Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Створення фарбувального боксу

Бізнес-ідея: Створення фарбувального боксу

Ми вирішили поділитися з вами ідеєю для малого бізнесу, завдяки якій можна не докладаючи великих зусиль заробляти пристойні гроші. Мова піде про відкриття автомобільних фарбувальних камер.
Напевно всі знають, що після ДТП авто спочатку рихта, а потім фарбується. Процес фарбування автомобіля відбувається в спеціальному фарбувальному боксі. Коштує один такий бокс від 15 000$, а це може собі дозволити далеко не кожен автосервіс.
А принцип роботи боксу досить простий – припливно-витяжна вентиляція. Причому той же вентилятор, який нагнітає повітря, проганяє його через нагрівальні елементи, щоб нагріти його.
В фарбувальному боксі можна виділити три основних робочих циклу.
Для очищення повітря від пилу, береться повітря з самого боксу і після фільтрації він надходить в бокс.
Сама фарбування автомобіля. В цей час повітря береться з вулиці і нагрівається до 30-35 градусів.
Сушіння автомобіля після фарбування. Повітря береться з самого боксу, і після фільтрації прогрітий до 60 градусів надходить в бокс.
Що ж необхідно для створення фарбувального боксу самому?
Орендувати гараж розмірами від 4 х 6 метрів – близько 40$/міс.
Обшити стіни пластиковою вагонкою, а краще металевим профлистом – близько 500$.
Встановити лампи денного світла (не менше 10) – від 60$.
Зверху встановлюється теплова гармата і тени. Повітря з теплової гармати по повітропроводу йде в шість точок під стелею. Гармата – приблизно 450$, повітропровід – 15$/метр погонний.
Підняти підлогу приблизно на 10-15 див. Бажано зварити сітку з арматури, під якою буде стояти вентилятор, витягує повітря з боксу. Арматура – близько 300$ + робота.
Разом: якщо купувати обладнання і матеріали від виробника, а також робити все самому, або за допомогою тлумачних знайомих, то можна вкластися в 2 000$.
Але є і варіант дорожчий. Можна замість сушіння повітрям поставити інфрачервоні лампи. У цьому випадку сушка буде відбуватися набагато швидше, однак доведеться ще трохи вкластися.
Як знайти клієнтів?
Вашими клієнтами можуть стати різні автосервісів і СТО, які не в змозі придбати собі фарбувальний бокс. Також майстри-одиночки. А ще майстри з фарбування автомобіля з різних автосервісів, які беруть додаткову роботу (само собою, що в автосервісі їм начальство працювати не дозволить). Таким чином, ви будете просто здавати в оренду фарбувальний бокс всім нужденним. Повірте, таких не мало. Можна самому об’їздити автосервіси і запропонувати особисто малярам свої послуги, можна дати рекламу в газеті, а можна на різних автомобільних форумах написати про свою послугу.
Скільки на цьому можна заробити?
Зазвичай оренда фарбувального боксу для однієї машини коштує від 30$ до 50$. Використовуючи сушіння повітрям, можна за день пофарбувати 2 машини, а при використанні інфрачервоних ламп, 3-4 автомобіля. Електрика, як правило, оплачується окремо. Також вам потрібно буде купити компресор з ресівером від 250 літрів, який бажано давати безкоштовно. А, наприклад, краскопульт можна здавати в оренду за 25$. Вартість хорошого фарбопульта від 600$. Також вам знадобиться людина, яка буде прибирати бокс, мити фарбопульт і працювати з клієнтом. Звичайно, цим можна і самому займатися, але можна найняти якогось відповідального пенсіонера, який недалеко живе.
Отже, при неповному завантаженні боксу, наприклад 1 автомобіль в день ви отримаєте:
+ 30 авт. x 30$ = 900$
+ оренда фарбопульта 15 x 30$ = 450$ (припустимо, що не всі будуть орендувати його)
– оренда приміщення 40$;
– зарплата персоналу 150$.
Разом чистого прибутку 1160$. Навіть при такому завантаженні окупність складе 3 місяці. Можете самі підрахувати, якщо бокс буде завантажений.
І наостанок кілька порад від нас.
Перед тим, як орендувати гараж, обов’язково поспілкуйтеся з начальником кооперативу і поясніть, в яких цілях будете використовувати (можливо, вам доведеться тягнути собі окремий кабель);
Не варто знімати гараж в тому кооперативі, де багато людей. Вам не потрібні зайві очі, до того ж буде більше електроенергії вам діставатися.
Коли зможете собі дозволити, викупіть той гараж, в якому ви бокс організували і сусідній. Між ними потрібно буде поставити двері і вікно. Щоб під час сушіння автомобіля було місце, де відпочити. Так і вашому працівнику не стояти цілий день на ногах, також можливо маляр буде приїжджати з клієнтом. А вікно потрібно для спостереження за процесом сушіння.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!