Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Бізнес ідея: Реставрація старих меблів

Бізнес ідея: Реставрація старих меблів

Для тих, хто вміє працювати з меблями. Без початкового капіталу або мінімального вкладення.
Реставраційні роботи завжди цінувалися й коштували дуже дорого. Не обов’язково вміти реставрувати антикварні речі, для цього потрібно мати спеціальні знання та освіта. У наших будинках часто стоїть меблі, яку і викинути шкода з тих чи інших причин, і вигляд у неї не дуже.
Якщо у вас є хоча б мінімальні навички в столярній або меблевому ремеслі, то ця бізнес-ідея для вас.
З чого почати? По-перше, якщо є вдома така меблі або у ваших родичів або друзів, запропонуйте їм відремонтувати її. Наприклад, замінити на дивані стару обшивку на нову. Але, перед перетяжкою, обов’язково сфотографуйте її. Так у вас буде портфоліо ваших робіт: — фото перед реставрацією і після. Ці фото разом про послуги можна розмістити в інтернеті на сайтах безкоштовних оголошень. Обов’язково подивіться ціни на подібні послуги у вашому регіоні, щоб вони були оптимальними, не надто високими і не надто низькими.
Витрати. Інструменти. Якщо немає можливості купити відразу весь комплект, то можна попросити деякі з них у знайомих, а потім вже придбати і собі. Витрати на матеріали також будуть залежати від того, що конкретно ви будете реставрувати. При таких роботах практикується два варіанти: перший – замовники купують матеріали самі, наприклад, оббивну тканину для перетяжки дивана, другий – ви берете передоплату, зазвичай це 50% від усієї суми.
Приміщення. Реставраційні роботи можна виконувати вдома у замовника.Або як приміщення використовувати гараж. Але тоді, в цьому випадку, додадуться транспортні витрати.
Реєстрація ІП бажано, так як при виконанні робіт краще всього укладати договір, щоб убезпечити себе від недобросовісних клієнтів. Якщо договору не буде, то вам складно буде довести свою правоту, наприклад, якщо клієнт не доплатив вам за роботу деяку суму. В суд ви не зможете звернутися, так як буде складно довести, то вам повинні гроші за послуги. І потім, вас можуть притягнути за незаконне підприємництво і ухилення від податків.
Окупність пару місяців.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!