Кредит до 100 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Бізнес / Бізнес ідея: виробництво цегли зі сміття

Бізнес ідея: виробництво цегли зі сміття

В останні роки великі промислові підприємства часто звинувачують у якої завдають шкоду екології. Мабуть тому зараз все частіше стали з’являтися ідеї бізнесу, в яких масове виробництво поєднується з користю для екологічної обстановки на планеті. Однією з таких бізнес ідей можна назвати виготовлення будівельних матеріалів з відходів інших виробництв, а просто кажучи зі сміття.
Давайте розглянемо один з вже існуючих типів виробництва подібних будматеріалів – цегли та блоків з вторсировини.
Як можна використати «сміття» для виробництва цегли
Відразу хочеться відзначити, що всі приклади виробництва цегли та блоків з відходів різних промислових виробництв знаходяться на рівні стартапів. Але все це більш ніж перспективні проекти, кожен з яких може вирости у високоприбутковий бізнес.
І відразу ж хочеться розглянути те, чому у такого бізнесу є великі перспективи:
Дешеве сировину. Те, що стане сировиною для виготовлення вашої продукції, іншими виробниками розглядається як відходи, від яких потрібно позбуватися, витрачаючи на це власні ресурси. Запропонуйте подібним бізнесменам або муніципальним організаціям послуги з вивезення відходів, і ви забезпечите себе дешевою сировиною.
Можливість виграти тендери. Якщо для запуску бізнесу вам доведеться брати участь у тендерах, то на вашій стороні буде те, що своїм виробництвом ви поліпшите екологічну обстановку в регіоні, і забезпечити ринок доступними будівельними матеріалами.
Широка цільова аудиторія. Вироблені вами будівельні матеріали будуть цікаві для малоповерхового будівництва, створення каналізаційних систем, зведення цехів і виробничих приміщень і т. д. Попит буде забезпечено доступною ціною, яка нижче на 10-15% в порівнянні з традиційними будівельними матеріалами.
Перспективи відкриваються великі. А тепер розглянемо, як їх вже реалізують на практиці.
Приклади виробництва цегли з вторинних відходів
Тепер розглянемо кілька варіантів використання відходів для виробництва цегли:
— Цегла з котельні золи
Дана технологія розроблена в Массачусетському університеті, показала себе успішною, і тепер впроваджується на будівельних роботах в індійському місті Музаффарнагар. В якості сировини використовується зола з котельні (70%), до якої додається глина і вапно. До цього котельню золу просто закопували в землю. А тепер з неї можна коштувати комфортне житло.
— Блоки з будівельних відходів
Наступний приклад стосується виготовлення стінових блоків, а не цеглин. Виробництво було організовано у Владивостоці, там був створений завод по виробництву будматеріалів, будівельних і виробничих відходів. Всі ці відходи подаються в шредер, подрібнюються, перетворюються в однорідну масу, після чого з них формуються блоки для будівництва будинків.
— Цегла з паперу.
Останній приклад ще знаходиться на стадії розробки. З відходів паперового виробництва та глини, створюється маса, з якої формують цеглини, далі пекуче в печі. Технологія розроблена в університеті Хаэна, і відповідно до звітів їх дослідників з даного матеріалу можна створювати надійні малоповерхові енергоефективні будинки. Правда, такі цеглини мають більш низьку міцність, ніж традиційні, що вимагає додаткових рішень армування стін майбутнього будинку
Бізнес ідея виробництва цегли зі сміття, це та галузь, яка вимагає дослідницької сміливості, технічної кмітливості і підприємницького генія. Але якщо у вас вийде реалізувати подібний проект, то ви зможете зайняти чільне становище в тільки ринку, що формується. А якщо ви віддаєте перевагу повністю опрацьований виробництво будматеріалів, то має сенс зайнятися виготовленням пінобетонних блоків та інших традиційних стінових матеріалів.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.