.20 тисяч грнлів;
зарплата двом продавцям: 30 тисяч грнлів;
оренда торгової точки чи місця: 20 тисяч грнлів;
споживання електроенергії: 3 тисячі карбованців;
У підсумку витрати складуть 138 тисяч грнлів, що при мінімальній ціні за один стаканчик в 50 грнлів, дасть виручку в 170 тисяч. Прибуток становитиме 31 тисячу до оподаткування, а після вирахування відповідно 27 тисяч грнлів.
Це показує що вкладені у відкриття бізнесу кошти окупляться протягом 3 місяців. За один рік на продажу вареної кукурудзи можливо заробити:
50 грнлів за порцію: 324 тисячі;
60 грнлів за порцію: 670 тисяч;
70 грнлів за порцію: 1 018 тисяч;
80 грнлів за порцію: 1 364 тисяч.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!