Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Виробництво деревного вугілля

Бізнес-ідея: Виробництво деревного вугілля

Деревне вугілля – це матеріал, що складається майже на 100% з вуглецю. В основному відомий як екологічно чистий і ефективний вид палива: він не забруднює атмосферу їдким димом, а їжа на ньому готується дуже швидко. Але деревне вугілля використовують не тільки в побуті, широке застосування він знайшов і в металургійної, хімічної промисловості. Також він служить в якості кормової добавки тваринам і ізоляційним матеріалом в будівництві.
Існує кілька видів деревного вугілля:
чорний – роблять з м’яких порід дерева (осика, липа, верба, вільха і тополя);
білий – з твердих порід (береза, дуб, граб, в’яз тощо);
червоний – проводиться методом м’якого вуглевипалювання (хвойні породи).
За якістю в ГОСТ виділяють три сорти вугілля (від вищого): А, Б і В.
Виробництво продаж деревного вугілля може стати джерелом пристойного доходу. Тільки кафе і ресторани спалюють близько 4 тонн вугілля на сезон. А скільки любителів сходити на риболовлю або пікнік? До того ж цей бізнес не вимагає непомірних витрат і складного виробництва.
Технологія виробництва: обладнання та сировина
Виробництво вугілля засноване на процесі піролізу (пропалювання деревини без надходження кисню). Для цього використовуються вуглевипалювальні (реторные) печі, які бувають мобільні і стаціонарні. Вони складаються з камери, що виробляє операції випалювання та сушіння. Основний принцип роботи в тому, що парогази, що виділяються при згорянні вугілля переносяться топку і спалюються, даючи додаткове тепло.
Сам процес виглядає наступним чином: деревне сировину вручну або автоматично поміщають у завантажувальний бункер. Коли датчики покажуть, що вугілля вигорів та висох, його вивантажують і дають охолонути. Далі продукт піддається дробленню або брикетування та фасування у мішках з паперу або поліетилену.
Для сировини використовують будь деревні відходи: пеньки, сучки, відходи меблевого виробництва. Можна налагодити контакт з місцевими лісниками, які щорічно виробляють заготовки дерева. Також підходять тирса і торф. Витрата сировини на тонну продукції: береза – 7-8 куб. м., м’яколистяні породи – 11-12 куб. м.
Приміщення і персонал
Виробниче приміщення слід розташувати на приміській території або за містом. Для печі потрібен відкритий земельну ділянку. Загальна площа зі складами продукції складе близько 200 кв. м. Для обслуговування обладнання не потрібні висококваліфіковані працівники. Загальна кількість персоналу складає 2-3 людини. Також знадобиться бухгалтер, менеджер і сторож.
Витрати
Інвестиції складаються з наступних витрат:
1. Обладнання:
углевыжигательная піч (17-100 тис. грн.);
електронні ваги (від 5 тис. грн.);
електрогенератор (від 20 тис. грн.);
бензопили (від 5 тис. грн.);
пристрій гідравлічний для колки дров, колун (від 55 грн/шт);
2. Сировина (30 т/міс):
дрова колоті (від 1200 до 1700 грн/м3);
пакети для фасування (7-11 грн/шт);
3. Зарплата персоналу (5 осіб – 75-100 тис. грн. в місяць);
4. Оформлення (близько 10 тис. грн.);
5. Оренда приміщення (20 тис. грн.);
6. Транспортні, рекламні та інші витрати.
Разом: від 500 тис. грнлів.
Щомісячний дохід близько 70 тис. грн. Вартість вугілля становить 17-20 грн/кг

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.