Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Шашличне кафе

Бізнес-ідея: Шашличне кафе

Вхідний квиток: 100 — 500 тис. грн.
Мінімальний розмір населення: від 50 000 чол
Стан ринку: середня насиченість ринку
Оцінка складності старту: 3/5
Як відкрити шашличну? Пропонуємо вашій увазі докладний посібник — покрокову інструкцію з відкриття даного бізнесу.
Крок 1. Підготовчі роботи, пошук інвестицій
Існує декілька варіантів відкриття шашличної в залежності від розміру початкових інвестицій:
1. Відкриття бізнесу за типом літнього кафе, з використанням тимчасової споруди (шатро або павільйон). Організувати цю справу можна, наприклад, на трасі з великим потоком автомобілів (далекобійників) або ж розмістити кафе поруч з міським парком. Додатково в кафе можуть продаватися прохолодні напої і пиво. Для відкриття подібного бізнесу досить близько 250 тис. грнлів. При цьому понесені витрати на відкриття бізнесу можуть окупитися за один сезон.
2. Організація бізнесу в орендованому або власному приміщенні. Даний варіант має перевагу за рахунок того, що збільшується сезон роботи закладу і асортимент проданої продукції. Однак в окремих випадках розмір інвестицій може бути значно вище, ніж у першому варіанті.
В даному посібнику більш докладно розглянутий саме перший варіант відкриття шашличної, так як він бачиться більш доступним для багатьох підприємців-початківців.
Для відкриття бізнесу, в залежності від запланованого масштабу діяльності потрібні інвестиції від 250 тисяч грнлів. Перелік витрат для відкриття шашличної на літній сезон:
1. Придбання павільйону або шатра. Вартість павільйону з ПВХ 3*5 метрів близько 150 тис. грнлів. Павільйон витримує навантаження вітру до 110 м/с.
2. Пластикові столи, стільці, мангал та інший інвентар – від 60 тис. грнлів;
3. Біо-туалет – 15 тис. грнлів;
4. Реєстрація ІП, дозвільна документація та інші витрати – 20 тис. грнлів.
Разом потрібно інвестувати від 245 тис. грнлів. Початковий капітал на відкриття справи можна отримати наступними способами:
1. Банківський кредит, в середньому під 20% річних;
2. Участь у державній підтримці підприємців-початківців. Наприклад в Ульяновської області на відкриття власної справи можна отримати субсидію до 300 тис. грнлів. Дізнатися більш детально про умовах підтримки можна звернувшись в центри підтримки підприємництва, які створені у багатьох муніципальних утвореннях;
3. Пошук фінансового партнера.
Крок 2. Реєстрація діяльності
Другим важливим етапом є реєстрація бізнесу. Як організаційно-правової форми можна оформити як індивідуальне підприємництво (ІП), так і юридична особа (ТОВ). Кращим варіантом є реєстрація ІП, так як витрати на підготовку документів і сплату держ. мита мінімальні. Система оподаткування може бути обрана між УСН або ЕНВД.
Перед наймом персоналу в шашличну не забуваємо встати на облік в ПФР (пенсійний фонд) та ФСС як роботодавець.
Крок 3. Пошук приміщення
Наступним кроком є пошук відповідного місця для встановлення тимчасового приміщення — шатра. Тут є кілька важливих моментів, на які слід звернути увагу:
1. Земля знаходиться у приватній власності. Тут все просто. Укладається договір оренди з власником земельної ділянки на кілька місяців, і спокійно працюємо;
2. Земля знаходиться в державній власності. Для отримання тимчасового дозволу на встановлення намету слід звернутися в місцевий комітет з управління муніципальним майном або по іншому КУМІ. Зараз стало модно проводити конкурси на оренду ділянок під бізнес, але в нашому випадку конкурс проводитися не буде, так як оренда є тимчасовою. Але встановити кафе за вашою заявою в будь-якому місці не вийде, так як у муніципальної влади існують свої плани на розміщення об’єктів тимчасового характеру на спеціально відведеній землі. В цьому плані установка шашличної схожа на розміщення об’єктів вуличної торгівлі.
Приміщення майбутньої шашличної повинно відповідати прийнятим норах СЕС і не важливо, що це тимчасова споруда (шатро) або будівля капітального будівництва. Для роботи шашличної на законних підставах необхідне підключення водопроводу, установка холодильника і наявність туалету. В іншому випадку можуть бути проблеми з контролюючими органами, зокрема з Росспоживнаглядом. Для літнього кафе це питання вирішується з допомогою привізної води та встановити біо-туалети.
