Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10 000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Отримали кредит, ставте лайк!


Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів так кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: виробництво садових меблів

Бізнес-ідея: виробництво садових меблів

Постійне або тимчасове проживання на дачі або в заміському котеджі знову стає звичною справою. У зв’язку з цим власники ділянок приділяють все більше уваги благоустрою своїх садків і літніх майданчиків.
Спостерігається хороший попит на лавки, гойдалки, вазони та інший садовий інтер’єр, а значить, можна налагодити виробництво цих предметів в рамках малого підприємства.
Детально розглянемо цю бізнес ідею в нашій статті. Особливості бізнесу на садових меблів продаж садових меблів.
Виготовлення садового інтер’єру вигідно відрізняється тим, що не вимагає ні великої майстерності в столярній справі, ні дорогого обладнання.
Ключові фактори успіху – це фантазія, здатність знаходити і втілювати в життя цікаві ідеї. Лавки і гойдалки рекомендується проводити з пиломатеріалів: вони продаються в будівельних магазинах.
Для виготовлення оригінальних садових огорож можна знайти цільну деревину. Для початку роботи потрібно зареєструватися як ІП.
В основі бізнесу має лежати забезпечення заробітку майстрів і підмайстрів. Вони можуть працювати з використанням власних інструментів або виступати орендарями цеху, яким володіє підприємець.
По мірі розвитку бізнесу може знадобитися промислове обладнання для обробки деревини, що спричинить за собою вже більш великі інвестиції. Вибір приміщення. Так як виготовлення гойдалок і лавок являє собою і приватний бізнес, і цікаве хобі, то займатися ним можна на території свого будинку або дачної ділянки, обладнавши невеликий цех.
Тим, у кого немає власної землі, можна орендувати невелике підсобне приміщення, наприклад, в підвалі. Головне, щоб воно було сухим. Робоче приміщення необхідно поділити так, щоб майстрам було комфортно: третина території потрібно відвести під склад готових виробів, а більшу частину простору залишити для виконання робіт. Для складування матеріалів та офісних потреб необхідно відвести окремі невеликі кімнати.
Підбір персоналу
На початковому етапі обсяги виробництва будуть невеликими, а тому і співробітників знадобиться небагато. Якщо підприємець збирається сам брати участь у виробництві, то потрібно залучити одного столяра і одного помічника. В іншому випадку знадобиться другий майстер. Оплату праці слід встановлювати в залежності від кількості випущеної продукції, тому що більшість виробів буде виконуватися під замовлення.
Вільний від замовлень час рекомендується присвячувати виготовлення садових меблів на продаж: це повинні бути різноманітні і недорогі речі для широкої аудиторії.
Середня оплата праці майстра становить 25 тис. грнлів, а підмайстри – 15 тис. грнлів. У залежності від кількості найнятих працівників на зарплату необхідно виділити від 40 до 75 тис. грнлів. Це означає, що потрібно продавати виробів не менше ніж на 100 – 150 тис. грнлів щомісяця.
Можна не наймати співробітників, а залучити до бізнесу членів сім’ї. У такому випадку доходи між учасниками повинні ділитися пропорційно обсягам виконуваних робіт.
Інструменти і обладнання
Для роботи буде потрібно набір інструментів, призначених для побутових завдань:
-дискова пила по дереву (1 тис. грн.);
-шуруповерт (800 грн.);
-бензопила (1,4 тис. грн.);
-електричний лобзик (1,1 тис. грн.);
-реноватор (1,4 тис. грн.);
-зварювальний апарат (2 тис. грн.);
-вібраційна шліфувальна машина,
-болгарка (2 тис. грн.).
Таким чином, витрати на основні інструменти складуть приблизно 9 тис. грнлів. З їх допомогою можна виконувати нескладні роботи з виробництва лавок, гойдалки для дітей, шезлонгів, столів і інших меблів для саду.
З урахуванням додаткових витрат, пов’язаних з придбанням столу і допоміжних пристосувань, можна вкластися в 15 — 20 тис. грн.
Маркетингова стратегія дизайнерська садові меблі
