Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: виготовлення більярдних київ

Бізнес-ідея: виготовлення більярдних київ

Виробництво більярдних київ – це бізнес, що не вимагає спеціальної освіти чи великих фінансових інвестицій. Навіть оренда приміщення не потрібна – все можна робити вдома. Щоб виготовити кий, треба вміти і любити працювати з деревом, бути акуратним і уявляти, що повинне вийти у результаті.
Ринкова вартість більярдного кия починається від 1500 грнлів і доходить до десятків тисяч грнлів, коли мова йде про продукцію з цінних порід дерева з дорогою інкрустацією. Однак дорогі киї замовляють вкрай рідко і тільки у відомих майстрів, так що краще орієнтуватися на найпростіші моделі, які і є основним джерелом доходу для початківця виробника.
Виготовити хороший кий з першого разу не вдається нікому, так що запасіться терпінням – ваші творіння на початкових етапах часто будуть відправлятися в сміттєвий бак. Якщо є можливість пройти навчання у досвідченого майстра, неодмінно скористайтеся їй.
Більярдний кий хорошої якості повинен відповідати ряду вимог: поверхня ідеально гладка, декоративні елементи рівні і акуратні, з’єднання легко скручується, чисті, без зазубрин, клеєні елементи ретельно підігнані один до одного, місця стику деталей не мають щілин і зазорів, наклейка і бампер приклеєні міцно і без зміщення, деревина не має тріщин, сучків та інших дефектів.
Найважливіший момент – кий повинен бути ідеально рівним, інакше він непридатний для гри. Велике значення має розподіл ваги кия. Потрібні пропорції – 6040, 60% ваги припадає на турняк, 40% на шафт. Развесовка 5050 допускається, але використовується рідко.
Тепер про те, що можна тільки почути: кий повинен при простукуванні видавати приглушений звук сухого дерева. Якщо чується тріск, то це може означати, що деталі кия погано склеєні, що лопнув клейовий шов, тріщить наклейка або фібра.
Якщо чується деренчання, то це з-за погано прикріпленого бамперного кільця або вантажу. Стукіт всередині кия означає, що відклеївся вантаж або скручування. Резонуючий звук з’являється унаслідок наявності порожнеч внаслідок дефектів деревини або погано підігнаних деталей.
Майстри кажуть, що кий народжується як дитина, маючи на увазі в тому числі і тимчасові витрати. Все починається з квадратної заготовки, кий склеюється, відлежується, потім відбувається обробка кия на фуганку. Знімається шар деревини, кий знову відлежується довгий час, після чого відбувається чергова обробка. Звичайно, киї, що стоять 50-100 доларів так не виробляються, їх роблять за кілька днів. Але майстер повинен розуміти, що квапливість може призвести до того, що кий поведе, і він стане непридатним для гри. При багаторазовій обробці і довгої вылежке вдається зробити ідеальний кий для чемпіона.
Щоб почати виробництво київ буде потрібно мінімум інструментів: лобзик, грнанок, лещата, наждачка, надфілі, ножі і т. д. Все разом коштуватиме 25 тисяч грнлів. Висвердлювання і вытачивание кия на проміжному етапі можна за невелику плату довірити професійному токарю, який має власний верстат або вільний доступ до верстата. На придбання власного токарного верстата потрібно буде витратити не менше 20 тисяч грнлів.
Дуже важливо для кия правильно підібрати деревину, так як це основа. Найбільш підходящим матеріалом для виготовлення ударника більярдного кия для російського більярду прийнято вважати граб. Це важка, щільна, в’язка деревина виростає в Європі, Малій Азії, Ірані. Його нескладно купити і в України, ціна – 25 тисяч грнлів за кубічний метр.
Для виготовлення кия використовується зимовий спіл граба, так як дерева в наших широтах на зиму зупиняють сокорух. Граб має бути висушений в природних умовах, тому що при температурній сушінні залишаються великі внутрішні напруги. Оскільки дуже важливим критерієм у виборі деревини є прямослойность, найкращий матеріал – це бруски з прямослоем по чотирьох сторонах.
Ясень також підходить для виготовлення київ. Деревина ясена важка, тверда, з високою міцністю. Ясен – одна з найбільш цінних порід для виготовлення спортивного інвентарю завдяки його ударної в’язкості і гнучкості. Вартість дошки 25-30 тисяч грнлів за кубічний метр.
Для виготовлення кия можна використовувати грушу, так як її деревина щільна, тверда, добре обробляється і мало тріскається. Щоб підвищити твердість груші, грушеву дошку поміщають на тривалий час у воду, а потім сушать у природних умовах. Груша коштує значно дорожче граба або ясена – 70000 грнлів за кубічний метр.
З мореного дуба виготовляють найдорожчі киї. Деревина дуба міцна, довговічна, стійка до зовнішніх впливів. Після багаторічного вимочування матеріал набуває оксамитово-чорний колір. Вартість цього дорогоцінного матеріалу обчислюється тисячами доларів.
Для виробництва київ використовують також такі екзотичні породи дерев як лайсвуд, ебен, падук, венге, кокоболо, палісандр, ярра, самшит, макасар, ятоба, кевазинго, мербау. Загальні вимоги до деревини наступні: вона повинна мати щільність не менше 650 гр/дм3, яскраву текстуру і насичений колір.
Не варто застосовувати деревину, яка має велике внутрішнє напруження і витіювату структуру волокон, так як це може призвести до скривлення і внутрішніх тріщин. В Інтернеті можна знайти сайти, що продають заготовки під киї з цінних порід африканського дерева. Вартість заготовок починається від 800 доларів.
Як ми вже говорили вище, виготовлення хорошого кия займає місяці, і майстри, що зробили з свого імені бренд, відомий любителям більярду, завжди мають у своєму виробничому приміщенні кілька десятків «народжуються» інструментів, що проходять процес вылежки. Якщо говорити виключно про час, який потрібний на обробку дерева, то зробити кий можна за три дні, причому можливе виробництво декількох київ одночасно.
Таким чином, за три дні виготовляється 9 київ вартістю близько 3000 грнлів кожен. Це найдешевша і найбільш затребувана на ринку продукція. Прибуток з кожного інструмента – до 200 відсотків.
Бізнес по виробництву київ буде успішним тільки в тому випадку, якщо майстер заробить хорошу репутацію. Виробників київ не випадково порівнюють зі скрипковими майстрами – це тонка робота, більше схожа на мистецтво, а не ремесло. Продавати киї зручно через власний сайт. Щоб клієнт зміг оцінити всю принадність продукції, сайт варто замовити професіоналу.
Обійдеться це в 25-30 тисяч грнлів. Відвідувачеві сайту можна запропонувати самому зібрати віртуальний кий: вибрати деревину, колір, довжину, модель, інкрустацію. Тоді замовник зрозуміє, з чого складається вартість виробу і зможе підібрати собі інструмент у відповідності з уподобаннями і матеріальними можливостями.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!