Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Виготовлення свічок з кольоровим полум’ям

Бізнес-ідея: Виготовлення свічок з кольоровим полум’ям

Для кого підходить: для всіх
Необхідні ресурси: парафін, солі для кольорового полум’я
Бажані ресурси: апарат для виготовлення свічок «Дюжина»
Необхідні особистісні якості: працьовитість, фантазія
Початковий капітал: мінімальний
Останньою новинкою на свічковому ринку сталі з полум’ям свічки різних кольорів.
Ці свічки відрізняються від звичайних парафінових тим, що при виготовленні в них додаються розплави різних солей. Саме додавання солей надає полум’я різні кольори. Так, наприклад, додавання хлориду натрію надає полум’я червоний колір, хлорид барію зробить полум’я зеленим, а хлорид міді додасть полум’я красивий блакитний колір.
Ці свічки не токсичні, не мають запаху, в них не використовуються тваринні жири, від них дуже мало кіптяви. Єдиний недолік у цих свічок — це порівняно короткий термін горіння порівняно із звичайними свічками.
При бажанні виготовляти такі свічки, можна розтоплювати звичайні парафінові або воскові свічки і додавати до них розплав потрібної солі. Для збільшення продуктивності можна придбати спеціальний апарат для виготовлення свічок. Він називається «Дюжина». З його допомогою за годину в домашніх умовах можна виготовити 48 свічок. В розтоплений парафін або віск додається потрібна сіль і заливається потім в апарат.
При виготовленні прототипів свічок з різнобарвним полум’ям паралельно можна виготовляти і звичайні парафінові або воскові свічки різних форм і розмірів. Можна виготовляти свічки святкові, декоративні, так і звичайні побутові. І якщо стартовий капітал незначний, можна почати з звичайних свічок і поступово збільшувати асортимент.
Збувати свою продукцію можна по-різному. Можна відкрити інтернет-магазин і при хорошій рекламі швидко розкрутити свою марку. А можна орендувати свою точку на ринку і самому рекламувати і продавати свій товар. Можна почати з співпраці з великими магазинами, які спеціалізуються на продажу сувенірів і подарунків. Вони напевно не відмовляться придбати унікальні свічки ручної роботи з різнобарвним полум’ям. Можна пропонувати свою продукцію фірмам, які займаються організацією різноманітних свят. Різнокольорові вогні свічок будуть дуже красиво виглядати і на дитячому святі і на розкішному бенкеті з приводу весілля або ювілею.
Організація бізнесу з виготовлення свічок з різнобарвним полум’ям справа вигідне і перспективне. Собівартість у цих свічок низька, а роздрібна ціна однієї свічки (залежно від розміру) доходить до шестисот грнлів. Крім цього, це гарний бізнес, адже так приємно допомагати іншим людям зробити свято яскравим і незабутнім.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!