Частный займ от частной организации кредит до 50 000 грн. без отказов Круглосуточно 24/7 Вся Украина 100% Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Введіть сумму:

Отримали кредит, ставте лайк!
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Відкриття магазину розливного пива.

Бізнес-ідея: Відкриття магазину розливного пива.

Пиво – досить поширений напій у України, відповідно на нього є великий попит. Вже багато покупців віддали свою перевагу саме разливної пива, залишивши в стороні або на полицях гіпермаркетів пляшкове, адже вони відрізняються один від одного не тільки смаком, але і якістю. Відкриття магазин розливного пива є гарною ідей для бізнесу, так як на нього з кожним роком збільшується попит, не зважаючи на те, що такий бізнес знаходиться в категорії сезонних.
Перші офіційні кроки щодо відкриття магазину розливного пива.
1. Реєстрація ІП
2. Укладення договору оренди
3. Реєстрація касового апарату
4. Укладення договору на його обслуговування
5. Отримання дозволу на торгівлю в торговому відділі місцевої Адміністрації.
6. Необхідно висновок СЕС (санітарно-епідеміологічна служба).
7. Висновок Держпожежнагляду. (Приміщення під магазин розливного пива повинна відповідати нормам пожежної безпеки).
8. Висновок Росспоживнагляду.
Які ж вимоги до магазин розливного пива може висунути СЕС?
В якості обробки краще використовувати плитку або нетоксичну фарбу. Освітлення повинно бути як природним, так і штучним. Також необхідно встановити і аварійне освітлення. Необхідно проведене центральне опалення. Важливо і дотримання умов гігієни працівників. Подробиці цих вимог краще обговорити з працівниками СЕС.
Увага приділяється і безпечного проведення електрики. Прокладка кабелів повинна проходити на певній висоті, вони повинні бути захищені від можливих пошкоджень. Наявність грнильника обов’язково.
Не забудьте придбати і пожежні вогнегасники, а також скласти план евакуації.
Пожежна інспекція зажадає від вас дотримання даних правил:
1. Приміщення повинно мати евакуаційний вихід, двері якого повинні відкриватися назовні.
2. Повинна бути розроблена інструкції про заходи безпеки. Інструктаж повинні пройти всі працівники магазину.
3. У приміщеннях повинні бути вивішені таблички з номером пожежної служби, а також плани евакуаційного виходу.
4. Повинні бути встановлені протипожежні датчики.
Це, звичайно, неповний перелік потрібних вимог. Для того, щоб дотримати всі правила, краще проконсультуватися з фахівцем.
Специфіка місця розташування магазину розливного пива.
Розташування магазину – один з головних параметрів того, буде у вас прибуток від бізнесу чи ні. Як ви вже могли помітити, найчастіше магазини розливного пива є точковими. Вони розташовуються і в торгових центрах, і на виході з універсаму, і в метрополітену, тобто в місцях з великою прохідністю народу. У таких магазинах пиво купується на винос, а невелика орендна ставка дозволяє швидко окупитися і почати заробляти гроші.
Існує також точки продажу, у вигляді «магазину-бару». Вони розташовуються на більшій площі і вимагають гарної барної стійки і стільців. Існують і пивні бутики, які представляють собою невеликі паби.
Відкриваючи пивний бутік, пам’ятайте: в жодному разі не розташовуйте його там, де люди не живуть — тобто в діловому центрі, віддаленому від «спальних» районів і від житлових будинків взагалі. Справа в тому, що живе дороге пиво купується людьми для того, щоб неквапливо випити його будинку. Людина швидше зайде в пивний бар, де можна посидіти за столиком і бути обслужених офіціантом.
При виборі місця для магазину важливо врахувати й існуючі «заборонені зони», що включають в себе медичні, освітні та спортивні заклади. Перед орендою площі важливо вивчити район, в якому буде знаходитися ваш майбутній магазин. Перевага віддається, безумовно, спальним районам, так як в них більше жителів і менше конкурентів (ресторанів, кафе, барів).
