Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Ремонт побутової техніки

Бізнес-ідея: Ремонт побутової техніки

Сучасні магазини, що спеціалізуються на продажу різноманітної техніки для дому, переповнені унікальними і корисними побутовими приладами, які володіють рідкісними можливостями і функціями. Проте їх вартість є досить значною, тому купувати постійно різну техніку багато людей не можуть.
Тому бізнес-план ремонту побутової техніки передбачає створення бізнесу, який буде користуватися попитом за рахунок того, що практично кожна сучасна людина має в розпорядженні багато техніки, яка рано чи пізно починає ламатися або приходити в непридатність.
Набагато вигідніше і економічніше замовити ремонт техніки, ніж купити новий виріб за високими цінами. Оскільки техніки зазвичай дуже багато, то і послуги, що спеціалізуються на ремонті приладів, будуть приносити хороші доходи підприємцю. Причому краще всього, якщо техніка буде ремонтуватися як в спеціально відведеному для цього місці, куди клієнти будуть привозити дрібну техніку, так і вдома у покупців, оскільки набагато легше приїхати фахівця, ніж привезти, наприклад, пральну машинку в іншу частину міста.
Аналіз ринку
Перед безпосереднім відкриттям даного бізнесу рекомендується провести якісне маркетингове дослідження, завдяки якому можна отримати повну та актуальну інформацію про те, чи потребує ринок у даних послугах. Як правило, знайти в будь-якому місті якісну майстерню, у якій працюють фахівці, добре обізнані в абсолютно будь-якій техніці, досить складно. Тому нова ремонтна майстерня, яка буде пропонувати якісний і ефективний ремонт за прийнятними цінами, буде користуватися попитом у населення.
Приміщення для майстерні
Бізнес-план ремонту побутової техніки враховує, що як тільки буде вирішено, що ця справа буде приносити хороші доходи, потрібно починати пошук відповідного приміщення, яке буде використовуватися в якості майстерні. Її можна розташовувати в невеликому приміщенні, щоб не платити занадто великий орендної плати. Однак важливо, щоб дістатися до майстерні зміг кожен клієнт, який захоче самостійно привезти зламану техніку.
Напрямки діяльності
Спочатку слід визначитися, які саме послуги надаватимуться населенню в ремонтній майстерні. Для цього необхідно переконатися, що в наявності є відповідні фахівці, які мають досвід роботи, пов’язаний з ремонтом тієї чи іншої техніки.
Краще всього, якщо майстерня буде досить великою, а також буде пропонувати можливість ремонту абсолютно будь-якої техніки. Тому потрібно орієнтуватися на ремонт холодильників і плит, витяжок і духовок, мікрохвильових печей, пральних машин, бойлерів та посудомийних машин, кавоварок, мультиварок, тостерів та інших приладів, які рано чи пізно ламаються.
Невелику техніку потенційні клієнти зможуть привозити в майстерню самостійно, однак якщо потрібно буде виконати ремонт холодильника, то майстер сам буде приїжджати додому до замовника зі всім необхідним обладнанням. Слід пам’ятати, що виїзд фахівця обійдеться клієнтам в більшу суму, ніж, якби вони відвезли техніку в майстерню самостійно.
Вся робота повинна проходити в декілька етапів. Спочатку майстер викликається на будинок, після чого він повинен обстежити зламаний прилад і визначити причину поломки. Далі він повинен повідомити клієнтам, яка буде вартість робіт, а також які запасні елементи доведеться придбати.
Краще всього, якщо ремонтна майстерня самостійно буде пропонувати можливість клієнтам купувати всі необхідні запасні частини, оскільки на цьому можна непогано заробляти. На наступному етапі виконується безпосередньо ремонт, після чого відбувається оплата виконаної роботи.
Персонал
Бізнес-план ремонту побутової техніки доводить, що в цій справі дуже важливим і серйозним питанням є правильний вибір фахівців, які повинні володіти потрібне освітою, досвідом роботи та відповідальністю. Краще всього вибирати працівників, які зможуть працювати відразу з декількома видами техніки, оскільки вони зможуть виконувати багато роботи, що призведе до невеликої кількості працівників у фірмі.
Працівники повинні самостійно вибирати інструменти, з якими вони будуть працювати, проте їх придбання повинна оплачувати компанія.
Також необхідно закупити якомога більше запасних частин від різних приладів, або ж налагодити контакти з постачальниками, які щоденно постачати потрібні елементи в майстерню.
Пошук замовників
Як тільки нова фірма, що спеціалізується на ремонті техніки, буде відкрита, треба приступати до роботи, пов’язаної із залученням клієнтів. Для цього потрібно правильно рекламувати послуги, для чого застосовуються всілякі способи, такі як роздача листівок, розклеювання оголошень на під’їздах, реклама на радіо, в газетах або на телебачення. Зазвичай з плином часу у компанії з’явиться велика кількість клієнтів, які почули про фірму від знайомих, однак це можливо тільки у випадку, якщо ціни на послуги будуть прийнятними і не завищеними, а ремонт буде виконуватися оперативно і якісно.
Бюджет і рентабельність бізнес-плану ремонту побутової техніки
Для початку діяльності необхідно затрать певні кошти.
Початкові витрати:
— Оренда приміщення для майстерні – 20 000 грнлів на місяць
— Заробітна плата працівників – 200 000 грнлів
— Закупівля обладнання, облаштування майстерні, придбання запасних частин для різної техніки – 600 000 грнлів
— Реклама – 80 000 грнлів
Всі вкладені в проект кошти окупляться приблизно за 8 місяців роботи, а чистий прибуток, який отримуватиме підприємець, може досягти 120 000 грнлів.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.