Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Установка копіювальних автоматів

Бізнес-ідея: Установка копіювальних автоматів

Початкові вкладення: 240 грн.
Щомісячна прибуток: 20 грн.
Термін окупності: 12 міс.
Вендингові автомати – звична для наших громадян явище. Але ця сфера досить широка, тому в деяких напрямках практично немає конкуренції. Зараз ми розберемося, які є напрямки, що таке вендингові копіювальні автомати і чим дана сфера приваблива для початківців та досвідчених підприємців.
Перспективні напрямки
Багато підприємців, які шукають нові ідеї для бізнесу, вважають, що вендінг буде безперспективним. Але поспішаємо розвіяти всі ваші стереотипи. Дійсно, автоматами самообслуговування вже нікого не здивуєш, але є в даній сфері такі напрямки, які для нашої країни є ще новими.
Ось, наприклад, випічка хліба. Ви зустрічали такі термінали, куди вставляєш монетку, а натомість отримуєш свіжоспечений багет або булку? Для покупців це відмінна альтернатива булочным виробів у супермаркетах, так як тут вони отримують свіжий, ще теплий хліб.
Не менш цікавим напрямком є вендингові апарати з продажу сигарет. Ви подумаєте: так це ж шкоди для оточуючих. А хто забороняє купувати ті ж сигарети в звичайних магазинах? Ви просто спростіть життя оточуючим.
Природно, найпопулярнішим напрямком залишається продаж кави. Але враховуйте, в цій сфері вже є серйозні конкуренти, які досягли успіху в даному напрямку. Але все ж якщо ви впевнені в своїх силах і конкурентоспроможності, можете зайнятися цією справою.
Якими б привабливими не були всі ці ідеї, в даній статті ми зупинимося на вендінгових копіювальних автоматах. Звичайні копі-машини звичні всім. Але на відміну від ксерокса, керованого людиною, вендингові апарати призначені для людей, які воліють самообслуговування. Основні переваги ксерокса: універсальність, автономність, висока рентабельність і зручність обслуговування. Його можна встановитися в приміщенні будь-якої площі, адже він займає зовсім небагато місця, причому може працювати цілодобово.
Установка автомата самообслуговування ксерокса
Отже, почнемо з того, що в вендінговому, як і в будь-якої іншої підприємницької діяльності, потрібен грамотний підхід. Саме тому, ми радимо звернутися до фахівців, які складуть бізнес-план, а вже потім приступати до реалізації ідеї.
В рамках бізнес-плану проводиться аналіз ринку, розраховуються необхідні грошові і передбачувана прибуток, враховуються такі особливості, як купівля обладнання, витрати на оренду, оплату персоналу, обслуговування, рекламу та інші особливості. Природно, важливо провести маркетингові дослідження попиту і пропозиції в даній області.
Цей документ дуже важливий, якщо у вас немає коштів на організації своєї справи. План потрібно і банками, інвесторами, державними службами. Основні пункти цього документа ми зараз розглянемо.
Розрахунки необхідних інвестицій і окупності
Копіювальний автомат самообслуговування варто около240000 грн. Природно, ціна залежить від різних параметрів: країни-виробника, продуктивності і т. п. Для проведення розрахунків візьмемо цю цифру. На сьогоднішній день вартість однієї копії становить 5 грн., а ціна для клієнта може бути 1-5 грн. Часто накрутка становить від 30% до 70% (це залежить від регіону).
Всі ми знаємо, що традиційні копіювальні апарати, які стоять в кожному університеті, в день роблять кілька тисяч ксерокопій. Якщо взяти мінімальні обсяги – 200 копій в день вартістю 5 грн., щоденна прибуток складе 20052=1000 грн. За 20 робочих днів можна заробити 20000 грн. Копіювальна машина, вартістю 240000 крб, окупиться за 12 місяців. І це з виробленням 200 копій в день. Природно, для навчальних закладів цю цифру можна збільшити в кілька разів.
Як бачите, копіювальні автомати – це не дешеве задоволення. Природно, цілком реально самому накопичити на кілька таких машин. Але що ж робити, коли грошей немає? Є кілька джерел фінансування бізнесу, які допоможуть вам вийти з цієї ситуації: взяти кредит в банку, отримати державну допомогу, залучити сторонні інвестиції і т. п. Враховуйте, банк бере великі відсотки, а від держави можна і не чекати великої допомоги. Природно, хорошим варіантом буде пошук інвесторів або бізнес партнерів.
Реєструємо бізнес
Вендінговий, як і будь-яку іншу діяльність, потрібно зареєструвати. Є кілька варіантів. Найпростіший – зареєструвати ІП. Простота полягає в тому, що для реєстрації потрібно мінімальний набір документів, це проходить швидко, не потрібні великі податки. Також можна відкрити ТОВ. Дані форми реєстрації мають свої переваги і недоліки, і важливо розглянути їх, перш ніж вибрати для себе підходящий варіант.
Купуємо і розміщуємо необхідне обладнання
Одним з головних етапів організації бізнесу є придбання вендінгових копіювальних автоматів. Тут також є чимало варіантів. По-перше, якщо у вас достатньо грошей, краще всього купити обладнання. Також непоганий варіант – взяти обладнання в лізинг. Лізинг полягає в миттєвому отримання апаратів за початковий внесок і виплату решти грошей під певні відсотки. Як ми вже говорили, також можна взяти обладнання в кредит.
Може бути варіант, що ви не бажаєте купувати апарати, так як боїтеся того, що ваша справа буде не буде успішним. Найкращий вихід з цієї ситуації – орендувати обладнання.
Отже, бізнес-план складений, підприємницька діяльність офіційно зареєстрована, обладнання вже у нас залишилось закупити витратні матеріали та розмістити вендингові копіювальні апарати. Де ж їх поставити? Краще всього встановити їх в офісах і навчальних установах. На вулицях, машини з випікання хліба, виготовлення кави і т. п., краще не ставити, так як на високий прибуток можна не розраховувати.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!