Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес ідея: Створення 3D-турів.

Бізнес ідея: Створення 3D-турів.

Це новий вид інформаційного бізнесу, який зараз активно розвивається і, звичайно, поповнить нашу скарбничку бізнес ідей. Багато людей стикаються з питанням – куди піти, де відпочити своєму місті або які місця відвідати в іншій місцевості.
Причому, краще відразу знати, який там інтер’єр, сервіс і т. д., щоб даремно не витрачати свій час. Тямущих і всеосяжних путівників по розважальних місць мало, в основному всі вони написані стандартним мовою. Навіть фото не завжди дають вичерпне уявлення про те місце, яке хочеться відвідати.
Одним з варіантів вирішення такої проблеми є створення онлайн-сервісу, який дозволить користувачам отримати детальне уявлення про ті місця, які вони планують відвідати. На створення 3D-турів в інтернеті можна організувати хороший бізнес, який буде не лише приносити прибуток своєму засновнику, але і допомагати людям здійснювати віртуальні екскурсії по місцевих ресторанах, суші-барів, кінотеатрів і т. д.
Добре, якщо б можна було віртуально прогулятися по ресторану, базі відпочинку або, наприклад, сауні, а потім приймати рішення – іти чи не йти. Така можливість, як не дивно, є. Ця ніша зараз тільки набирає обертів, і, зайнявши своє місце в ній, можна мати хороший дохід.
Ідея бізнесу полягає у створенні сайту, на якому будуть розміщені 3D-тури (їх можна порівняти зі збіркою панорамних фотографій) в ті чи інші цікаві місця. Це можуть бути закладу не лише розважального, а й культурного характеру – музеї, виставки, кінотеатри. Крім того, ідея 3D-турів як не можна краще підходить для агентств нерухомості, які можуть за допомогою такої технології попередньо провести докладну екскурсію по об’єкту нерухомості для клієнтів.
3D-тури викликають інтерес у салонів краси та косметологічних клінік, оздоровчих і спортивних центрів. 3D-тури можна робити навіть з дитячим садкам, але швидше за все в якості благодійної допомоги з вашого боку.
Реалізація ідеї.
Для реалізації цієї бізнес ідеї, насамперед необхідно створити сайт-каталог, де будуть зібрані 3D-тури. Хостинг і домен обійдуться приблизно в 1500-2500 грнлів в рік. Розробка сайту не менше 30 тисяч грнлів. Наступний етап – підбір клієнтської бази. На перших порах можна зробити кілька безкоштовних турів в якості реклами своїх послуг. Потім, звичайно, брати з клієнтів плату за розміщення на сайті турів в їхній заклад.
Обладнання.
Зараз 3D тур можна зняти навіть на звичайний телефон – питання в тому, чи зможете ви його продати? Звичайно, щоб зробити якісний продукт, потрібно спеціальне обладнання. Мінімальний набір – це:
1. Дзеркальний напів – або професійний фотоапарат.
2. Ширококутний об’єктив.
3. Панорамна головка, знімати «з рук» — це непрофесійно.
4. Хороший штатив.
5. Комплекс програмного забезпечення для створення 3D-турів і панорам.
У загальній складності для старту в цьому бізнесі знадобиться близько 150 тисяч грнлів.
Залучення клієнтів.
Щоб займатися реалізацією подібного проекту, підприємцю потрібно буде тісно взаємодіяти з місцевими ресторанами, барами, музеями, готелями. У будь-якому місті знайдуться бізнесмени, готові вкласти певні кошти в просування своїх послуг в інтернеті. Вартість створення 3D-тури з того чи іншого закладу визначається інтернет-підприємцем самостійно (залежно від ситуації в регіоні).
Віртуальні 3D-тури можуть стати в нагоді і звичайним людям. Перед початком будь-якого ремонту або зміною внутрішнього вигляду своєї квартири, будинки є можливість прогулятися по своєму віртуальному житлу і оцінити майбутній інтер’єр не роблячи ніякого ремонту.
Вартість.
Що стосується цін, то одна з російських компаній, яка працює в області 3D-турів, пропонує створення і розміщення на своєму сайті віртуальних турів за такими розцінками:
— для ресторанів – від 5 тис. карбованців;
— для готелів – від 15 тис. грнлів;
— для нічних клубів та фітнес-центрів – від 25 тис. грнлів;
— для автосалонів – від 35 тис. грнлів.
Прибуток від такого веб-ресурсу буде формуватися не тільки за рахунок організації віртуальних екскурсій, але і від розміщення реклами (банерної або контекстної). Таким чином, створення 3D-турів в інтернеті – відмінна ідея для онлайн-бізнесу. Її можна реалізувати в будь-якому регіоні з розвиненою інфраструктурою.
Враховуючи час на розкрутку бізнесу, початкові вкладення окупляться вже через 3 місяці, і, виконуючи в середньому 10-15 замовлень в місяць, чистий прибуток може досягати 300 тисяч грнлів і більше.
Висновок.
Візьміть довідник свого міста і подивіться, скільки там закладів подібного роду. Більшість з
них – ваші потенційні клієнти, які допоможуть зробити прибутковою вашу бізнес ідею. Успіхів Вам!

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!