Невеликий розмір інвестицій, відсутність зайвих витрат і доступне обладнання означають, що вартість продукції повинна бути невисокою. Помірні ціни будуть сприяти залученню клієнтів, а тому їх не слід завищувати.
Процес виробництва потрібно максимально спростити, щоб уникнути зайвих витрат. Для цього необхідно усвідомити, що бізнес орієнтується не на преміум-сегмент, а на стандартну продукцію для середнього класу.
Однак, щоб підвищити інтерес з боку клієнтів, необхідно попрацювати над дизайном. Покупцям потрібно надати вибір, а тому в модельному ряду має бути різноманітність. Наприклад, можна виготовляти лавки зі спинками і без них, комплектувати їх м’якими подушками і продавати без аксесуарів.
Також в асортимент рекомендується включати вазони, дерев’яні огорожі для клумб, альтанки з лавочками і т. д. При такому підході кожен потенційний клієнт зможе знайти те, що йому сподобається і буде доступно за ціною. Можна створювати лінійки продукції, витриманих в єдиному стилі: це буде сприяти збільшення середнього чека.
До того ж не варто забувати про суміжні напрямок, наприклад, виготовлення меблів з штучного ротанга або альтанок на замовлення. Або ж використовувати унікальні дизайнерські ідеї, прикладом яких може служити наша публікація «Меблі з човнів». Залучення покупців виробництво садових мебелиПродавать свої вироби можна на недільних ринках сільськогосподарських товарів, а також на спеціалізованих майданчиках в інтернеті.
Виходячи на недільний ринок, де люди одночасно продають свої товари і самі роблять покупки, слід надрукувати листівки, які будуть містити найменування виробів і ціни. Також у встановленні контактів з клієнтами допоможуть візитки. Нарощувати свою клієнтуру можна за допомогою реклами. Рекламна розклеювання з пропозицією готової продукції і виробів під замовлення – це саме те, що потрібно.
Розміщувати оголошення потрібно приватних секторах і дачних масивах, наявних поруч з будь-яким містом. Розклеювання обійдеться в 1,5 – 2 тис. грнлів. Розвитку бізнесу буде сприяти і реклама в інтернеті: створення сайту на безкоштовній платформі, розміщення на ньому каталогу своїх виробів з цінами, публікація оголошень. Щоб зробити сайт більш привабливим, можна доручити його оформлення дизайнеру: послуги будуть коштувати від 1,5 тис. грнлів.
При необхідності ця людина може допомогти в освоєнні обраної торгової платформи. В інтернеті також можна продавати товари на аукціонах та через сервіси безкоштовних оголошень. Доходи і окупність бізнес ідея — виробництво та продаж садових мебелиРасчеты бізнес ідеї можна проводити в тому випадку, якщо виробництво приватного цеху буде серійним.
Якщо підприємець має власним приміщенням, то основну частину його витрат складе оплата праці майстрів. Якщо майстри приходять зі своїми інструментами, то витрати на обладнання цеху скорочуються. Собівартість товарів не повинна перевищувати половини тієї вартості, яку сплатить клієнт.
Середні ціни на садові меблі і декор:
-лавка: 2,4 тис. грн.;
-крамничка: 450 грн.;
-прості гойдалки: 450 грн.;
-гойдалки з металевим каркасом – 9 тис. грн.
Перед початком кожного місяця необхідно планувати обсяг виробництва і продажів.
Приблизний план може виглядати так:
-15 лавок;
-20 крамничок;
-20 простих гойдалок;
-10 гойдалок з каркасом.
Таким чином, доходи складуть 144 тис. грнлів. Вироби можуть зацікавити оптових клієнтів. До числа потенційних покупців відносяться гіпермаркети, магазини садових приладдя, будівельні і господарські магазини, приватні перекупники. Можна укладати з ними угоди на взаємовигідних умовах. Якщо налагодити збут, то бізнес почне приносити прибуток вже в перший місяць.
Додаткові витрати покриваються через 1 – 3 місяці.
Висновок
Оптимальний формат бізнесу з виробництва садових меблів – це серійне виробництво і продаж товарів оптом через магазини і ринок. Товари, що виготовляються під замовлення, теж приносять хороший дохід. Щоб отримувати прибуток в умовах конкуренції, необхідно правильно встановлювати ціни: товари повинні бути доступними для представників середнього класу. Крім того, вироби повинні бути якісними і різноманітними.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

👉Далі💵 >