Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Бізнес / Бізнес-ідея: РЕКЛАМНИЙ БІЗНЕС

Бізнес-ідея: РЕКЛАМНИЙ БІЗНЕС

З ЧОГО ПОЧАТИ
З різними різновидами реклами ви зустрічаєтеся кожен день, але чи замислювалися ви коли-небудь, який дохід дає реклама тим, хто нею займається? Рекламний бізнес – один з тих небагатьох видів діяльності, які можна почати практично без вкладень. Ну, або з самими мінімальними. З чого почати рекламний бізнес – один з найпопулярніших запитів в пошукових системах інтернету. Насамперед, ви повинні визначитися з форматом своєї рекламного бізнесу, адже роздача листівок на вулицях і невеликі рекламні банери біля входів у магазини – теж вид реклами. Отже, для початку дайте собі відповідь на три питання:
Яку суму ви можете вкласти у відкриття бізнесу?
Скільки у вас конкурентів?
Які рішення ви можете запропонувати клієнтам, щоб «обіграти» конкурентів?
Виходячи з відповідей на ці питання, вирішите яким саме видом рекламного бізнесу ви почнете займатися. Зупинимося на варіантах, які передбачають відкриття справи з нуля. Як правило, це невеликі рекламні агентства (наприклад, рекламне агентство в інтернеті), які займаються здебільшого посередництвом між клієнтами і великими агентствами, поліграфічними послугами, і рекламою в засобах масової інформації.
ПРИМІЩЕННЯ ТА ОБЛАДНАННЯ
Саме по собі приміщення не має великого значення, так як замовлення можна виконувати практично в будь-якому місці. Але для клієнтів приміщення – це «обличчя» компанії, запорука успішності фірми, тому площа під рекламне агентство все ж знадобиться. Крім, зрозуміло, меблів, наявності доступу до інтернету, і стаціонарних телефонів, вам потрібно:
— Потужний комп’ютер. Потужний, тому що на нього потрібно буде встановити пакет дизайнерських програм.
— Кольоровий широкоформатний принтер.
— Плоттер – пристрій для друку малюнків, креслень, графіків, тощо
— Сканер.
— Ксерокс.
— База даних підприємств міста.
Кількість співробітників визначте самі, адже одна людина може виконувати функції декількох професіоналів. Врахуйте, що вам будуть потрібні послуги дизайнера, спеца по медиабаингу, і креативщик – той чоловік, який буде створювати рекламні концепції і генерувати ідеї. Це не рахуючи людей для зв’язку з клієнтами, ЗМІ, обробки замовлень, директора та прибиральниці.
ПРОПОНОВАНІ ПОСЛУГИ
Невеликі рекламні агентства звичайно пропонують наступні види послуг:
Розробка рекламних макетів.
Створення інтернет-ресурсів.
Поліграфічну друк: календарі, листівки, візитки, друк на кружках, медалях, футболках і т. д.
Виготовлення банерів, білбордів, рекламних щитів.
Нанесення реклами на транспортні засоби.
Реклама в ЗМІ та на ТБ (це зазвичай посередницький вид послуг).
Перший час ви будете працювати, що називається «портфоліо». І звичайно, рекламному агентству не обійтися без самореклами.
Існує також схема роботи без фінансових вкладень. Це укладення договорів з клієнтами, і отримання передоплати, частина якої піде на виконання проекту. І пам’ятайте, що успіх вашого рекламного бізнесу – це постійне спілкування з людьми.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.