Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Виробництво і збут деревного вугілля

Бізнес-ідея: Виробництво і збут деревного вугілля

Даний бізнес не вимагає серйозних вкладень, наявності освіти або яких-небудь спеціальних знань. Його характерною рисою є швидкий період окупності.
В якості сировини для виготовлення вугілля зазвичай використовуються відходи підприємств, що займаються переробкою деревини та заготівлею лісу. Це можуть бути хвойні або твердолистяні породи дерев (береза, дуб, в’яз). В залежності від типу деревини, готовому продукту присвоюється категорія А, Б або Ст.
Сфера застосування деревного вугілля
У побуті цей продукт використовується в якості екологічно безпечного палива для мангалів, камінів та барбекю. У комунальній сфері він застосовується для фільтрації питної води. Дрібні фракції, які відсіваються від вугілля-сирцю, служать харчовою добавкою, яка збагачує раціон тварин.
У промисловості вугілля деревне використовується при виробництві оцинкованого дроту, кольорових металів, сталевих виробів, скла. Таким чином, споживачами фасованого деревного вугілля є:
Металургійна і хімічна промисловість
Житлово-комунальна галузь
Селянсько-фермерські господарства
Приватні особи
Необхідне обладнання
Для організації бізнесу по виробництву деревного вугілля знадобиться наступне обладнання:
-Углевыжигательная піч ПТОРС-7Г (піролізна установка)
-Дозатор ваговий (пакування готової продукції);
-Портативна мішкозашивальна машина NewLong NP-7A
-Гідравлічний колун «Горинич 6Т
-Бензопила та ручний інструмент (сокири, колуни, ножівки).
Основним обладнанням для виробництва деревного вугілля є піролізна установка. В даний час на ринку представлено різні варіанти печей вуглевипалювальних, що відрізняються по продуктивності, ступеня автоматизації процесу, вартості.
Одним з найбільших постачальників обладнання для отримання деревного вугілля є виробничо-комерційна компанія БМП, виготовляє печі під маркою «Вогняний дракон», дана компанія пропонує більше 10 модифікацій піролізних установок, вартістю від 59 000 грнлів і закінчуючи ціною 2,1 млн. грн.
Оптимальною по співвідношенню ціна/продуктивність є піролізна піч «Фантастика 2/3». У зв’язку з цим дану піч, дуже часто купують підприємці починаються бізнес по виробництву деревного вугілля.
Техніко-економічне обґрунтування проекту
Для організації невеликого бізнесу з виготовлення деревного вугілля, продуктивністю 12 тонн за місяць, знадобиться наступні вкладення:
Углевыжигательная піч — 199 000 грн.
Дозатор ваговий – 137 000 грнлів
Ручна мішкозашивальна машини – 16 500 грн.
Дровокол – 98 000 грн.
Бензопила – 38 000 грн.
Ручний інструмент (сокири, колуни, ножівки) – 10 000 грн.
Початковий закуп сировини – 50 000 грн.
Реєстрація в ИНФС, замовлення друку, інші витрати – 10 000 грн.
Разом 508 тис. грн.
Прибутковість діяльності
За умови 100 % завантаження обладнання і роботи 25 днів на місяць,
виробництво деревного вугілля складе 10 тонн.,
Середня оптова ціна за 1 кг. готової продукції становить 20 грнлів, таким чином місячна виручка складе 200 000 грн.
Обслуговуючий персонал 3 людини (без урахування підприємця).
Чиста рентабельність діяльності становить 25 %.
Окупність інвестицій 10-12 місяців.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.