Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: сільський екотуризм

Бізнес-ідея: сільський екотуризм

Поняття екологічного туризму включає в себе відмову від забезпечення підвищених ступенів комфорту, п’ятизіркових готелів, шведських столах і спа-процедур. Метою екологічного туризму є вихід за рамки звичного комфорту.
Сучасні бізнесмени давно пересичені багатством – щоб їх здивувати, необхідно показати їм іншу життя, радикально відрізняється від проживання в кам’яних джунглях. Замість бетонних хмарочосів і широкої автотраси – ліс, поля, річка. Замість того, щоб піти скупатися в джакузі і розслабитися на дивані з келихом дорогого пива і бутербродом з червоною ікрою – розтопити лазню, накопати картоплі та посидіти дружньою компанією навколо нічного багаття. Саме відрив від цивілізації цінується любителями екологічного туризму.
Що рухає цими людьми? Звичайно ж, бажання змін, причому найбільш радикальних. Можливість попрацювати руками, освоївши нові види діяльності, завжди цікава і приваблива. Крім того, перед вибрали екотуризм бізнесменом відкриється картина життя простого народу, причому відкриється зсередини. Це — хороша ідея бізнесу в селищі або селі. Причому це буде взаємовигідне співробітництво як для мешканців, так і для самого стартаперів.
Ця інформація допоможе починаючому бізнесменові розібратися в логіці даної гілки бізнесу і правильно сформулювати речення, на яке має неухильно зростаючий попит.
Найдрібніші деталі бізнесу та перспективи розвитку екологічного туризму
Ідея бізнесу, звичайно ж, гарна, проте необхідно якимось чином втілити в життя. Найдрібніші деталі, що впливають на якість і повноту надання даної послуги, допоможуть не тільки доставити клієнтам справжнє задоволення, але і повторювати вилазки з цивілізованого світу, і закликати друзів – а це, звичайно, явне зростання прибутку.
З чого варто почати бізнесмену, щоб поставити на ноги власний бізнес на екологічному туризмі?
Перше, що необхідно пам’ятати: місце, в яке будуть вивозитися втомлені від міста клієнти, зобов’язана перебувати в місцевості, яка найбільше схожа на справжню, незайманий цивілізацією природу. Підійде будь-яка невелика село або село. Бажано, щоб поруч був водойма середніх розмірів, в якому можна купатися без небезпеки для життя і здоров’я, порибалити або навіть поплавати на човні.
Першим варіантом облаштування подібних рекреаційних заходів буде облаштування власної нерухомості під потреби потенційних клієнтів. Хата в староруському стилі – це кращий варіант для заселення гостей. Замість ванни і водопроводу – колодязь і російська лазня, замість газової або інфрачервоної плити – руська піч, замість важливої ділової наради або саміту – вечірнє застілля з піснями під акордеон, балалайку або губну гармоніку. Звичайно ж, далеко не кожен будинок може влаштувати вимогам подібного виду туризму, тому, якщо умови не дозволяють, треба шукати інший варіант.
Іншим варіантом є угода між бізнесменом та мешканцями будь-якого села. За окрему плату сільський колектив з радістю прийме навіть велику компанію гостей і долучити її до місцевої етнічної культури. Будь-який бізнесмен, втомлений від ділового життя буде щасливий поганяти корів на пасовище, нагодувати курей і гусей, порибалити і навіть поколоти дрова для лазні.Варто пам’ятати, що для будь-якого міського жителя, досить довго не выбиравшегося з сірих кам’яних джунглів, будь сільське заняття буде радістю і дивиною.
Накопати на обід картоплі на всю велику сільську сім’ю, подоїти корову, приготувати обід, нарвати на городі пучок потрібної зелені, сходити в ліс по гриби-ягоди або за гілками для банних віників. Якщо в селі розвинене сільське господарство і мешкає величезна кількість хвостатої, копитної, рогатої та іншої живності – місцеві з радістю візьмуть участь у навчанні відпочиваючих «нових росіян» ранкової доїння корів, відбору курячих яєць з курника, вигін тварин на пасовище і нелегка справа пастуха. Не треба надто добре розбиратися в людській психології, щоб зрозуміти: як для міських жителів радісно вирватися на природу, так і сільським побачити нових людей, поспілкуватися з ними познайомитися ближче, схоже на щастя. Цілком можливо, що цей бізнес не буде занадто витратним: місцеві жителі теж зможуть непогано заробити на наданні різноманітних послуг приїжджим багатим туристам.
Також варто розуміти, що основний ласий шматок для людини, занявшегося подібним бізнесом, представляють бажає покуштувати російського колориту іноземці. За навчання іноземця правильно доїти корову і відкачувати із стільників мед можна отримати значно більші прибутки, ніж від співвітчизників.
Крім того, залучення окремо взятих іноземних громадян до російської культури додає взаєморозуміння і зміцнює міжнаціональні відносини, що дуже важливо в наш неспокійний час.
У загальному і цілому, екологічний туризм – це дуже якісний метод змусити людей платити гроші за те, що вони могли б побачити самостійно і без них. Він не вимагає особливих витрат, ним може зайнятися практично будь-хто, хто знає хороші місця для тематичного відпочинку. Крім того, відсутність конкуренції робить цю нішу бізнесу однією з найбільш ласих для підприємців-початківців. Розвиток екологічного туризму — вигідний сектор ринку.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!