Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес ідея: Виробництво спальних мішків

Бізнес ідея: Виробництво спальних мішків

Стартовий капітал – 130 тис. грн.
Прибуток в місяць – 90-150 тис. грн.
Термін окупності – 1-2 міс.
Обсяг продажів спальних мішків зростає з кожним роком, причиною цього процесу є популяризація активного відпочинку та туризму серед населення України. Збільшується і роздрібна ціна мішків, так як споживачі все частіше вибирають більш дорогий і якісний продукт.
На ринку легко знайти великий асортимент виробів від всесвітньо відомих виробників. Ці компанії використовують хороші матеріали і шиють зручні і практичні мішки, які коштують чималих грошей, хоча собівартість їх не далеко не так висока. Щоб конкурувати з світовими лідерами на локальному ринку, можна запропонувати якісний продукт, виготовлений з найкращих матеріалів, що продаються в України, але стоїть значно менше, ніж продукція відомих брендів. Оскільки активний відпочинок часто віддають перевагу студенти і молодь, ймовірність того, що на такий товар знайдеться покупець, досить велика.
Дослідження ринку.
Перш ніж закуповувати швейне обладнання, орендувати цех і шукати постачальника матеріалів, слід переконатися, що ринок потребує вашої продукції, і магазини товарів для туризму, рибалки, спортивні магазини зацікавляться недорогими спальними мішками з якісних сучасних матеріалів. Собівартість спального мішка від 500 до 1000 грнлів, сума залежить від моделі і використовуваного сировини. Мішки відомих марок з синтетичним наповнювачем коштують у середньому від 3 тисяч грнлів, з пуховим – від 5 тисяч.
Види спальних мішків. Технологія виробництва.
В залежності від форми спальні мішки поділяються на два види: мішок-ковдра і мішок-кокон. Мішок-ковдра має стандартну прямокутну форму, а мішок-кокон має форму трапеції, звужується донизу. Мішок-кокон потрібен переважно для екстремальних походів, так як займає менше місця і краще утримує тепло, але коштує дорожче, тому що його складніше виготовити. Обидві моделі користуються попитом споживачів.
Найважливіша частина спального мішка – наповнювач, оскільки саме він забезпечує комфортний відпочинок в похідних умовах, утримуючи тепло і зігріваючи тим самим сплячого. Для виробництва мішків можна використовувати кілька видів наповнювачів, які розрізняються за походженням, ціною, властивостями.
Бавовняний наповнювач (вата) коштує недорого, але комкується, швидко зношується, сильно вбирає вологу, довго сохне, багато важить. Такий наповнювач використовується вкрай рідко, тому не будемо на ньому зупинятися.
Синтепоновий наповнювач легкий, швидко сохне, вологу майже не вбирає, теплий, коштує недорого. Синтепон складається із заповнених волокон, скріплених між собою. Спальні мішки з синтепону важать до 2,5 кілограм і можуть витримувати температури до -10 градусів. Це ідеальний варіант для літніх походів. Такі мішки найбільш поширені серед російських любителів активного відпочинку. Однак у синтепону є великий недолік: матеріал злежується, стає тонше і втрачає здатність зберігати тепло. Вартість синтепону – від 30 грнлів за метр, щільність матеріалу може бути 100, 200, 300,400 грам на метр квадратний.
Холофайбер – синтетичний матеріал нового покоління, який добре утримує тепло. Виготовляється з поліестеру. Волокна холофайбера порожні, розташовані хаотично по відношенню один до одного, за структурою нагадують волосся людини. Холофайбер не боїться вологи, пилу, довго не злежується, не гниє, не має запаху, не викликає алергічних реакцій, легко витримує численні прання в пральній машині. Це долгослужащий наповнювач з прекрасними теплоізоляційними властивостями. Ціна за погонний метр холофайбера (ширина 150 сантиметрів) товщиною 10 міліметрів – 60 грнлів, товщиною 20 міліметрів – 120 грнлів, товщиною 30 міліметрів – 180 грнлів.
Пуховий наповнювач – самий теплий варіант начинки для спального мішка, крім того, це дуже легкий матеріал, який добре стискується і займає зовсім мало місця. Для виробництва спальних мішків підходить тільки пух від водоплавної птиці, оскільки він має природну змазку і погано вбирає вологу. Звичайний пух дуже довго сохне і може почати гнити. Найчастіше береться гусячий пух у співвідношенні пухперо, так як перо запобігає передчасній злежуваність матеріалу, хоча і погіршує теплоізоляційні властивості, тому кількість пера повинно бути не більше 20 відсотків. Краще використовувати пух від птиці, яка живе в країнах з холодним кліматом. Навіть якщо китайський пух буде дешевше, він сильно програє по теплосберегающим якостям. Недоліком пуху є неможливість його використання у вологому середовищі. Основне призначення пухових спальників – зимові походи з помірною вологістю, арктичні експедиції, високогірні сходження. Гусячий пух відмінної якості можна придбати за ціною 300 грнлів за кілограм. На виготовлення спальника піде від 800 грамів до 1200 грам пуху. Продукція різних виробників може сильно відрізнятися за якістю. Якщо ви збираєтеся зайнятися виготовленням пухових спальників, краще всього шукати постійного постачальника пуху, який зможе забезпечити безперебійне постачання матеріалом.
Тканина, з якої шиється мішок, повинна бути легкою і приємною на дотик, дихаючої, щоб наповнювач без проблем висихав і довго зберігався.
