Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: виробництво фасадів для кухонних меблів

Бізнес-ідея: виробництво фасадів для кухонних меблів

У США, де маркетология вважається священною наукою, релігією, переконані, що рушійною силою будь-якого бізнесу є домогосподарки. «В американських сім’ях формально домашнім бюджетом розпоряджається чоловік, в реальності – жінка, – іронізує маркетолог Вільямс Худобу з Філадельфії. – Концепції багатьох компаній враховують цей факт, орієнтуються або на нейтральні моделі, або моделі з жіночим відтінком. Подивіться, як в Америці процвітають фірми, які виготовляють кухонні меблі».
І справді, на Заході нові будинки і квартири виставляються вже з кухонними гарнітурами, втім, і на вторинному ринку передпродажна підготовка нерухомості включає в себе оновлення меблевих фасадів, в першу чергу, на кухнях. «Сімейні жінки спочатку йдуть на кухню, потім в дитячі кімнати, потім у ванні, і тільки потім в спальню, – пояснює стратегію продажів житла в Німеччині менеджер Ерік Борман. – Неодружені жінки або тільки вийшли заміж в розмовах цікавляться спальнею, але все одно спочатку йдуть на кухню».
Можна з великою часткою ймовірності стверджувати, що аналогічні пристрасті панують і в України. «Попит на кухонні фасади забезпечать домогосподарки, – переконаний експерт спільноти стартапів к. е. н. доцент Ігор Малюгін. – В той же час це підприємництво далеко не таке просте, як здається. У ньому є підводні камені, про які розбилися багато стартапи». Про те, що потрібно знати підприємцю, яка взяла за виготовлення кухонних фасадів, ми й вирішили розповісти.
Матеріали для кухонних фасадів
Матеріалів для фасадів кухонь багато. Особливий інтерес представляють фасади з масиву дерева. Це – класика кухонних гарнітурів, в той же час дорожнеча цього виробництва, перш за все, з-за високої вартості якісного вихідного матеріалу, різко звужує споживчі якості. «Ціна кухонних гарнітурів з фасадами з масиву може починатися від ста тисяч грнлів, – констатує Ігор Малюгін. – А штучне виробництво фасадів під замовлення може підняти ціну ще вище. Крім того, стандартні фасади, навіть самі прості в стилі кантрі, вимагають спеціальної фарбування». Безумовно, такі виробництва можуть бути успішними тільки при стабільному попиті.
Похмурі фасади з ДСП, які ще недавно були основним матеріалом для кухонних гарнітурів в нашій країні, відходять у минуле. На зміну приходить МДФ з плівками ПВХ в якості покриття, а також дерево і скло. Доля ламінованого ДСП – це кухні економ-класу з низькою доданою вартістю. «Для малого бізнесу цей матеріал не забезпечить необхідний рівень рентабельності, – вважає Антон Ярошенко, підприємець з Поволжя. – Враховуючи низькі обсяги виробництва та рівень ручної праці, як правило, характерний для невеликих фірм, виробництво слід будувати на базі сучасних технологій – це МДФ з ПВХ плівкою». За словами експерта, високі естетичні та експлуатаційні властивості таких фасадів гарантує гідний рівень рентабельності. Однак, приступаючи до виробництва таких фасадів, слід визначитися з технологією нанесення плівок ПВХ на МДФ плити.
Король фасадів – постформінг
Вибір тієї чи іншої технології виробництва фасадів зумовлює стартові витрати. Приміром, софтформінг, ще недавно сама затребувана технологія у меблярів, йде зі сцени і поступається місце постформингу. «Причина криється у відносній простоті виробництва якісних фасадів цим методом, – переконаний підприємець Сергій Самохвалов. – Для нього потрібні всього лише прес, розкрійний і облицювальні верстати».
У той же час вхідний квиток у цей бізнес коштує дорого. Для відомості: мембранний прес ORМА (Італія) коштує 67 600 євро і орієнтований на якісну японську плівку. Китайський клон цього преса варто вже 15 тисяч євро. Між тим, в України виробляються якісні і одночасно недорогі преси для покриття меблевих фасадів МДФ та інших подібних виробів плівками ПВХ і натуральним шпоном, наприклад, міні-прес з пневмоподъемом робочого столу для радіусних фасадів Maxim DIP, який можна придбати за 230 тисяч грнлів.
До речі, є умільці, які стверджують, що організувати виробництво меблевих фасадів можна практично за копійки. «Я кілька років працював в одному з підрозділів фірми по виробництву меблів, – ділиться досвідом Анатолій Комаров на бізнес-форумі «Нові ідеї у виробництві меблів». – Конкретно – займався виготовленням для фасадів корпусних меблів, зокрема, кухонних меблів. Фірма загнулася. А напрацювання залишилися». За словами підприємця, пізніше вони виготовили саморобну установку для постформінгу, в якій «шина нагрівається з алюмінію, на ній відбувається загин постформируемого пластику. Робили стільниці, кухонні фасади, барні стійки. Нестандартні вироби. Корпусу для колонок. Фірмові установки коштують дорожче $ 10 000. Ми витратили на установку приблизно 30 тисяч грнлів і працювали майже два роки».
Слушні поради
Таким чином, для виробництва фасадів з МДФ з ПВХ плівкою потрібно розкрійний верстат і прес. Власне, пиляти плити можна і вручну, за допомогою електроінструменту. Левова частка витрат на старті піде на прес. У теж час, можна використовувати порошкове фарбування фасадів МДФ, правда, для цього методу необхідно мати спеціальне обладнання.
«Різали на форматно-розкрійному верстаті заготовки фасадів, – ділиться досвідом Анатолій Комаров. – Фрезером знімали напівкруглі фаски. Шкуркою шліфували. На деяких фасадах пальчикової фрезою за шаблоном робили деякі візерунки. Пробували спочатку фарбувати емалями, типу як машини фарбують. Страшна головний біль. Є таке нехороше поняття –виготовлення кухонних фасадів здуття волокон на МДФ. Коли покрив грунтом, відполірував до блиску. Починаєш фарбувати – як голки дрібні піднімаються. А з порошковим забарвленням вийшло… на заводі, де була лінія порошкового фарбування металевих деталей. За один шар пофарбували зі всіх сторін. Хитрість була в кріпленні – як закріпити двері, щоб слідів не залишилося».
«В цілому, гідна справа, – переконаний Антон Ярошенко. – Зараз, звичайно, при наявності досвіду можна недорого налагодити це виробництво, скажімо, тисяч за п’ятсот на вельми невеликих площах. На налагодження технології запросто піде декілька місяців, щоб не було надалі шлюбу. Якщо вдасться налагодити стійкий збут, наприклад, через магазини будматеріалів, то можна непогано заробити».

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!