👉💵Кредит по Вайбер 💵👈
Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Заплатимо 50грн. якщо вашу заявку не зхвалять!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес ідея: Виготовлення ключів

Бізнес ідея: Виготовлення ключів

У будь-якому, навіть самому невеликому містечку, обов’язково існує пункт, в якому займаються виготовленням ключів. На перший погляд дана сфера діяльності здається незначною, однак попит на подібний вид послуг завжди стабільний і приносить очікуваний дохід.
В будь-якому населеному пункті завжди існує ті, хто змушений досить часто звертатися за допомогою у пункти випуску ключів. У таку категорію клієнтів потрапляють досить розсіяні громадяни, підлітки, які часто втрачають свій комплект ключів до декількох разів на місяць.
Постійними клієнтами стануть і багато організації вашого населеного пункту, де організовано Ваш бізнес з виготовлення ключів. Це і лікарні, освітні установи, готелі і досить серйозні великі підприємства, чисельність кабінетів яких досягає декількох десятків.
Приміщення
Що стосується орендованого для Вашого бізнесу приміщення, то площа його досить мала, достатньо 4-х кв. м. Найбільш підходяще місце для розміщення пункту по виготовленню ключів – це місця з найбільшим скупченням людей, ними можуть бути довколишні автобусні зупинки, безпосередня близькість навчальних закладів або великих організацій. Дуже вигідним є розташування поблизу місць межгородового повідомлення, маються на увазі аеропорти, вокзали всіх типів – залізничні, автобусні. Саме приїжджі забезпечать постійний дохід для вашого бізнесу.
Для більш успішного ведення справ рекомендується розширити асортимент пропонованих послуг. Крім виготовлення ключів можна запропонувати клієнтам послуги з ремонту і виготовлення індивідуальних замків, а так само їх подальшу установку; послуги по заточенню ножиць і ножів; розтин замків різної складності: від дверей до сейфів у разі їх несподіваного блокування. Так само можна зайнятися продажем різноманітних ланцюжків для ключових зв’язок, кілець, брелоків та ін.
Говорячи ж про рекламу, то досить буде лише одного досить барвистою, кидається в очі вуличної вивіски. А якість виконаних робіт саме по собі зробить непогану рекламу для вашої точки з виготовлення ключів.
Для якісного надання послуг Вам необхідно підібрати для безпосередньої роботи з клієнтами кваліфікованого слюсаря-інструментальника. Краще всього, якщо він пройде навчання в тій фірмі, яка є постачальників необхідного обладнання – верстатів. Як правило, в цьому випадку навчання найманого співробітника для Вас проходить безкоштовно. Це дозволить і знизити фінансові витрати на початковому етапі бізнесу, і прискорить процес виконання замовлень.
Тепер поговоримо про обладнанні. Вам необхідно придбати два верстати – один буде виготовляти самі ключі, інший буде програмувати ключі для домофону. Вартість таких верстатів для однієї точки 60 тис. грнлів і вище. Можна спробувати знайти б/у обладнання. Але запам’ятайте – скупий платить двічі. Ринок верстатів для виготовлення ключів переповнений неякісним китайським обладнанням. За словами багатьох, воно то ламається два рази в рік, то ключі робить такі, що вони нікуди не підходять, то запчастини не знайдеш. Загалом, саме головне щоб ваше обладнання європейського виробництва. Воно звичайно дорожче, але 99% що з ним у вас проблем не буде. Деякі хвалять ще наших вітчизняних виробників, у них і середня ціна і якість, начебто, не погане. Так що теж як варіант можна і з вітчизняним виробником зв’язатися. Просто в такому випадку уважно вивчіть умови гарантійного обслуговування, терміни ремонту і т. д.
Ще один момент буде це якість роботи. Ваше обладнання і працівники повинні з першого разу точно продублювати ключ. Якщо ваша точка буде робити не якісні ключі і вони не будуть підходити, то ви швидко заробите погану славу, яка обов’язково позначиться на вашому бізнесі ( приклад, мені самому реально зробили як-то раз не зробили точну копію ключа, ключі я втрачати не перестав, а ось місце де я дублюю їх поміняв ). Тому майстер повинен вміти робити свою роботу і добре управлятися з обладнанням. Але відразу зазначу, щоб навчитися працювати на таких верстатах особливих навичок і знань не потрібно.
Прибуток
Вартість шаблонів для ключів від 3 до 18 грнлів. За виготовлення одного ключа зараз просять від 100 до 200 грнлів. От і рахуйте. Якщо місце вибрано вдало, то у вас буде від 10 клієнтів (за словами тих, хто реально займається!), у половини нехай буде по 2 ключа (15 ключів в день, хоча ситуація коли клієнту потрібен один ключ дуже рідко, в основному по три – два ключа від вхідних дверей в квартиру і один від домофона). Візьмемо середню ціну 150 грнлів, отже 150 на 15 разом 2250 грнлів. І це ще більше, ніж скромними підрахунками тільки з одного вдало розміщеної точки.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Далі >