Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Світяться в темряві квіти

Бізнес-ідея: Світяться в темряві квіти

Початкові вкладення: 28 грн.
Щомісячна прибуток: 40 грн.
Термін окупності: 1 міс.
Напередодні більшості урочистостей завжди виникає питання, а що ж подарувати? Це питання виявляється проблематичним особливо для тих, хто мало знаком з винуватцем торжества або давно вже не спілкувалися. Я думаю, зі мною погодяться в тому, що універсальним подарунком завжди були і будуть квіти. Букет справді завжди виручає в такій ситуації. Останнім часом різноманітність кольорів у квіткових магазинах просто приголомшує. Однією з новинок сьогодні є світяться квіти, які стрімко заполоняють квітковий ринок.
Квіти світяться в темряві
Світиться квітка – це звичайний жива квітка, який оброблений спеціальною фарбою (люмінофор) або біо-гелем, які створюють ефект світіння в темний час доби. Завдяки такій обробці кожна квітка і букет можна зробити неповторним. Святящиеся квіти викликають тільки позитивні емоції. Вони схоже на диво, тільки це диво досить таки легко зробити самому.
Як гель, так і світна фарба володіють високими екологічними показниками і відповідають всім стандартам. Вони не шкідливі як для рослин, так і для братів наших менших. Ніякої небезпеки не несуть світяться квіти і людині, в тому числі і дітей.
Як зробити світиться квітка? Насправді, ніяких особливих знань і навичок не потрібно. Для створення дива необхідні матеріали і Ваша фантазія.
Отже, розглянемо обидва варіанти створення світяться квітів.
1. Світиться гель для квітів.
В даному випадку квіти обробляються спеціальним біо-гелем. При звичайному денному світлі він не помітний на пелюстках, а в темряві створює ефект світіння. Гель можна наносити не на всю поверхню пелюсток, а тільки у їх підстави. Тоді складається враження, що всередині бутона знаходиться джерело світла і це дійсно виглядає як чари.
З допомогою світиться гелю для квітів можна наносити на бутони написи, зображувати фігури, малювати візерунки. Крім усього іншого, біо-гель продовжує життя зрізаного квітки, зменшуючи випаровування вологи.
2. Світна (світлонакопичувальна) фарба
На відміну від гелю, фарба більш легка і непомітна. Вона не обтяжує бутон і володіє високою паропроникністю, так що квітка «не помічає» на собі додаткового шару фарби. Світна фарба підходить для зрізаних квітів і для живих квітів (втім, як і гель). Можна наносити фарбу на бутон за допомогою кисті, позначаючи контур пелюсток або стебла, зображуючи візерунки, а можна за допомогою пульверизатора.
Світна фарба для квітів дає більш яскраве світіння на світлих бутонах – біла підкладка посилює світитися в темний час доби.
Витрата матеріалів і ціни
Світиться гель для квітів продається у флаконах 210 мл На повну забарвлення 1 бутона йде 1 мл гелю. Вартість такого флакона становить близько 2800 грн.
Вартість фарби складає близько 4900 грн. за 1 л фарби. Цього обсягу вистачає на фарбування 1000-1500 бутонів. Фарба також продається в наборах з флаконів по 50 мл У таких наборах кожен флакон має свій колір. Тобто в звичайну світиться фарбу для квітів додають кольоровий пігмент, який надає нічного світіння квітки особливий відтінок. Але пам’ятайте, що найбільш яскраве свічення виходить при використанні чистої люминофорной фарби – пігменти притупляють здатність до світінням.
Напрямок розвитку
Звичайно, найбільш вигідна дана ідея для тих, хто професійно займається розведенням і продажем квітів. Тобто найбільш актуально це для власників вже готових квіткових магазинів і салонів.
Але і як старт бізнесу світяться квіти можна сміливо розглядати. Природно, грошові витрати та витрати праці в цьому випадку зростуть, але у Вас буде перевага – на ринок Ви вийдете вже з світяться в темряві квітами в асортименті. Додатковий дохід також принесе реалізація самої фарби і гелю. Я думаю, багато хто захоче створити диво своїми руками, тим більше, дізнавшись, що це доступно.
Враховуючи наведену вище інформацію можна сміливо заявляти, що рентабельність такої ідеї вище 100%. Але це за умови Вашого наполегливої праці. Світяться квіти – перспективний напрямок у флористиці, яке вже з’явилося на ринку, але ця ніша ще мало ким зайнята.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!