Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Студія дизайну.

Бізнес-ідея: Студія дизайну.

Стартовий капітал – 630 тис. грн.
Прибуток в місяць – від 200 тис. грн.
Термін окупності – 4-5 міс.
Практично будь-який сучасний людина хоче оформити свою кімнату, квартиру або будинок вишукано і зі смаком, а значить, послуги дизайнера, який займається цим профілем, стають все популярнішими. Це зрозуміло – фахівці можуть створити практично в будь-якому вихідному приміщенні унікальну атмосферу, яка вразить не тільки господарів, але і всіх, хто хоч на хвилиночку до них загляне.
Не потрібно думати, ніби дозволити собі професіонала можуть лише власники шикарних приватних будинків. Останнім часом знайти гідного дизайнера інтер’єру можна практично в будь-якому ціновому сегменті, а значить, клієнтами все частіше стають власники звичайних квартир. Опишемо те, що включає в себе бізнес-план студії дизайну інтер’єру.
Що необхідно зробити для отримання найбільшої прибутку?
Для отримання оптимального прибутку необхідно чітко слідувати грамотно складеного бізнес-плану. Зазвичай передбачається, що клієнтами студії дизайну інтер’єру можуть бути не лише приватні особи, а також різні підприємства і установи.
Слід виділити декілька основних етапів, які потрібно пройти для організації грамотного підприємницького справи. Їх все повинен включати в себе якісно зроблений бізнес-план студії дизайну інтер’єру.
Вибір вузького профілю.
Пропозиція зростає пропорційно попиту, тобто з’являється велика кількість однотипних, нічим не виділяються студій. Це кардинально неправильний підхід – потрібно пропонувати ті послуги, знайти які в іншому місці не представляється можливим або, принаймні, не так просто.
Першочергове питання, який повинен розкривати бізнес-план студії дизайну інтер’єру: «Яким конкретно видом діяльності буде займатися ваша студія?»
Непоганим рішенням, приміром, буде відкриття архітектурного бюро, яке зможе запропонувати споживачеві повний спектр послуг. Однак це може бути пов’язано з великою часткою відповідальності і серйозними витратами, так що новачкові в бізнесі більше підійде відкриття невеликий охайною студії, розташувати яку краще всього біля меблевих та їм подібних магазинів.
Приміщення.
Приміщення потрібно вибирати з особливою увагою. По-перше, важливо розміщення об’єкта – місце повинно бути прохідним і зручно розташованим. Якщо дозволяє стартовий капітал, то оптимальний вибір – студія у центрі міста, там зазвичай добре розвинена інфраструктура, так і загалом у клієнтів це викликає довіру.
По-друге, не можна забувати і про внутрішньому оздобленні. Приміщення необов’язково бути великим, але там повинно бути як мінімум дві кімнати, одна з яких – цілодобово, а друга – кабінет для переговорів. Останній необхідний для того, щоб клієнт відчував себе розслаблено і міг розповісти все, чого він хоче.
По-третє, замовник повинен бачити, на що дійсно здатні працівники студії, тому потрібно не просто хороший, а ексклюзивний і дивовижний дизайн. Пам’ятайте: офіс студії – її візитна картка. І це повинен відобразити бізнес-план студії дизайну інтер’єру.
Персонал.
Передбачається, що бізнес-план подібної дизайнерської студії найкраще відкривати людям, які мають досвід або, принаймні, освіта у відповідній галузі.
На перших порах, коли тільки розвивається бізнес (дизайн інтер’єру все-таки вимагає витрат), він повинен нести мінімальні грошові втрати. Тому велика кількість співробітників незручно.
Тим не менш без високооплачуваних фахівців, які створюють імідж фірми і формують клієнтську базу, просто не обійтися.
Звичайно, крім самих дизайнерів, підприємству необхідний і інший персонал. По-перше, менеджер з продажу. В його обов’язки входить спілкування з клієнтами та ведення деякої документації. Якщо голова організації не знайомий з правилами ведення бухгалтерського обліку, необхідно найняти бухгалтера або звернутися до послуг аутсорсингу.
Обладнання.
Без нього налагодити бізнес не вийде. Для того щоб розробити проект, необхідно придбати комп’ютери. Причому вони повинні бути достатньо потужними. Природно, є можливість провести роботи на слабкою апаратурі. Але і час на виконання замовлень при цьому значно збільшиться.
