Увага! Для отримання кредиту натисніть "отр имати кредит" та запоніть заявку на отримання грошей!

 

Home / Бізнес / Бізнес ідея: Виробництво металевих дверей

Бізнес ідея: Виробництво металевих дверей

Вхідні металеві двері стали вже невід’ємним атрибутом будь-якої квартири і приміщень з будівлями, де безпека для власників коштує вище всього. Тут ми поговоримо про виробництво металевих діверів, обладнання і технології їх виготовлення. Вони дуже добре користуються попитом і часто останнім часом встановлюються вже самими забудовниками в нових квартирах, оскільки якщо вони їх не встановлять, то все одно це зроблять новоспечені їх власники.
Перевагою даного бізнесу з виробництва вхідних металевих дверей є те, що сам процес досить простий і не потребує якихось додаткових знань від вас. Отже, ним може зайнятися будь-який бажаючий підприємець.
Обладнання для виробництва металевих дверей
Для виготовлення вхідних металевих дверей з порошковим фарбуванням потрібно таке обладнання:
Верстат для різання металу. Використовується плазмовий або лазерний, т. к. різання ними проводиться рівномірно і максимально швидко. Ціна від 100 000 грн.
Листозгинальний прес. Ціна від 700 тис. грн.
Зварювальне обладнання для точкового і фінішної зварювання. Це можуть бути звичайні апарати, або ж зварювальні машини. Ціна від 100 тис. за одиницю.
Обладнання для порошкового фарбування: комплекс з підготовки поверхні перед фарбуванням, фарбувальна камера (від 60 тис. грн.), піч полімеризації (від 150 тис. грн.), фарбувальний пістолет, компресор.
Це що стосується верстатів, але є ще і готові комплекси (лінії) для виробництва металевих діверів, які поєднують всі ці верстати.
Ціна на лінію, представлену вище, 6 млн. грнлів. У ній є все для виробництва металевих дверей, крім функції фарбування, а саме: верстат плазмового різання, листозгинальний прес, машина координатної зварювання дверних полотен, 2 пости зварювання кліщами з кондукторами, 2 поста фінальної зварювання в середовищі вуглекислого газу. Дана лінія розрахована на 8 чоловік з продуктивністю 10 дверей в годину.
Технологія виробництва вхідних металевих дверей
Вся технологія виготовлення вхідних металевих дверей дуже проста:
Метал нарізається, а також робляться всі необхідні отвори для замків і вічок, оскільки якщо робити це після фарбування, то це призведе до розтріскування фарби навколо цих елементів;
Потім його прогинають;
Здійснюється складання та первісна – точкове зварювання;
Якщо все в порядку, то проводиться остаточна фінішна зварювання;
Після всього цього двері готують під фарбування і поміщають її в фарбувальну камеру. Там її через фарбопульт фарбують і потім поміщають в піч полімеризації.
PS: не забувайте про додаткову послугу, яку ви можете надавати при самостійній роздрібного продажу — встановлення металевих дверей. Вона вам буде приносити ще додаткові «копійки».

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Отримати кредит >