Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея. Відкриваємо магазин побутової хімії.

Бізнес-ідея. Відкриваємо магазин побутової хімії.

Люди щодня використовують товари побутової хімії. Тому як на дані продукти є попит, багато підприємці вирішують рухатися в цьому напрямку. А додаткові переваги в тому, що на цю продукцію не потрібна ліцензія, а термін її зберігання досить тривалий. Але, звичайно, за рахунок таких вигідних умов на ринку побутової хімії вже створилася досить велика конкуренція. А в увазі великої кількості конкурентів – прибуток, на яку можна розраховувати, постійно падає. Хоч і багато підприємці не в змозі домогтися знижок від постачальників, вони все ж продовжують вести бізнес, часом не дуже прибутковий.
Вибір приміщення
Це головне рішення, яке бізнесмену доводиться прийняти. Магазин побутової хімії повинен знаходитися в місці, де щільність населення висока, але орендна плата повинна бути доступною. По близькості не повинно бути конкурентів, і місце повинно бути прохідним.
Один з найкращих варіантів – це центр міста. Великі мережі побутової хімії часто не можуть собі дозволити оренду великих приміщень, тому що ціни в центрі високі, а оплата за невелику територію виявляться доступною. Плюс в тому, що в центрі живе велика кількість людей і їм потрібна побутова хімія. Так що залишиться тільки зробити правильну рекламу і покупці підуть в магазин тут же. Комбінація гарної реклами і правильного місця – це два найважливіших компонента бізнесу.
Організація
Для того щоб організувати невеликий магазин побутової хімії, слід орієнтуватися на ІП. Закон «Про ліцензування окремих видів діяльності» підтверджує те, що ліцензія не потрібна. Але все одно потрібно звернутися до СЕС та пожежників. Юридична безпека передбачає наявність всіх необхідних сертифікатів від постачальників.
Для того щоб організувати правильний вибір товару, слід звернутися до різних цінових категорій і засобів для різних цілей. Слід завжди мати найбільш розрекламовані марки. Найкорисніші засоби побутової хімії включають:
-Порошок для прання;
-Догляд за волоссям;
-Особиста гігієна;
-Засоби для миття та чищення;
-Туалетний папір;
-Серветки, щітки, захисні рукавички та інші супутні товари.
Як залучити клієнтів
Для того щоб заманити достатня кількість покупців у магазин побутової хімії, мало роздавати флаєри і вішати оголошення. Тут потрібно підійти до маркетингу з розумом. Гнучкість може проявитися в різних хитрощі. Наприклад, можна продавати найвідоміші кошти без націнки, а менш відомі засоби з більшою націнкою. Таким чином, клієнт, купуючи дороге миючий засіб за дешево, придбати й інший продукт, що в сумі принесе достатньо прибутку.
У сучасному світі покупці, у тому числі побутової хімії, також розраховують на подарунки та картки лояльності. Слід знати своїх постійних клієнтів і радувати їх, так як багато сучасних магазинів і мереж використовують для залучення дисконтні картами. Але слід вибрати такий метод роботи з клієнтами, який їх дійсно зацікавить. Для цього слід порівняти всі існуючі дисконтні системи у конкурентів.
Сумна математика
Серед товарів побутової хімії націнка рідко буває вище, ніж 15%. Враховуючи плату працівникам та оренду, слід врахувати, чи вистачить такої суми на те, щоб покрити всі витрати й отримати прибуток. Для того щоб вирахувати мінімальний дохід магазину про торгівлю побутовою хімією, слід взяти всі витрати включаючи заробітні плати та оренду і помножити на 10. Ця сума і стане тією, на яку слід орієнтуватися для того, щоб магазин не виявився збитковим.
Ідеї для додаткового доходу
На щастя, якщо в бізнесі висока конкуренція, то можна знайти певну нішу на ринку. Наприклад, можна займатися продажу тих препаратів, які не шкодять здоров’ю, екології і є гіпоалергенними. Також можна працювати з безготівковими розрахунками для того, щоб в магазині могли купувати товари для офісів і підприємств. Хороший хід – продаж святкових наборів, які повинні поповнюватися з настанням великих свят.
Для того щоб відкрити магазин побутової хімії, доведеться потрудитися. Потрібно не тільки займатися пошуком найбільш вигідних умов, але і вміти вести бухгалтерський облік маркетинг розвиток фірми, а також знати свою клієнтуру і тих покупців, яких слід заманити. Потрібно також мати добрі відносини з постачальниками і вміти знайти найвигідніші умови.
Крім цього, потрібно володіти навичками спілкування для того, щоб найняти кваліфікованих працівників, або ж для того, щоб самому виступити в його ролі. Також слід постійно стежити за діями конкурентів і не відставати від передових технологій. З початку кожен бізнес працює в мінус і не одержує ніякого прибутку, але через деякий час борги покриються і магазин почне давати доходи. Можна буде напрацювати базу постійних клієнтів, а також постачальників, які нададуть знижки і будуть доставляти всі новинки.
Сподіваємося, що дана стаття і приклад бізнес-плану магазину побутової хімії допоможуть вам відкрити успішний бізнес у вашому місті.
Докладаємо так-же бізнес-план магазину побутової хімії, який можна розглядати в якості прикладу. Звичайно, цифри слід оновити, адже з 2010 року багато що змінилося. Аналіз ринку теж має сенс зробити конкретно для свого міста.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!