Home / Бізнес / Бізнес ідея: Реставрація старих меблів

Бізнес ідея: Реставрація старих меблів

Для тих, хто вміє працювати з меблями. Без початкового капіталу або мінімального вкладення.
Реставраційні роботи завжди цінувалися й коштували дуже дорого. Не обов’язково вміти реставрувати антикварні речі, для цього потрібно мати спеціальні знання та освіта. У наших будинках часто стоїть меблі, яку і викинути шкода з тих чи інших причин, і вигляд у неї не дуже.
Якщо у вас є хоча б мінімальні навички в столярній або меблевому ремеслі, то ця бізнес-ідея для вас.
З чого почати? По-перше, якщо є вдома така меблі або у ваших родичів або друзів, запропонуйте їм відремонтувати її. Наприклад, замінити на дивані стару обшивку на нову. Але, перед перетяжкою, обов’язково сфотографуйте її. Так у вас буде портфоліо ваших робіт: — фото перед реставрацією і після. Ці фото разом про послуги можна розмістити в інтернеті на сайтах безкоштовних оголошень. Обов’язково подивіться ціни на подібні послуги у вашому регіоні, щоб вони були оптимальними, не надто високими і не надто низькими.
Витрати. Інструменти. Якщо немає можливості купити відразу весь комплект, то можна попросити деякі з них у знайомих, а потім вже придбати і собі. Витрати на матеріали також будуть залежати від того, що конкретно ви будете реставрувати. При таких роботах практикується два варіанти: перший – замовники купують матеріали самі, наприклад, оббивну тканину для перетяжки дивана, другий – ви берете передоплату, зазвичай це 50% від усієї суми.
Приміщення. Реставраційні роботи можна виконувати вдома у замовника.Або як приміщення використовувати гараж. Але тоді, в цьому випадку, додадуться транспортні витрати.
Реєстрація ІП бажано, так як при виконанні робіт краще всього укладати договір, щоб убезпечити себе від недобросовісних клієнтів. Якщо договору не буде, то вам складно буде довести свою правоту, наприклад, якщо клієнт не доплатив вам за роботу деяку суму. В суд ви не зможете звернутися, так як буде складно довести, то вам повинні гроші за послуги. І потім, вас можуть притягнути за незаконне підприємництво і ухилення від податків.
Окупність пару місяців.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн


Отримати гроші безкоштовно