Тому комп’ютери повинні володіти потужним процесором, відеокартою і оперативною пам’яттю. Окрему увагу потрібно приділити моніторів. Діагональ дисплея не повинна бути менше 20 дюймів. Це необхідно для зручності замовників і, природно, дизайнерів. Але, звичайно, чим більший монітор, тим вище і розцінки.
Дизайнер інтер’єру може продуктивно працювати тільки при наявності спеціальних програм і добре обладнаного робочого місця. Перелік необхідного практично повністю залежить від уподобань найнятих працівників. Мова здебільшого йде про таких засобах, як програми зі створення креслень і тривимірних ескізів.
Варто відзначити, що гарне програмне забезпечення обійдеться в середньому в 30 тисяч грнлів. До того ж потрібно постаратися використовувати виключно ліцензійні версії – проблеми з державними органами точно не потрібні, особливо на перших порах.
Рекламна діяльність.
Щоб залучити велику кількість потенційних клієнтів, необхідно створити власне портфоліо. Якщо студія тільки відкривається, то потрібно включити в нього індивідуальні проекти дизайнерів. Потенційні клієнти повинні уявляти, чим займається компанія. Крім того, для збільшення популярності і репутації можна створювати тривимірні проекти, які повністю зможуть продемонструвати якість виконуваних робіт.
Найбільш простий, дешевий і сучасний спосіб просування своєї компанії – реклама в інтернеті. Для створення гідного сайту і, можливо, різних банерів потрібно звертатися до зарекомендували себе фахівців IT.
Можливість надання проектів.
Навіть простий дизайн квартир являє собою набір документів, серед яких можна виділити ескізи, фотореалістичні зображення, креслення та відомості.
Саме вони допомагають виробляти всі оздоблювальні роботи. Крім того, за допомогою них відбувається наповнення приміщень всією необхідною технікою, предметами меблів, елементами декору.
Дуже важливо все організувати так, щоб замовник завдяки проекту отримав всю необхідну розкладку тих функціональних можливостей, які надаються вашою компанією. Тому клієнти повинні мати повне уявлення про те, що ви здатні зробити в його житло.
Пошук і утримання потенційних клієнтів.
Не менш важливим етапом в організації власного бізнесу є питання про те, як знайти замовника на дизайн інтер’єру. Але варто розуміти, що залучення ще не найголовніше. Є велика кількість варіантів того, як вийти на цільову аудиторію. А ось утримати її вже складніше. Підприємцю необхідно зробити так, щоб люди користувалися тими послугами і продуктами, які він надає.
Щоб домогтися бажаного, потрібно повністю продемонструвати всі свої вміння і здібності у сфері створення дизайну інтер’єру. Необхідно розробити кілька вигаданих робіт, які можна демонструвати клієнтам. В цьому немає нічого поганого, так як навіть вигадані проекти можуть продемонструвати всі можливості створеної студії.
Які витрати чекають підприємця?
Приблизний перелік обов’язкових первинних витрат:
— Оренда офісного приміщення – 30 000 грн.
— Заробітна плата працівникам – 150 000 грн.
— Ремонт і редизайн офісного приміщення – 100 000 грн.
— Обладнання та витратні матеріали – 300 000 грн.
— Реклама – 50 000 грн.
Даний вид діяльності окупається досить швидко, приблизно за 4-5 місяців при нормальному веденні справ. Прибуток може починатися від 200 000 грн. в місяць.
Не варто закидати свою підприємницьку діяльність.
Через кілька років можна приступити до освоєння нових напрямків. Варто розуміти, що нові ідеї в бізнесі дизайну інтер’єру грають важливу роль. Наприклад, підприємець може запропонувати своїм клієнтам послугу з облаштування житла за деякими принципами, характерним для фен-шуй. Крім того, можна зайнятися перетворенням наявного ландшафту.
Перспективи, які відкриваються при наявності власної студії дизайну, великі. Тому не варто закидати свою справу. Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес став приносити максимальний прибуток, то слід в нього вкладатися і досягати нових вершин.
Якщо підійти до організації власного справи грамотно, і успішність його буде постійно зростати. Дизайн інтер’єрів як бізнес має багато плюсів, серед яких найважливішим є дохід. Тому варто уважніше поставитися до цієї справи. Успіхів Вам!

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!