Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Установка вендінгових автоматів для зарядки телефонів.

Бізнес-ідея: Установка вендінгових автоматів для зарядки телефонів.

Початкові вкладення: 80 грн.
Прибуток на місяць: від 15 до 25 грн.
Термін окупності: від 3 до 6 міс.
Напевно, всі не раз стикалися з тим, що батарея мобільного телефону розряджалася в самий непотрібний момент. І як завжди, при собі і у знайомих не було зарядного пристрою. Та й вільну розетку не завжди є можливість знайти.
Ідея бізнесу полягає у наданні платних послуг за підзарядку батарей мобільних телефонів за допомогою спеціальних пристроїв — вендингових автоматів. Клієнт, внісши необхідну суму грошей, приєднує шнур зарядного пристрою до свого телефону — і може або зачекати повної зарядки батареї, або відразу зробити важливий дзвінок.
Автомат розташовується в найбільш людних місцях — магазинах, кафе, ресторанах, навчальних закладах, лікарнях, готелях, податкових інспекціях, підрозділах Росреестра, аеропортах, вокзалах і т. д. Дуже ефективним буде розміщення автомата на вокзалах. Як правило, за час шляху у пасажирів повністю розряджається батарея мобільного телефону. І серед пасажирів завжди знайдуться такі, хто забув вдома зарядний пристрій. Для залучення додаткового потоку клієнтів не зайвим буде розмістити рекламну інформацію в поїздах, автобусах і т. д. До того ж на вокзалі автомат завжди буде під наглядом поліції.
Для потенційного клієнта заплатити 30-50 грнлів за зарядку завжди вигідніше, ніж купувати новий зарядний пристрій (та й не завжди і скрізь його можна і купити).
В якості додаткового доходу можна розглянути варіант з розміщення реклами на моніторі вендінгового апарату, і отримувати значну частину доходу не з громадян, заряджаючих телефони, а з рекламодавців.
Вартість апарату в середньому складає 80 тис. грнлів. Ціна розрізняється залежно від виробника, від кількості проводів для зарядки телефонів («просунуті» апарати можуть заряджати декілька десятків телефонів одночасно). Для кожного телефону може бути передбачена своя осередок зберігання. Хоча в російських реаліях власник мобільного телефону швидше за все буде стояти поруч зі своїм телефоном і чекати закінчення зарядки.
Прибуток в місяць з одного апарату виходить від 15-25 тис. грн.
Залишається домовитися з власником приміщення або закладу про розміщення вендінгового апарату. В переговорах не зайвим буде підкреслити, що наявність такого пристрою буде залучати додатковий потік клієнтів у заклад (кафе або магазин).
При великому клиентопотоке даний апарат окупиться вже через 3-6 місяців. За умови ж ефективного розміщення реклами на цьому пристрої терміни окупності можуть значно скоротитися.
З допомогою цих апаратів при наявності спеціального пристрою можна заряджати не лише мобільні телефони, але і смартфони, ноутбуки, планшети, електронні книги, DVD-програвачі, аудиоплейеры… А чим більше функціональність пристрою — тим більшу кількість клієнтів приваблює апарат, відповідно, більше Ваша прибуток.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!