Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Установка автосигналізації

Бізнес-ідея: Установка автосигналізації

Щоб відкрити успішний сервіс з встановлення автосигналізацій не достатньо лише орендувати гараж і працевлаштувати працівників. Щоб домогтися успіху на цьому поприщі від підприємця потрібно багато: знання ринку, значний початковий капітал, підбір хороших автоелектриків, готовність працювати перший час у збиток і т. д.
Конкуренція на даному ринку зростає з року в рік і ужитися новим гравцям на ньому все складніше і складніше. До того ж, власники авто розуміють, що від якості установки сигналізації залежить надійність її роботи. З цієї причини, багато автовласників воліють встановлювати автосигналізацію в спеціалізованих центрах, які працюють роками…
Щоб заробити на встановлення автосигналізацій потрібен багатий клієнт, а не власники «Вазів» і класики. Заробити на дешевих машинах в цій справі не вийде. Основний акцент потрібно робити на іномарки, вартістю від 400 тис. грнлів і вище. Адже купуючи дорогі машини люди не скуповуватися на безпеку свого автомобіля і часто вкладаються в установку охоронних систем по максимуму.
Скільки можна заробити?
Припустимо, що наш сервіс надає послуги тільки з встановлення автосигналізацій (хоча це рідко буває).
Кількість автоелектриків в сервісі — 2 людини.
Вартість «нафаршерованной» автосигналізації Pandora DXL 4400 з установкою на іномарку коливається від 16000 до 19000 грнлів (Москва, Пітер).
При цьому роздрібна ціна самої сигналізації не перевищує 10000 грнлів.
Виходить вартість установки становить від 6000 до 9000 грнлів — віднімаємо з цієї суми 25% на оплату автоэлектрику і отримуємо 4000 — 7000 в дохід підприємця.
Звичайно, не всі клієнти будуть викладати по двадцять тисяч на сигналізацію.
Нехай середній дохід з клієнта складе близько 2000 — 4000 грнлів, це більш реальні цифри.
Встановлення однієї сигналізації зі зворотним зв’язком займає близько 4 годин.
Виходить, за один 8-годинний робочий день один автоелектрик може обслужити лише два автомобіля.
Тобто один працівник може заробити для сервісу максимум 4000 — 8000 грнлів в день (або залежно від вартості сигналізації та складності роботи).
Відповідно два працівника (два боксу) — 8000 — 16000 грнлів в день.
Час на встановлення автосигналізації в спеціалізованих центрах і салонах:
— Старі автомобілі (ВАЗ, «класика») або транспортні засоби нижнього цінового сегмента (установка приводів відкривання на дві двері) – 3-4 години.
— Іномарки, установка сигналізацій із зворотним зв’язком – 3-4 години.
— Установка сигналізації з дистанційним/інтелектуальним запуском двигуна – 4-6 годин.
У добре розкрученого сервісу клієнти шикуються в чергу і обслуговуються тільки по запису. Тобто всі 22 робочих дні робочі завантажені «на повну». Звідси можна припустити, що потенційний дохід підприємця за 22 робочих дні з двох боксів з встановлення сигналізацій складе від 175 до 300 тис. грнлів. Не погано. Але, як говорилося вище, це за умови, що сервіс розкручений і не потребує додаткової реклами (відмінно працює сарафанне радіо). Нові сервіси, як правило в перші півроку — рік відчувають гостру нестачу клієнтів, тому великих прибутків чекати не варто.
До того ж, з вище зазначеного доходу слід відняти:
— Щомісячні витрати на оренду боксу (якщо приміщення не знаходиться у власності) площею від 100 до 200 м2 — від 30 000 до 60 000 грнлів;
— Податки (ЕНВД, Патент або ССО)— 10 000 — 15 000 грнлів;
— Страхові відрахування за 2-х працівників— 15 000 — 30 000 грнлів;
— Витрати на обслуговування сервісу (прибирання, охорона, бухгалтерія)— 15 000 — 25 000 грнлів;
— Інші непередбачені витрати— 10 000 — 20 000 грнлів.
Разом загальна сума щомісячних витрат може скласти від 80 до 155 тис. грнлів. Звідси чистий дохід сервісу з встановлення сигналізацій складе від 20 до 150 тис. грнлів. Надання додаткових послуг, таких як встановлення парктроніків, датчиків, маяків, протиугонних і охоронних систем, ксенону і так далі може збільшити дохід автосервісу в 1,5-2 рази.
Але, на папері все може бути добре, а за фактом — зовсім по іншому. Вище наведені розрахунки характерні для мегаполісів, де вищий рівень життя населення, так і більше самих дорогих автомобілів. Відповідно ціна за встановлення сигналізації в 15 — 20 тис. грнлів ні для кого не є «непідйомною». Інша справа менш багаті міста і регіони, де середній рівень заробітної плати часто не перевищує 10-12 тис. грнлів. Заробити нормальні гроші сервісу за встановлення автосигналізацій на такому ринку дуже не просто. Часто вашими клієнтами будуть люди, готові викласти за сигналізацію не більше 6-8 тис. грнлів. Звідси і дохід сервісу може бути в рази менше, чим вище наведених розрахунках.
Хто того ж, є й інша сторона питання. З досвіду деяких бізнесменів, що називається, «з’їли собаку» на цій справі навіть у більш — менш розкрученого сервісу можуть бути проблеми з потоком клієнтів, бажаючих встановити автосигналізацію.
Справа навіть не в якості послуг. Ви можете встановлювати кращу сигналізацію в місті. Але, більшість людей, які купують новий автомобіль воліють установлювати сигналізацію безпосередньо в автосалоні, тобто у дилера. Навіть ті, хто заощадив на встановлення сигналізації в автосалоні боятися довіряти установку «гаражним сервісів», мотивуючи це тим, що якщо це робить не професіонал в крутому сервісі, то потім можуть бути різного роду проблеми. Про це, зокрема, багатьом автовласникам «втирають» безпосередньо в автосалоні.
Вихід з проблеми нестачі клієнтів, в даному випадку один — розширювати спектр послуг. Зайнятися можна наступним: тонування скла (звичайна і знімний), обклейка кузова плівкою (у т. ч. вініл), бронювання та полірування фар, полірування кузова, установка ксенону, шумоізоляція і багато іншого. В такому випадку, можна забезпечити собі регулярний потік клієнтів, перебуваючи навіть в невеликому місті.
Реклама і просування
За словами досвідчених бізнесменів, у великих містах найкращий спосіб реклами — реклама в інтернет. Якщо в містах з населенням 50 — 100 тис. осіб і менше ще працюють оголошення в газетах, розклеювання листівок, роздавання флаєрів, то у великих містах така реклама буде як голка в стозі сіна. Наявність власного сайту, просунутого в пошуковій видачі буде генерувати хороший потік клієнтів у ваш сервіс. Однак на створення повноцінного сайту-візитки і його розкрутку готуйтеся викласти не менше 60-80 тис. грнлів.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!