Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Установка копіювальних автоматів

Бізнес-ідея: Установка копіювальних автоматів

Початкові вкладення: 240 грн.
Щомісячна прибуток: 20 грн.
Термін окупності: 12 міс.
Вендингові автомати – звична для наших громадян явище. Але ця сфера досить широка, тому в деяких напрямках практично немає конкуренції. Зараз ми розберемося, які є напрямки, що таке вендингові копіювальні автомати і чим дана сфера приваблива для початківців та досвідчених підприємців.
Перспективні напрямки
Багато підприємців, які шукають нові ідеї для бізнесу, вважають, що вендінг буде безперспективним. Але поспішаємо розвіяти всі ваші стереотипи. Дійсно, автоматами самообслуговування вже нікого не здивуєш, але є в даній сфері такі напрямки, які для нашої країни є ще новими.
Ось, наприклад, випічка хліба. Ви зустрічали такі термінали, куди вставляєш монетку, а натомість отримуєш свіжоспечений багет або булку? Для покупців це відмінна альтернатива булочным виробів у супермаркетах, так як тут вони отримують свіжий, ще теплий хліб.
Не менш цікавим напрямком є вендингові апарати з продажу сигарет. Ви подумаєте: так це ж шкоди для оточуючих. А хто забороняє купувати ті ж сигарети в звичайних магазинах? Ви просто спростіть життя оточуючим.
Природно, найпопулярнішим напрямком залишається продаж кави. Але враховуйте, в цій сфері вже є серйозні конкуренти, які досягли успіху в даному напрямку. Але все ж якщо ви впевнені в своїх силах і конкурентоспроможності, можете зайнятися цією справою.
Якими б привабливими не були всі ці ідеї, в даній статті ми зупинимося на вендінгових копіювальних автоматах. Звичайні копі-машини звичні всім. Але на відміну від ксерокса, керованого людиною, вендингові апарати призначені для людей, які воліють самообслуговування. Основні переваги ксерокса: універсальність, автономність, висока рентабельність і зручність обслуговування. Його можна встановитися в приміщенні будь-якої площі, адже він займає зовсім небагато місця, причому може працювати цілодобово.
Установка автомата самообслуговування ксерокса
Отже, почнемо з того, що в вендінговому, як і в будь-якої іншої підприємницької діяльності, потрібен грамотний підхід. Саме тому, ми радимо звернутися до фахівців, які складуть бізнес-план, а вже потім приступати до реалізації ідеї.
В рамках бізнес-плану проводиться аналіз ринку, розраховуються необхідні грошові і передбачувана прибуток, враховуються такі особливості, як купівля обладнання, витрати на оренду, оплату персоналу, обслуговування, рекламу та інші особливості. Природно, важливо провести маркетингові дослідження попиту і пропозиції в даній області.
Цей документ дуже важливий, якщо у вас немає коштів на організації своєї справи. План потрібно і банками, інвесторами, державними службами. Основні пункти цього документа ми зараз розглянемо.
Розрахунки необхідних інвестицій і окупності
Копіювальний автомат самообслуговування варто около240000 грн. Природно, ціна залежить від різних параметрів: країни-виробника, продуктивності і т. п. Для проведення розрахунків візьмемо цю цифру. На сьогоднішній день вартість однієї копії становить 5 грн., а ціна для клієнта може бути 1-5 грн. Часто накрутка становить від 30% до 70% (це залежить від регіону).
Всі ми знаємо, що традиційні копіювальні апарати, які стоять в кожному університеті, в день роблять кілька тисяч ксерокопій. Якщо взяти мінімальні обсяги – 200 копій в день вартістю 5 грн., щоденна прибуток складе 20052=1000 грн. За 20 робочих днів можна заробити 20000 грн. Копіювальна машина, вартістю 240000 крб, окупиться за 12 місяців. І це з виробленням 200 копій в день. Природно, для навчальних закладів цю цифру можна збільшити в кілька разів.
Як бачите, копіювальні автомати – це не дешеве задоволення. Природно, цілком реально самому накопичити на кілька таких машин. Але що ж робити, коли грошей немає? Є кілька джерел фінансування бізнесу, які допоможуть вам вийти з цієї ситуації: взяти кредит в банку, отримати державну допомогу, залучити сторонні інвестиції і т. п. Враховуйте, банк бере великі відсотки, а від держави можна і не чекати великої допомоги. Природно, хорошим варіантом буде пошук інвесторів або бізнес партнерів.
Реєструємо бізнес
Вендінговий, як і будь-яку іншу діяльність, потрібно зареєструвати. Є кілька варіантів. Найпростіший – зареєструвати ІП. Простота полягає в тому, що для реєстрації потрібно мінімальний набір документів, це проходить швидко, не потрібні великі податки. Також можна відкрити ТОВ. Дані форми реєстрації мають свої переваги і недоліки, і важливо розглянути їх, перш ніж вибрати для себе підходящий варіант.
Купуємо і розміщуємо необхідне обладнання
Одним з головних етапів організації бізнесу є придбання вендінгових копіювальних автоматів. Тут також є чимало варіантів. По-перше, якщо у вас достатньо грошей, краще всього купити обладнання. Також непоганий варіант – взяти обладнання в лізинг. Лізинг полягає в миттєвому отримання апаратів за початковий внесок і виплату решти грошей під певні відсотки. Як ми вже говорили, також можна взяти обладнання в кредит.
Може бути варіант, що ви не бажаєте купувати апарати, так як боїтеся того, що ваша справа буде не буде успішним. Найкращий вихід з цієї ситуації – орендувати обладнання.
Отже, бізнес-план складений, підприємницька діяльність офіційно зареєстрована, обладнання вже у нас залишилось закупити витратні матеріали та розмістити вендингові копіювальні апарати. Де ж їх поставити? Краще всього встановити їх в офісах і навчальних установах. На вулицях, машини з випікання хліба, виготовлення кави і т. п., краще не ставити, так як на високий прибуток можна не розраховувати.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.