Конкурентом стане і супермаркет, так як в ньому іноді легше купити пиво заодно з продуктами, що по дорозі додому заходити ще кудись. І, як вже говорилося, у них теж часто вже продається розливне пиво, тому продаж у них здійснюється не вами, то, на жаль – збільшити кількість клієнтів зможе тільки різноманітність сортів у вашій точці.
Небажано також відкривати магазин в підвалі житлового будинку, і на цей раз впливовим чинником є не прохідність, а можливість появи проблем з пожежної безпеки, слідуючи яким торгові точки повинні мати два виходи. Відповідно, можливо ви пробудете там і якийсь час, але закриють магазин досить швидко.
Збільшити кількість покупців можуть студентські гуртожитки або парки відпочинку, а також вигідно розташовувати такі магазини на виїздах з міста. Багато людей по дорозі на дачу бажають купити з собою пляшку свіжого розливного пива.
Обладнання для магазину розливного пива.
Звичайно, найрозумніше підприємцю піти найлегшим шляхом — укласти договір з постачальником пива однієї-єдиної марки. Тоді дистриб’ютор забезпечить Вас всім необхідним обладнанням, рекламними матеріалами, і безкоштовно навчить реалізаторів роботі з обладнанням.
У обладнання по розливу пива є одна неприємна особливість — воно вимагає дбайливого поводження і профілактики не рідше одного разу на місяць. Кран часто засмічується, і тому витрати на майстра з налагодження обладнання повинні бути заздалегідь включені в бюджет. У деяких компаніях майстер вже включений у договір обслуговування обладнання, але буває, що воно потребує додаткового догляду і не з-за поганої якості, а із-за специфіки пивного розливу взагалі.
Якщо ви збираєтеся відкривати місце, яке буде існувати довго, обладнання варто купити – тим менше мороки.
Тепер перейдемо конкретно до того, що вам потрібно.
1. Охолоджувач. Даний апарат зможе підтримувати температуру пива близько +5 градусів. Він необхідний для задоволення потреб клієнта, тому що купивши у вас тепле пиво ще раз до вас ніхто не зайде. Коштує це задоволення недешево – близько 20 000 грнлів. Але воно обов’язково, з цим нічого не поробиш.
2. Стійка для установки розливних кранів.
3. Прилавок.
4. Кеги. Це ємність з нержавіючої сталі, яка використовується для транспортування пива.
5. Пивна колона. Це не тільки пристрій для розливу пива, але і важливий елемент дизайну.
6. Краплезбірник.
7. Пивний кран (якщо передбачається розлив пива в стакани).
8. Пивний шланг.
9. Балони з газом. Вони потрібні для того, щоб витіснити пиво з кеги.
10. Редуктор, для підтримки тиску в балоні.
11. Холодильник.
Торгові площі магазину розливного пива.
На корисною торгової площі 5 квадратних метрів можна розмістити 6 кранів. На площі у 10 квадратних метрів можна розмістити 12 кранів. Ідеальна ж, на думку гравців, точка, в якій продається від 20 до 24 сортів пива. А це означає, що для ідеального магазину потрібно орендувати приміщення площею 40 квадратних метрів.
Дизайн та інтер’єр.
Інтер’єр вашого магазину може бути самим різним, але краще дотримуватися усталених стандартів. Краще відштовхуватися від інтер’єрів ірландського або чеського пабу. Поєднання цегляних структур і дерев’яних зробить ваш магазин по-справжньому стильним. Якщо ви розташуєте кілька барних стільців навколо стійки, приглушене світло буде вам в плюс.
Персонал.
Вибирайте приємних співробітників, адже з ними потрібно буде мати справу не тільки вам, але і покупцеві. Вони стануть обличчям вашого закладу. Шукайте майбутніх барменів з досвідом роботи, щоб вони могли працювати з посудом, і щоб у них нічого не падало з рук. Також вони повинні бути попереджувальні та сміливі ввічливо відмовити клієнту.
Зазвичай, в пивних магазинах робота позмінна, тому вам вистачить двох співробітників з графіком 2 через 2. Роботу краще оплачувати з відсотків від продажу. Це додасть їм мотивації. Щоб не співробітники не крали, можна поставити «контролери» між кегой і краном. Так ви зможете стежити за тим, чи правильно ведеться облік продажу.
Також вам знадобитися бухгалтер і прибиральниця.
