Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!Миттєві позики для виправлення кредитної історії по всій Україні
Введіть сумму:Home / Бізнес / Бізнес – ідея: Відкриваємо рекламне агентство

Бізнес – ідея: Відкриваємо рекламне агентство

Перш, ніж почати відкривати рекламне агентство, потрібно уважно вивчити його формати, типи, врахувати специфіку регіону. Добре організоване рекламне підприємство окупається протягом трьох місяців.
Невеликим рекламним агентствам (2-3 людини), які займаються посередницькими послугами, рідко виходить вижити на ринку серед впевнених конкурентів (великих рекламних агентств). Тому для більш стабільного бізнесу варто подумати про впровадження свого індивідуального продукту. А саме: розробити унікальний товарний знак, фірмовий стиль, BTL, івент-маркетинг.
Як відкрити рекламне агентство
Реклама – це досить складний процес і помилки тут неприпустимі, тому без фахівця тут не обійтися. Розглянемо питання про те, як відкрити рекламне агентство по пунктах.
Пошуки приміщення
За великим рахунком, зовнішній вигляд приміщення для рекламного агентства не має великого значення, так як в основному, суть роботи буде полягати лише в телефонних переговорах і деяких паперових переміщеннях. Але якщо вам хочеться справити враження на партнерів (адже іноді вони все-таки приїжджають для очних переговорів), то варто подбати про пристойному офісі.
Оснащення офісу
Найнеобхідніше, що потрібно для роботи рекламного агентства це комп’ютер, сканер, принтер, копіювальний апарат. Особливе значення приділіть техніці для креативного й технічного дизайнера. Їх ПК мають бути оснащені професійним програмним забезпеченням для виконання якісної роботи. Далі, слід подбати про багатоканальних телефонних номерах, локальній мережі й Інтернеті.
Пошук співробітників
В основний штат рекламного агентства намагайтеся залучати людей тільки для основних напрямків діяльності, тобто вам будуть потрібні:
Два продавця;
Два дизайнера;
Фахівець з творчої концепції (кріейтор);
Професіонал в області медіабаїнга;
Директор.
Для унікальних та більш рідкісних робіт залучайте фрілансерів, так як штатний креативщик з часом починає працювати по штампу, втрачаючи дух фантазії, а за специфікою рекламного агентства потрібні свіжі, геніальні ідеї і шаблони неприпустимі. Що стосується менеджерів, то зазвичай заробітна плата їх складається з окладу і відсотки за залучення клієнтів. Надбавка буде залежати від рентабельності та масштабу замовлень.
Інший тип пристрою рекламного бізнесу
Якщо ваш бізнес буде спрямований на створення унікального фірмового стилю рекламного агентства, то в такому випадку актуальним буде співпрацювати тільки з фрілансерами. А на постійну роботу наймати лише працівників-управлінців — экканут-директор, арт-директора, креативного директора, які будуть займатися втіленням і генеруванням ідей.
Просування послуг
Зв’язку, зв’язку і ще раз зв’язку! Для вас буде вигідно прийняти на роботу співробітника «зі зв’язками». В такому випадку він забезпечить рекламному агентству потік замовлень (до 70%). Перший рік роботи присвятіть напрацювання портфоліо, репутації, зосередьтеся на середньому та малому бізнесі. Засобами для власної розкрутки рекламного агентства можуть послужити спеціалізовані довідники ЗМІ. Такі видання часто для пошуку реклами використовують невеликі фірми.
Прямі продажі гарні в тому випадку, коли ваша фірма надає унікальну послугу, в інших же випадках прямі продажі, як правило, викликають агресію.
Окупність агентства
Креатив – це основна умова для успішної роботи рекламного агентства, тобто розробка неординарних логотипів, банерів, унікальних маркетів. Це принесе 40% успіху.
Ціна за ваші послуги буде залежати від самого клієнта і від ваших акторських здібностей. Адже ви, ггрно кажучи, продаєте повітря, і ціна може бути встановлена абсолютно різна. Всі вгледить десь від вас.
Невеликі рекламні агентства за свої послуги просять приблизно такий гонорар: створення логотипу від 30000 грнлів, фірмового стилю – від 70000 грнлів, сценарію – від 12000 грнлів. Розміщення рекламного маркету в журнал – від 12000 грнлів, оригінал-маркету – від 25000 грнлів, маркет щита – від 8000 грнлів. Це приблизні ціни, що не мають верхньої планки.
ЗМІ зазвичай надає знижку рекламному агентству (близько 15%). Тому, розміщуючи тут рекламу, підприємство має можливість заробити.
На перших етапах не нехтуйте дрібними замовленнями. Такі угоди зміцнять вашу репутацію і вишукують відносини з підприємствами. Намагайтеся налагодити зв’язки з директорами служб продажів, адже часто буває так, що за прейскурантом вказана знижка 15%, а після особистого позитивного контакту з директором з продажів ви можете отримати 25%-ву знижку.
Ніж рекламний бюджет буде більше, тим вигідніше для контори клієнт. Тому великі рекламні агентства отримують великі бюджети і малим складно конкурувати з ними. Прибутковість від невеликих замовлень не перевищує 20-25%, від великих становить близько 40%.
Термін окупності рекламного агентства від 3 до 12 місяців.
І останнє, для вдалої і прибуткової діяльності потрібно буде спочатку попрацювати «за спасибі» масовиком – витівником, аматором – креативщиком, закріпити за собою хорошу репутацію, обзавестися клієнтурою і лише після цього можна намагатися стати бізнесменом і заробляти на рекламному агентстві гроші.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн