Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Бізнес / Бізнес ідея: Виготовлення ключів

Бізнес ідея: Виготовлення ключів

У будь-якому, навіть самому невеликому містечку, обов’язково існує пункт, в якому займаються виготовленням ключів. На перший погляд дана сфера діяльності здається незначною, однак попит на подібний вид послуг завжди стабільний і приносить очікуваний дохід.
В будь-якому населеному пункті завжди існує ті, хто змушений досить часто звертатися за допомогою у пункти випуску ключів. У таку категорію клієнтів потрапляють досить розсіяні громадяни, підлітки, які часто втрачають свій комплект ключів до декількох разів на місяць.
Постійними клієнтами стануть і багато організації вашого населеного пункту, де організовано Ваш бізнес з виготовлення ключів. Це і лікарні, освітні установи, готелі і досить серйозні великі підприємства, чисельність кабінетів яких досягає декількох десятків.
Приміщення
Що стосується орендованого для Вашого бізнесу приміщення, то площа його досить мала, достатньо 4-х кв. м. Найбільш підходяще місце для розміщення пункту по виготовленню ключів – це місця з найбільшим скупченням людей, ними можуть бути довколишні автобусні зупинки, безпосередня близькість навчальних закладів або великих організацій. Дуже вигідним є розташування поблизу місць межгородового повідомлення, маються на увазі аеропорти, вокзали всіх типів – залізничні, автобусні. Саме приїжджі забезпечать постійний дохід для вашого бізнесу.
Для більш успішного ведення справ рекомендується розширити асортимент пропонованих послуг. Крім виготовлення ключів можна запропонувати клієнтам послуги з ремонту і виготовлення індивідуальних замків, а так само їх подальшу установку; послуги по заточенню ножиць і ножів; розтин замків різної складності: від дверей до сейфів у разі їх несподіваного блокування. Так само можна зайнятися продажем різноманітних ланцюжків для ключових зв’язок, кілець, брелоків та ін.
Говорячи ж про рекламу, то досить буде лише одного досить барвистою, кидається в очі вуличної вивіски. А якість виконаних робіт саме по собі зробить непогану рекламу для вашої точки з виготовлення ключів.
Для якісного надання послуг Вам необхідно підібрати для безпосередньої роботи з клієнтами кваліфікованого слюсаря-інструментальника. Краще всього, якщо він пройде навчання в тій фірмі, яка є постачальників необхідного обладнання – верстатів. Як правило, в цьому випадку навчання найманого співробітника для Вас проходить безкоштовно. Це дозволить і знизити фінансові витрати на початковому етапі бізнесу, і прискорить процес виконання замовлень.
Тепер поговоримо про обладнанні. Вам необхідно придбати два верстати – один буде виготовляти самі ключі, інший буде програмувати ключі для домофону. Вартість таких верстатів для однієї точки 60 тис. грнлів і вище. Можна спробувати знайти б/у обладнання. Але запам’ятайте – скупий платить двічі. Ринок верстатів для виготовлення ключів переповнений неякісним китайським обладнанням. За словами багатьох, воно то ламається два рази в рік, то ключі робить такі, що вони нікуди не підходять, то запчастини не знайдеш. Загалом, саме головне щоб ваше обладнання європейського виробництва. Воно звичайно дорожче, але 99% що з ним у вас проблем не буде. Деякі хвалять ще наших вітчизняних виробників, у них і середня ціна і якість, начебто, не погане. Так що теж як варіант можна і з вітчизняним виробником зв’язатися. Просто в такому випадку уважно вивчіть умови гарантійного обслуговування, терміни ремонту і т. д.
Ще один момент буде це якість роботи. Ваше обладнання і працівники повинні з першого разу точно продублювати ключ. Якщо ваша точка буде робити не якісні ключі і вони не будуть підходити, то ви швидко заробите погану славу, яка обов’язково позначиться на вашому бізнесі ( приклад, мені самому реально зробили як-то раз не зробили точну копію ключа, ключі я втрачати не перестав, а ось місце де я дублюю їх поміняв ). Тому майстер повинен вміти робити свою роботу і добре управлятися з обладнанням. Але відразу зазначу, щоб навчитися працювати на таких верстатах особливих навичок і знань не потрібно.
Прибуток
Вартість шаблонів для ключів від 3 до 18 грнлів. За виготовлення одного ключа зараз просять від 100 до 200 грнлів. От і рахуйте. Якщо місце вибрано вдало, то у вас буде від 10 клієнтів (за словами тих, хто реально займається!), у половини нехай буде по 2 ключа (15 ключів в день, хоча ситуація коли клієнту потрібен один ключ дуже рідко, в основному по три – два ключа від вхідних дверей в квартиру і один від домофона). Візьмемо середню ціну 150 грнлів, отже 150 на 15 разом 2250 грнлів. І це ще більше, ніж скромними підрахунками тільки з одного вдало розміщеної точки.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.