Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10 000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Отримали кредит, ставте лайк!


Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів так кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: установка теплих підлог

Бізнес-ідея: установка теплих підлог

Купити тепла підлога можна в будь-якому магазині будівельних матеріалів, але монтувати таку підлогу в квартирі повинен тільки фахівець. В середньому така послуга може становити від 8,5 доларів за один квадратний метр.
Види теплих підлог
Всі конструкції теплих підлог поділяються на два види – водяні і електричні підлоги. Якщо підлоги водяні, джерелом тепла буде гаряча вода з системи центрального опалення. Таку підлогу можна отримати, поклавши на підлогу тгрни і заливши їх бетоном або стяжкою, але можна використовувати і настильну систему. Водяна підлога з підігрівом довговічний і надійний, але щоб його змонтувати, необхідна певна підготовка. Тому електричні теплі підлоги більш популярні. Щоб змонтувати такий підлога, теж необхідна стяжка, якщо укладається кабель з постійним опором або саморегулюючий.
Зустрічається у продажу і стрічковий тепла підлога, ще званий інфрачервоним. Цей підлога, хоча і відноситься до електричних, але дуже простий в монтажі і навіть стяжку під нього заливати не потрібно.
Ще один вид теплих підлог – термомат, в якому на стекловолоконной сіткою монтуються стрижні з карбону. На таку підлогу зазвичай настилається плитка. Вибираючи тепла підлога, необхідно враховувати бюджет замовника та параметри приміщення. Якщо, приміром, у приміщенні низькі стелі, то заливати стяжку не варто: вона забере ще 5 сантиметрів висоти. Краще скористатися самим тонким – стрічковим підлогою.
Починаємо бізнес
Щоб успішно організувати бізнес на пристрої теплих підлог, необхідно самому розбиратися в тонкощах використання всіх видів теплої підлоги. Тільки в цьому випадку ви зможете вірно проконсультувати замовника з питання вибору способу опалення. Почати заробляти на теплих підлогах найкраще з встановлення статі, який замовник вже купив. За монтаж в України зазвичай беруть по 8,5 доларів за квадратний метр, встановлення терморегулятора в цю ціну не входить і оплачується окремо. Для початку такого бізнесу потрібен лише власний транспорт і досвід роботи, а початкові вкладення – мінімальні. Для початку робіт необхідно зареєструватися у ролі індивідуального підприємця і прийняти для себе оподаткування за спрощеною системою. Код за КВЕД 45.3 вибирайте «Монтаж інженерного обладнання». Для залучення уваги клієнтів постарайтеся домовитися про розміщення свого рекламного стенду у відділі теплих підлог будівельного магазину – це найкращий ваш шлях до цільової аудиторії.
Наступний етап
Розширити бізнес можна, одночасно продаючи і монтуючи теплі підлоги. У регіональних дилерів можна закупити матеріал, на який ви додасте свою націнку, і на продажу зможете заробити. І при цьому досить непогано. Встановивши в кімнаті площею 10 квадратних метрів підлоги, ви зможете заробити близько 250 доларів, що складе 200% від грошей, які ви вкладете. От тільки якщо в роботі підлоги виникнуть неполадки, претензії від клієнта надійдуть до вас. Звичайно, їх і компанії-виробнику перенаправити можна, але з засмученим людиною спілкуватися належить саме вам. Проблеми при експлуатації підлоги можуть виникати внаслідок неправильного монтажу або внаслідок дефектів матеріалів. Гарантійне обслуговування клієнтам надати повинні будете саме ви, несучи за свою роботу повну відповідальність. Тому і невдалий вибір недобросовісного виробника, і неякісна робота неминуче вдарять по вашій кишені.
Компанії, що виробляють теплі підлоги, часто пропонують всім бажаючим виступати у ролі їх дилерів і поставляти матеріали не тільки прямим замовникам, але і будівельних магазинах. В цьому випадку вже потрібні певні вкладення, так як знадобиться власний склад, вантажний автомобіль і співробітники, але рентабельність при цьому може досягати 80%. Необхідна розгорнута рекламна кампанія, бажано створити і просунути власний сайт, який може принести дилера до половини всіх клієнтів. У цьому випадку можна набрати бригаду монтажників і навчити їх в компанії-виробнику. Необхідно дотримуватися дилерський етикет – не брати собі клієнтів з сусідніх міст, де є свої представники.
Теплі підлоги ставлять не тільки в житлових приміщеннях. Електричний тепла підлога часто пробачать встановити на птахофермі, так як його монтаж і експлуатація обходяться недорого. Щоб вирощувати курчат, необхідно підтримувати температуру 30 градусів, а лампи розжарювання для обігріву пташника занадто багато витрачають електроенергії. Цією послугою фермерське господарство охоплено ще мало, тому можна встигнути зайняти в своєму регіоні цю нішу.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

💵Далі👉 >