Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Створення картин з піску в пляшці

Бізнес-ідея: Створення картин з піску в пляшці

Бізнес ідея створення картин з піску в пляшці прийшла до нас із країни, де гори піску і пляшок, залишені після туристів, ця країна Єгипет. Це унікальна і в той же самий час досить проста техніка для творчості.
Для створення картин в пляшці не потрібні особливі інструменти і матеріали. Все що потрібно, це прозорі пляшки, різнокольоровий пісок і палички.
Від вас буде потрібно приділити кілька днів для вивчення техніки «Санд» — створення картин в пляшці. Для цього існує безліч відео та фотоматеріалів на просторах Інтернету. І трохи попрактиковавшись, ви самостійно зможете повторити будь-який шедевр, а з часом створювати і самостійні картини.
Пляшки для картин.
Пляшки повинні бути прозорими, це зрозуміло. Найскладніше-це знайти підходящі пляшки, адже вони повинні бути незвичайних форм, як правило, плоскі, типу фляги. У плоских пляшках на початковому етапі картини буде створювати набагато легше. Дістати пляшки типу фляги не складно, тому що в таких пляшках продається коньяк, тут проблем бути не повинно. Набагато складніше діставати пляшки інших унікальних форм, пошукам вам потрібно займатися самостійно в своєму регіоні. Або замовляти в інтернет — магазинах.
Пісок для картин.
Пісок для картин використовується різнобарвний. Такий пісок ви зможете зробити самостійно за допомогою додавання барвників. Спочатку використовується світлий чистий пісок. Для цього річковий пісок промивається у воді, до повної чистоти. Далі пісок просіюється через дрібне сито.
Фарбування річкового піску.
Технологія фарбування річкового піску дуже проста. Для цього в кип’ячену воду додають ложку столового оцту і насипають барвник потрібного кольору. Від концентрації барвника буде залежати насиченість кольору піску. У продовженні засипається чистий пісок, і варитися яке-то час. Ось і вся технологія. Потім пофарбований пісок просіюється і просушується.
Створення самих картин.
Картини в пляшці створюються шляхом засипання шарів різнокольорового піску один на одного. Першою вашою картиною може стати прапор України, зробити його дуже просто. Палички використовуються для редагування, розрівнювання і промальовування елементів картини через шари піску. Для створення середньої картини вам потрібно пісок приблизно з восьми – десяти кольорів і відтінків.
Техніка створення картин з піску у пляшці достатньо проста і нехитра починаючи від підготовки і закінчуючи створенням шедеврів. Все як завжди повністю залежить від вас і вашого бажання.
Зі збутом такої продукції справи йдуть досить не складно. Завдяки тому що в даний момент продаж картин з піску не так поширена, то ви, створюючи свої відмінні від конкурентів картини з легкістю зможете запропонувати їх на реалізацію в роздрібні магазини вашого міста. Ціна на картини з піску в пляшці починається від 500 грнлів. Витрати при цьому мінімальні. Та й час, при наявності мінімального досвіду, на виготовлення однієї картини, йде не більше години. Удачі!

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.