Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес ідея: Відкриття кав’ярні

Бізнес ідея: Відкриття кав’ярні

Дивно, але у висококонкурентному сфері громадського харчування ще є майже вільна ніша з величезним потенціалом. Про її потенціал говорять цифри: одна чашка кави приносить близько 600% прибутку, а чаю – взагалі 1000%. Якщо ви мрієте відкрити свій бізнес на ниві громадського харчування, вам варто відкрити кав’ярню. Кафе та кав’ярень не вистачає, попит на них величезний, ринок зростає щорічно на 20% і якщо вам ще трохи поталанить, то проект вже через 10-12 місяців може стати прибутковим.
Як відкрити кав’ярню: нюанси бізнесу та можливі труднощі
Якщо в Європі традиція відвідин цього місця давно сприймається як частина культури, то в України це поки ще столична мода, але хвиля її докотилася вже і в регіони. Класичний кав’ярня – це не просто точка громадського харчування, де можна випити відмінний кави. Це своєрідний клуб, місце зустрічі, де за чашкою ароматного напою можна забути на час про справи, побалакати розслабитися. Тому, перед тим, як відкрити кав’ярню, вам необхідно чітко представляти, яка публіка стане вашими майбутніми клієнтами і підібрати приміщення, що відповідає її запитам.
Отже, узагальнений портрет типового відвідувача – це успішні люди у віці 25-40 років з середніми доходами та вище середнього. Іноді в цьому портреті можуть бути і більш молода категорія студентів престижних вузів, але літні українці, на відміну від європейців, кав’ярень не відвідують.
Звідси ідеальне місце для відкриття кав’ярні – фасадне приміщення в центрі міста або поблизу від нього, з гарною прохідністю, зручним транспортним сполученням і зручністю паркування. Відмінно, якщо поблизу від розглянутого вами приміщення будуть розташовані торговельно-розважальний або бізнес-центри, бутіки, фітнес-клуби, культурні заклади, які люблять відвідувати заможні молоді люди. В силу перерахованих причин не варто відкривати кав’ярню в спальному районі.
Наступний важливий аспект – розробка кавової карти і створення оптимального меню. На відміну від європейського оригіналу, в російських кафетеріях на догоду публіці крім кави, чаю та десертів в асортименті присутні і алкогольні напої, і гарячі страви, і навіть столики для курців. В цьому питанні постарайтеся знайти ту золоту середину, балансування на якій дозволить вам не перетворити інтелігентну кав’ярню, де подають хороший кави, чай, вишукані десерти, звичайне звичайне кафе. Не забувайте оновлювати карту і меню мінімум двічі на рік.
Головна складність, з якою ви зіткнетеся, вирішивши відкрити кав’ярню – кваліфікований персонал. Його в України поки немає, а освічена публіка вашого майбутнього закладу відмінно знає, яким повинен бути якісний сервіс. Чим швидше ви зумієте зростити своїх власних фахівців, тим раніше справжні поціновувачі кави міста стануть свідками вашої кав’ярні. Співробітників намагайтеся набирати із кандидатів без досвіду роботи у вітчизняному харчування: інакше не уникнути воровитых офіціантів, до рук яких може прилипати до половини виручки.
На створення, включаючи ремонт приміщення, отримання дозвільних документів та підготовку персоналу, вам потрібно 4-6 місяців. Краще за все почати цей процес ранньою весною з тим, щоб ви змогли відкрити кав’ярню ранньої осені. Це найкращий час: з першими похолоданнями до вас потягнуться перші відвідувачі, а до зими вони вже встигнуть до вас звикнути. Будьте готові до того, що влітку кількість відвідувачів буде зменшуватися приблизно на 25-30%.
Скільки коштує відкрити кав’ярню
Незважаючи на те, що подібний формат приваблює початківців рестораторів низьким порогом входження, відповісти однозначно на питання, скільки коштує відкрити кав’ярню, дуже складно. У першу чергу тому, що найбільш значною статтею витрат тут залишається вартість нерухомості, а вона залежить від регіону.
З одного боку, нерухомість можна орендувати і тим самим залишити можливість для виправлення помилки в разі невдало вибраного місця. З іншого боку право власності на нерухомість – це гарантія того, що вас не попросять звільнити місце, якщо воно буде вибрано вдало і заклад знайде популярність у клієнтів. Кав’ярня не повинна бути великою, оптимальна її місткість – 30-50 місць. Якщо місце перспективно, але покупку 100-150 кв. м. ви не можете дозволити, розгляньте варіант, як відкрити міні кав’ярню на 10-15 посадочних місць з можливістю розширення в майбутньому.
Гідний інтер’єр важливий для завоювання симпатій клієнтів, але не варто його переоцінювати. Все ж якісний кави, смачні десерти і високий рівень сервісу – ось головна запорука успіху кав’ярні. А тому витрати на ремонт порівнюйте не тільки зі своїми амбіціями, але і з можливостями, а ось на хорошому кавовому обладнанні, яке може обійтися в 300-500 тис. грнлів, економити не слід.
Таким чином, стартовий капітал на відкриття кав’ярні в залежності від регіону, вашої фантазії і амбіцій може скласти суму від 900 тис. до 3 млн. грнлів. При вдало вибраному місці і грамотно організованої рекламної кампанії виручка щодня може становити 10-30 тис. грнлів і за термін від 12-ти місяців до 3-х років вона може вийти на прибуток.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!