Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Виробництво облицювальної цегли

Бізнес-ідея: Виробництво облицювальної цегли

Початкові вкладення: 1500 грн.
Щомісячна прибуток: 200 грн.
Термін окупності: 7 міс.
Цегла – один з найбільш затребуваних серед споживачів будівельних матеріалів. Видів цегли багато, і кожен відрізняється сферою застосування й технологією виготовлення. Популярність лицювальної цегли поступово набирає обертів, залучаючи як будівельні компанії, так і приватних будівельників. Відмінний зовнішній вигляд, висока міцність і довговічність роблять цегла хорошим обробним матеріалом.
На території України досить багато підприємств, які виробляють цеглу. Але це не повинно зупиняти підприємців, які задумали організувати власний цех. Випускаючи якісну продукцію і знайшовши постійних покупців, можна отримувати високий прибуток.
Розберемося, як відкрити своє виробництво лицювальної цегли з нуля.
Технологія виготовлення облицювальної цегли
Сам процес мало відрізняється від виготовлення звичайної будівельної цегли. Але кожен виробник намагається впровадити власну рецептуру, щоб кінцевий продукт характеризувався відмінними якісними показниками.
Технологія виробництва облицювальної цегли може бути описана так:
— Основні компоненти (вода, вапно, пісок) подаються в бункер, де відбувається гасіння вапна.
— Маса спресовується.
— Додаються фарбувальні пігменти.
— Маса піддається температурній обробці (часто при підвищеному тиску).
— Готова продукція складується.
Зазначимо, що фасадна облицювальна цегла додатково покривається особливої глазур’ю або офактурюється. Якщо придбати спеціальні фарбувальні речовини, то відпадає необхідність цих дій. Технолог на підприємстві повинен сам визначити, який з методів доцільніше використовувати.
Ціна на сировину, яка буде переробляти ваш міні завод по виробництву облицювальної цегли, що буде залежати від віддаленості постачальника і умов співпраці. По суті, кожен з компонентів досить легко дістати, а коштують вони недорого. Це головне з переваг такого роду бізнесу.
Технічне оснащення цеху
Те, як ви оснастите свій цех, буде залежати від технології і планованої потужності підприємства. Щоб всі вузли лінії ідеально підходили один до одного, закуповуйте все обладнання в одного постачальника, який здійснить ще і пуско-наладку. Так ви уникнете багатьох проблем.
Стандартна лінія по виробництву облицювальної цегли комплектується наступним чином:
— просіювач,
— дробарка,
— змішувач,
— бункер преса,
— піч для випалу,
— формувальник.
Вартість верстатів і апаратів варіюється від 800000 грн. Все залежить від країни виробника і їх потужності. Наприклад, якщо ви запланували виробництво облицювальної цегли в домашніх умовах, то обладнання за цією ціною буде цілком достатньо. Але для повноцінного цеху доведеться витратити трохи більше – до 3000000 грн.
Як і в багатьох інших виробничих сферах, європейське обладнання вище за ціною, оскільки якість їх краще. Але не варто нехтувати і вітчизняними постачальниками. При обмежених інвестиціях купівля обладнання російських брендів стане ідеальним варіантом. До того ж, воно простіше в обслуговуванні.
Робочий персонал в цеху
Верстат для виробництва облицювальної цегли невеликої потужності під силу обслуговувати і 3 робочим. В їх обов’язки буде входити: додавання в змішувач сировини, спостереження за роботою лінії, прийом і складування готових виробів. Якщо обсяги випуску будуть значними, то є сенс найняти водія автонавантажувача, щоб прискорити і спростити процес складування цегли. Щоб вести бухгалтерію, фахівця можна найняти на півставки. Так ви заощадите витрати на заробітну плату. А ось менеджерів по закупкам і збуту краще прийняти на роботу на повні ставки. Щоб процес був безперебійним, послуги таких фахівців дуже важлива.
При сучасному розвитку технологій виробництво глазурованого цегли – повністю безпечно і нешкідливо. Тому якихось особливих вимог щодо охорони праці враховувати не доведеться.
Приміщення під цех
Оскільки ви відкриваєте переробне підприємство, то вам буде потрібно окреме приміщення. Його площа залежить від планованих обсягів випуску. В середньому, щоб розмістити все обладнання і передбачити складські приміщення, потрібно цех площею 200 м2. До виробничої споруди повинні бути підведені всі інженерні мережі: тепло, електрика (380 Вт), вода і тепло.
Відмінно, якщо ваше підприємство буде розташовуватися де-небудь за межею міста (не менше 300 м від житлових комплексів).
Збут готової продукції
Виробництво і продаж облицювальної цегли тільки тоді почне приносити прибуток, коли ви налагодите канали збуту. Це першочергове завдання. Для того, щоб краще «зрозуміти» потенційного покупця, проаналізуйте ситуацію на сучасному ринку. Не завадить також вивчити своїх прямих конкурентів: їх ціни, асортимент і умови співпраці. Ви повинні запропонувати споживачам кращі умови і кращі ціни.
Конкуренція в цій ніші досить велика, тому, щоб зайняти тут місце доведеться докласти чимало праці і вкласти певну суму в рекламну кампанію.
Як показує практика, виробництво декоративного лицювальної цегли краще запускати ближче до весняного сезону. У цей період будівельний ринок «оживає», багато клієнтів. Без замовлень ви навряд чи залишитеся.
Скільки можна заробити?
Готовий бізнес план виробництва облицювальної цегли повинен містити в собі всі розрахунки майбутнього прибутку. Це особливо важливо, якщо стартовий капітал ви збираєтеся залучати зі сторони (з допомогою приватних інвесторів або через банк).
Можлива прибуток від підприємства залежатиме від обсягу випуску виробів. Чим вони вище, тим і ваш прибуток буде більше.
Для організації невеликого цеху по виготовленню цегли продуктивністю 1600 шт. цегли за зміну потрібно близько 2000000 крб.
Сюди входять:
— закупівля устаткування і його пуско-наладка,
— підготовка цеху,
— оформлення підприємства,
— підготовка сировинної бази.
Звичайно, якщо купити обладнання для виробництва облицювальної цегли дешевше ніж 1500000 крб, то стартові витрати скоротяться. У випадку з домашнім бізнесом вкластися в 1000000 крб. цілком реально.
Якщо щомісяця випускати до 480000 шт. цегли і тут же їх реалізувати, то з урахуванням того, що роздрібна ціна цегли дорівнює 16 грн./шт., ваша виручка складе 768000 грн. Собівартість цегли становить лише 6 грн. Виходить, що з урахуванням всіх змінних витрат чистий прибуток може досягати 200000 крб. Всі початкові витрати окупляться не раніше, ніж через рік. І це лише лінія малої потужності. Відповідно, при купівлі верстатів більшої продуктивності, обсяги випуску, а відповідно і ваша прибуток, будуть набагато більше.
Так, ціна устаткування для виробництва облицювальної цегли досить висока для підприємців-початківців. Але при грамотному веденні справ ви швидко вийдете на точку беззбитковості і почнете заробляти непогані гроші.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!