Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Виготовлення свічок з кольоровим полум’ям

Бізнес-ідея: Виготовлення свічок з кольоровим полум’ям

Для кого підходить: для всіх
Необхідні ресурси: парафін, солі для кольорового полум’я
Бажані ресурси: апарат для виготовлення свічок «Дюжина»
Необхідні особистісні якості: працьовитість, фантазія
Початковий капітал: мінімальний
Останньою новинкою на свічковому ринку сталі з полум’ям свічки різних кольорів.
Ці свічки відрізняються від звичайних парафінових тим, що при виготовленні в них додаються розплави різних солей. Саме додавання солей надає полум’я різні кольори. Так, наприклад, додавання хлориду натрію надає полум’я червоний колір, хлорид барію зробить полум’я зеленим, а хлорид міді додасть полум’я красивий блакитний колір.
Ці свічки не токсичні, не мають запаху, в них не використовуються тваринні жири, від них дуже мало кіптяви. Єдиний недолік у цих свічок — це порівняно короткий термін горіння порівняно із звичайними свічками.
При бажанні виготовляти такі свічки, можна розтоплювати звичайні парафінові або воскові свічки і додавати до них розплав потрібної солі. Для збільшення продуктивності можна придбати спеціальний апарат для виготовлення свічок. Він називається «Дюжина». З його допомогою за годину в домашніх умовах можна виготовити 48 свічок. В розтоплений парафін або віск додається потрібна сіль і заливається потім в апарат.
При виготовленні прототипів свічок з різнобарвним полум’ям паралельно можна виготовляти і звичайні парафінові або воскові свічки різних форм і розмірів. Можна виготовляти свічки святкові, декоративні, так і звичайні побутові. І якщо стартовий капітал незначний, можна почати з звичайних свічок і поступово збільшувати асортимент.
Збувати свою продукцію можна по-різному. Можна відкрити інтернет-магазин і при хорошій рекламі швидко розкрутити свою марку. А можна орендувати свою точку на ринку і самому рекламувати і продавати свій товар. Можна почати з співпраці з великими магазинами, які спеціалізуються на продажу сувенірів і подарунків. Вони напевно не відмовляться придбати унікальні свічки ручної роботи з різнобарвним полум’ям. Можна пропонувати свою продукцію фірмам, які займаються організацією різноманітних свят. Різнокольорові вогні свічок будуть дуже красиво виглядати і на дитячому святі і на розкішному бенкеті з приводу весілля або ювілею.
Організація бізнесу з виготовлення свічок з різнобарвним полум’ям справа вигідне і перспективне. Собівартість у цих свічок низька, а роздрібна ціна однієї свічки (залежно від розміру) доходить до шестисот грнлів. Крім цього, це гарний бізнес, адже так приємно допомагати іншим людям зробити свято яскравим і незабутнім.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.