Для обробки внутрішньої і зовнішньої сторін використовують, як правило, нейлон, дуже легкий і практичний матеріал. Ціна від 100 грнлів за погонний метр. На пошиття підкладки в кемпінгових мішках йде фланель, вона приємна на дотик, але багато важить і не відрізняється зносостійкістю. Щоб зменшити вагу виробу, для внутрішньої частини можна використовувати полухлопок, натуральний практичний матеріал, стійкий до механічних впливів, легко переносить прання, швидко сохне. Ціна від 60 грнлів за метр. Хороший варіант тканини для внутрішньої сторони спального мішка – це тканина Pongee, виготовлений з поліефірних волокон, м’яка, ніжна на дотик, щільного плетіння. Вартість метра – від 50 грнлів. Поліестер – дуже легка синтетична тканина, виготовляється з поліефірних волокон. При оптових закупівлях обійдеться в 25 грнлів за погонний метр (ширина 2 метри).
Спальний мішок застібається за допомогою посиленої блискавки, що запобігає випадкове захоплення тканини. Вартість блискавки – від 150 грнлів. Крім того, хороший спальний мішок повинен бути забезпечений шнуром, фіксуючим горловину, і петлею для просушування.
Цех для виробництва спальних мішків повинен розташовуватися сухому та чистому приміщенні, що добре освітленому. Зазвичай площа для швейного виробництва складається мінімум з трьох секцій: склад матеріалу, робоче приміщення, склад готової продукції. За санітарними нормами не менше 60 відсотків світлового потоку має виходити від природного джерела освітлення, тобто не допускається використання підвальних і напівпідвальних приміщень. Однак прямі сонячні промені не повинні потрапляти на робочу поверхню. Оптимальне розташування вікон – північно-захід або північний схід. Шум і вібрація від працюючого швейного обладнання найкраще поглинаються бетонною підлогою, який можна покрити кахельною плиткою. Виробниче приміщення повинне добре вентилюватися, так як текстильна пил володіє підвищеною пожежною небезпекою, є сильним алергеном і може стати причиною професійних захворювань. Для електропостачання слід використовувати розетки закритого типу, а електропроводка повинна бути захована в короби. Якщо цех розташовується на першому поверсі й власник вважає за потрібне поставити грати на вікна, то можуть виникнути проблеми з пожежною інспекцією. Пожежний нагляд допускає установку орних решіток, ключ від яких має знаходитися на видному місці.
Для виробництва спальних мішків знадобиться різне швейне обладнання. Розкрійні машини бувають дискові і стрічкові. Найпримітивніша машинка з дисковим ножем, призначена для роботи з легкими та середніми тканинами, коштує не більше 3000 грнлів. Якщо обсяги виробництва невеликі, то такого обладнання для розкрою цілком достатньо. Розкрійний стіл коштує від 10 тисяч грнлів. Стаціонарна розкрійна машина, що дозволяє істотно прискорити процес розкрою, коштує від 40 тисяч грнлів. Прямострочная промислова швейна машина коштує від 15 тисяч грнлів. Прасувальне обладнання обійдеться в суму від 20 тисяч грнлів.
Спальний мішок-кокон краще шити чотиришаровим з перегородками, а мішок-ковдра – двошаровим. Для пошиття мішка-ковдри знадобляться два полотнища розміром 180х200 сантиметрів. Мішок-кокон виготовляється з двох панелей, у кожній з яких використовуються 4 шари тканини.
Щоб зшити пуховий мішок-ковдра, на виворітну сторону полотнищ настрачівают стрічки на однаковій відстані, потім уздовж зрізу притачивается друге полотнище. Полотнища вивертаються виворотом один до одного, після чого стрічки пристрачиваются до другого полотнища. Зрізи підвертаються і застрачиваются, відсіки заповнюються пухом. Потім пришивається застібка-блискавка, яка з виворітного боку закривається планкою. Кромка спального мішка окантовывается стрічкою, кант вставляється шнурок.
Пуховий мішок-кокон збирається з 4 стьобаних панелей, заповнених пухом. Панелі сточуються. Горловина окантовывается смужкою тканини з закритим зрізом, на смужку настрочується шкіряний прямокутник, у ньому просекаются два отвори, через які пропускається шнурок. Така модель не потребує застібці, але все ж для зручності можна вшити і блискавку. Блискавка настрочується лицьовою стороною вниз на верхню лицьову панель, друга сторона застібки настрочується на нижню лицьову панель.
Персонал.
У будь-якому випадку вам знадобиться на першому етапі один співробітник з професією швачка-закрійниця. Місячна зарплата в цій галузі до 20 тис. грн.
Підрахуємо стартовий капітал.
Для організації цього бізнесу на початковому етапі потрібно близько 50 тис. грн. на обладнання, 80 тис. грн. на закупівлю матеріалів для виробництва спальних мішків. Всього 130 тис. грн.
Розрахуємо приблизну прибуток.
Працівниця зможе виробляти 5 спальних мішків за зміну, при гарному якості пошиття із зазначених вище матеріалів спальний мішок продасться за 2 — 2,5 тис. грн. Таким чином за 22 робочих дні провадиться 110 мішків. Дохід від виробництва становить 220 -275 тис. грн. Віднімаємо середню собівартість, на один спальний мішок піде 750 грнлів, множимо на 110 шт., отримуємо 82,5 тис. грн. Також віднімаємо витрати на рекламу, заробітну плату, оренду, Таким чином, наша чистий прибуток складе 90 – 150 тис. грн. І це тільки початок!
Секрет успіху бізнесу – в активних продажах готової продукції. При наявності вільних грошових коштів можна створити сайт з зразками тканин та матеріалів і готової продукції. Ефективна роздача спальних мішків на реалізацію через магазини товарів для туризму, полювання та риболовлі.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!