Крім цього, щоб торгувати шашликом у відповідності з усіма нормами СЕС, необхідно звернутися в місцеве відділення Росспоживнагляду за видачею дозволу на торгівлю. Наприклад, для Московського регіону потрібно:
● Санітарно-епідеміологічний висновок. Видається місцевим відділенням Росспоживнагляду і встановлює відповідність приміщення шашличної діючим санітарним нормам, що пред’являються до об’єктів даного типу;
● Дозвіл на розміщення. Видається Росспоживнаглядом після проведення виїзної перевірки вашого об’єкта і встановлює можливість функціонування шашличної на даній території у відповідності з чинним законодавством.
Крок 4. Пошук персоналу та інші корисні поради
Як пишуть у багатьох посібниках по відкриттю кафе та інших закладів громадського харчування головне в такому бізнесі це смачна кухня, а точніше кухар. У нашому випадку це питання набуває особливого значення. Адже в нормальній шашличної більше половини виручки, і навіть більше повинен приносити саме шашлик, а інше пиво, закуска, картопля фрі, салати. Якщо рецепт вашого шашлику виявиться по смаку відвідувачам кафе, то відвідуваність не змусить себе довго чекати. До основного персоналу в першу чергу відносяться: адміністратор (найчастіше сам ІП), кухар, офіціант, касир, охоронець. Якщо кафе не велика, то функцію касира офіціанта може виконувати одна людина. Кухар, який буде готувати шашлик повинен розуміти, що він робить, простіше кажучи повинен бути з досвідом роботи. Від цього багато залежить. У працівників кафе, а саме кухаря і касира-офіціанта, повинні бути медичні книжки, інакше вони з’являться після першого серйозного штрафу.
Далі перейдемо до питання постачання сировини. М’ясо для шашлику має бути добірним, без зайвого жиру і кісток (вирізка). Тому питання вибору постачальників не повинен бути на останньому місці. Непогано буде подбати і про асортименті шашличної. Звичайно, найпопулярніший це свинячий шашлик, але в асортимент слід включити і шашлик з баранини, курки, риби і т. д. Люди люблять, коли є вибір і можливість спробувати різні страви.
Перш ніж приготувати шашлик, його потрібно замаринувати. Маринад для шашлику радять робити самостійно, а не купувати в окремого виробника, інакше ви втрачаєте значну частину виручки.
Розмір та оформлення порції шашлику також має важливе значення, особливо якщо по близькості є конкуренти. Не слід скупитися на таких додаткових дрібницях, як смачний кетчуп, зелень, овочі на грилі і цибулю. До речі кажучи цибулю, можна подавати замаринованим в оцті, який готуватися від сили 15 хвилин. Це надає страві особливого смаку, і збуджує апетит. Сам же шашлик повинен подаватися соковитим, смачним і в комплекті з нормальною за розміром порцією. І навіть якщо ціни будуть трохи вище, ніж у найближчих конкурентів народ все одно піде до вас, адже у вас смачніше і краще «сервіс».
Холодне пиво в кафе йде на другому місці за значимістю після м’ясних страв. Невеликий асортимент розливних сортів пива, крім пляшкового, точно не буде зайвим. В якості закуски до пива можна продавати горішки, чіпси, сушену рибу і дорожчу закуску, наприклад гострі курячі крильця.
Також важливим моментом є ціна на шашлик. Рівень цін в закладі залежить від місця розташування кафе, наявності конкурентів і т. д. В середньому по регіонах ціна за 100 грамів шашлику коливається від 90 до 120 грнлів. Слід дотримуватися цього діапазону і не завищувати ціни.
Крок 5. Початок роботи
Скільки можна заробити в даному бізнесі? Сказати складно, але при сприятливому збігу обставин і дотриманні основних правил ведення бізнесу понесені витрати на відкриття справи окупаються за перший сезон роботи.
Ще раз виділимо основні умови успішного старту шашликового бізнесу:
1 Високо-прохідне місце розташування шашличної з невисокою орендною платою;
2 Гарна і смачна кухня, великий асортимент супутніх товарів;
3 Вигідні постачальники, хороша якість продукції;
4 Ввічливий і чуйний персонал;
5 Розумний рівень цін.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!