Постачальники пива та асортимент пивного магазину.
Для успішної торгівлі потрібно не менше 7 сортів пропонованого пива. Рекомендується продавати світле і темне пиво, а також 1-2 сорти імпортного. Урізноманітнити асортимент ви можете нефільтрованої продукцією. Все більшу популярність набуває сидр, медовуха і вишневе пиво. Спробуйте додати та їх асортимент. З їх продажем у вас з’явитися також покупець в жіночому обличчі.
Вам буде вигідніше працювати з одним постачальником, тому відразу дізнайтеся про усієї продукції, яку він зможе запропонувати. Також нерідко постачальники пропонують свою продукцію для магазину, маркіровану своїми логотипами в цілях реклами.
До продажу пива додайте ще закуски. Рідкісний покупець, що бажає провести вечір після важкого робочого дня, відмовить собі в задоволенні купити в’яленої риби до пива або інших снеків. Вам від цього буде додатковий прибуток.
Зберігання пива.
Кеги вважаються кращим зберіганням пива, особливо в умовах магазину розливного пива. У них напій герметичний і по-особливому смакує. Термін зберігання розливного пива в такий кезі становить від 30 діб до 90. Це залежить безпосередньо від сорту.
Самі кеги не рекомендується зберігати на підлозі. Краще використовувати для них настил з дерева і не тримати їх у батареї. Ідеальна температура зберігання становить +10 градусів. Щоб зберегти якість і термін зберігання, краще перевезти кегу в приміщення, де вона буде відкрита, за 24 години до використання.
Охолоджувач пива потрібно розміщувати в приміщення з вентиляцією. Якщо раптом пиво у кезі замерзло, вимкніть охолоджувач. Балон з газом повинен знаходитися у вертикальному положенні.
Як розрахувати торгову націнку.
1.Від 30% за літр гравці ринку в середньому «накручують» на дороге імпортне пиво;
2. Від 100% на пиво вітчизняне;
В середньому ж, торгова накрутка на 1 пивний кег складає завжди близько 2 тисяч грнлів.
Від 60 до 250 грнлів за літр пива — ось що в підсумку отримує Ваш споживач. Пиво у Вашому магазині буде завжди дорожче, ніж пляшкове, з обычой торговельної мережі. Тому Ви повинні «тримати марку», щоб споживач розумів, за що він платить такі гроші. Недаремно, для люксового позиціонування себе і свого товару, столичні господарі точок з торгівлі розливним пивом, ці точки називають не інакше, як «пивні бутіки».
Витрати на відкриття магазину розливного пива.
Тепер давайте підведемо підсумок, склавши приблизний бізнес-план з розрахунком витрат на обладнання:
• Реєстрація ІП або ТОВ, юридична консультація – 25 000 грнлів.
• Оренда під магазин розливного пива 40 кв. м – 30-50 000 грнлів на місяць. (Залежить від району).
• Ремонт приміщення і дизайн інтер’єру магазину розливного пива– від 40 000 грнлів.
• Обладнання – 180 000 грнлів.
• Пиво– 100 000 грнлів
• Зарплата бухгалтера (аутсорсинг) – 5 000 грнлів на місяць.
• Продавці (послуга двох осіб) – 35 000 грнлів на місяць.
Разом: приблизно 450 тис. грн.
Якщо використовувати безкоштовне обладнання від постачальника, то сума початкових вкладень стає ще менше. Вартість обладнання в цьому випадку закладається у вартість пива, тоді стартовий капітал — 250 тис. грн.
Ваша прибуток у результаті.
Попит на пивну продукцію має сезонний характер: влітку продажу пива збільшуються в кілька разів. Тому, якщо відкриватися влітку, то магазин окупиться швидше.
Ви будете мати чистим прибутком — від 300 тисяч грнлів у місяць. Влітку, вдало розташовані точки окупаються за термін від двох тижнів до двох місяців.
У висновку, хочемо побажати вам успіхів у вашому бізнесі. Пам’ятайте, що дотримання вимог державних служб, тверезих підхід до справи, а також відданість своїй ідеї, допоможуть вам досягти неймовірних результатів та одержання прибутку.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Замовити грошi >