Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Бізнес ідея: виробництво цегли зі сміття

Бізнес ідея: виробництво цегли зі сміття

В останні роки великі промислові підприємства часто звинувачують у якої завдають шкоду екології. Мабуть тому зараз все частіше стали з’являтися ідеї бізнесу, в яких масове виробництво поєднується з користю для екологічної обстановки на планеті. Однією з таких бізнес ідей можна назвати виготовлення будівельних матеріалів з відходів інших виробництв, а просто кажучи зі сміття.
Давайте розглянемо один з вже існуючих типів виробництва подібних будматеріалів – цегли та блоків з вторсировини.
Як можна використати «сміття» для виробництва цегли
Відразу хочеться відзначити, що всі приклади виробництва цегли та блоків з відходів різних промислових виробництв знаходяться на рівні стартапів. Але все це більш ніж перспективні проекти, кожен з яких може вирости у високоприбутковий бізнес.
І відразу ж хочеться розглянути те, чому у такого бізнесу є великі перспективи:
Дешеве сировину. Те, що стане сировиною для виготовлення вашої продукції, іншими виробниками розглядається як відходи, від яких потрібно позбуватися, витрачаючи на це власні ресурси. Запропонуйте подібним бізнесменам або муніципальним організаціям послуги з вивезення відходів, і ви забезпечите себе дешевою сировиною.
Можливість виграти тендери. Якщо для запуску бізнесу вам доведеться брати участь у тендерах, то на вашій стороні буде те, що своїм виробництвом ви поліпшите екологічну обстановку в регіоні, і забезпечити ринок доступними будівельними матеріалами.
Широка цільова аудиторія. Вироблені вами будівельні матеріали будуть цікаві для малоповерхового будівництва, створення каналізаційних систем, зведення цехів і виробничих приміщень і т. д. Попит буде забезпечено доступною ціною, яка нижче на 10-15% в порівнянні з традиційними будівельними матеріалами.
Перспективи відкриваються великі. А тепер розглянемо, як їх вже реалізують на практиці.
Приклади виробництва цегли з вторинних відходів
Тепер розглянемо кілька варіантів використання відходів для виробництва цегли:
— Цегла з котельні золи
Дана технологія розроблена в Массачусетському університеті, показала себе успішною, і тепер впроваджується на будівельних роботах в індійському місті Музаффарнагар. В якості сировини використовується зола з котельні (70%), до якої додається глина і вапно. До цього котельню золу просто закопували в землю. А тепер з неї можна коштувати комфортне житло.
— Блоки з будівельних відходів
Наступний приклад стосується виготовлення стінових блоків, а не цеглин. Виробництво було організовано у Владивостоці, там був створений завод по виробництву будматеріалів, будівельних і виробничих відходів. Всі ці відходи подаються в шредер, подрібнюються, перетворюються в однорідну масу, після чого з них формуються блоки для будівництва будинків.
— Цегла з паперу.
Останній приклад ще знаходиться на стадії розробки. З відходів паперового виробництва та глини, створюється маса, з якої формують цеглини, далі пекуче в печі. Технологія розроблена в університеті Хаэна, і відповідно до звітів їх дослідників з даного матеріалу можна створювати надійні малоповерхові енергоефективні будинки. Правда, такі цеглини мають більш низьку міцність, ніж традиційні, що вимагає додаткових рішень армування стін майбутнього будинку
Бізнес ідея виробництва цегли зі сміття, це та галузь, яка вимагає дослідницької сміливості, технічної кмітливості і підприємницького генія. Але якщо у вас вийде реалізувати подібний проект, то ви зможете зайняти чільне становище в тільки ринку, що формується. А якщо ви віддаєте перевагу повністю опрацьований виробництво будматеріалів, то має сенс зайнятися виготовленням пінобетонних блоків та інших традиційних стінових матеріалів.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.