Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: виготовлення евродров

Бізнес-ідея: виготовлення евродров

Всі ми знаємо, що величезний відсоток всіх вигрнаних дерев Російської Федерації йде на відходи. Це приблизно 35% від загальної кількості всієї заготовляемой деревини.
Тирсу як матеріал для обігріву приміщень зарекомендував себе як не дуже рентабельна ідея: площа загоряння велика, але немає потрібного тепла, тим більше що після миттєвого прогоряння вони починають тліти, виділяючи отруйні для людини речовини. Експерти відзначають, що набагато безпечніше пресувати тирсу в так звані пелети – це свого роду деревні гранули. Їх також можна використовувати для пелетних котлів.
Евродрова або, як їх ще називають, паливні брикети, це особливий вид біопалива, яке отримують в результаті пресування відходів деревообробної промисловості, таких як стружка, тирса, і відходів сільськогосподарських підприємств, таких як солома, стебла різних культур і так далі. Евродрова випускаються в різних формах: від циліндричних до багатокутників. Ця ідея бізнесу дуже актуальна, як і виготовлення поролону.
До безперечних переваг цього екологічно чистого палива можна віднести те, що воно володіє високим тепловиділенням, порівнянним з кам’яним вугіллям, при низькій зольності і зовсім незначним рівнем виділення чадного газу.
Экобрикеты знайшли застосування в опаленні будівель і приміщень різного призначення. Використання їх може бути як самостійним, так і через систему централізованого опалення за допомогою котельні.
Необхідне обладнання
Для організації виготовлення евродров, як бізнесу, починаючому бізнесменові необхідно придбати такий мінімум обладнання:
Обладнання для подрібнення відходів деревообробної промисловості.
Обладнання для пресування роздроблених відходів у брикети.
Обладнання для сушіння продукції.
Все обладнання в даний час продається як у вигляді окремих агрегатів, так і в якості зібраної виробничої лінії.
Організація виготовлення евродров, як бізнесу, з мінімальними капіталовкладеннями, обійдеться в межах 170 тисяч грнлів.
А якщо враховувати придбання додаткового обладнання, то загальна вартість не буде перевищувати 300 тисяч грнлів з доставкою.
У разі ж, коли планується автоматичне виробництво, необхідно купувати повністю укомплектовану і автоматизовану лінію «під ключ».
Такі пропозиції на досить вигідних умовах може зробити компанія ТОВ «СПиКо». При продуктивності 500 кілограмів на годину, повністю автоматизована лінія по виготовленню экобрикетов «під ключ», з урахуванням доставки та монтажу, вийде у вартість приблизно 10 мільйонів грнлів. Але тут необхідно враховувати те, що виконані на такій лінії паливні брикети підійдуть для реалізації за кордоном, так як будуть повністю відповідати європейським стандартам якості.
Так само досить вигідним буде придбання напівавтоматичної лінії виробництва евродров в Китаї.
У Китаї технологічна лінія потужністю 200 кілограм за годину обійдеться в середньому в 2 мільйони грнлів, загальні ж вкладення в організацію виготовлення евродров, як бізнесу, на основі китайської напівавтоматичної лінії, складуть близько трьох мільйонів грнлів.
Незважаючи на те, що виробництво паливних брикетів є екологічно безпечною діяльністю, вимоги щодо розміщення робочого приміщення цілком стандартні, як для будь-якого іншого виду продукції:
Електропостачання 380 Ст.
Обладнання інженерними системами (водопровід та каналізація).
Дотримання вимог Санпін і вимог пожежної безпеки виробничих об’єктів.
При визначенні необхідної площі займаного приміщення необхідно орієнтуватися на підбір оптимальної комплектності устаткування.
Виготовлення паливних брикетів з техніко-економічної точки зору
Для виробництва паливних брикетів слід організувати форму власності Індивідуальне підприємництво. З пільговою системою сплати податків 3 ПДФО.
Для великого виробництва паливних брикетів слід вибрати автоматизовану лінію виробництва «під ключ», потужністю 500 кг на годину.
Для обслуговування такої лінії потрібно персонал, що складається з 14 чоловік, 10 чоловік з яких будуть зайняті безпосередньо виробництвом брикетів.
Режим роботи та кількість змін слід визначити розрахунками самостійно.
Витрати на таку виробничу лінію будуть складатися з наступних пунктів:
Придбання виробничої лінії.
Доставка обладнання з подальшим монтажем та пуско-налагоджувальними роботами.
Придбання дизельного автонавантажувача.
Придбання сировини та інші витрати.
При розрахунку рентабельності виготовлення паливних брикетів враховують наступні пункти:
Валовий прибуток (виручка — собівартість).
Витрати на оренду приміщення.
Витрати на виплату заробітної плати працівникам.
Витрати на сплату податків на додану вартість.
Витрати на адміністративні потреби та інші.
Витрати на сплату податку на прибуток.
На даний момент середня ціна на паливні брикети дорівнює 7500 грнлів за 1 тонну. Виходячи з цього, а також з обсягу річного виробництва, слід виконувати техніко-економічні розрахунки.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!