Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Бізнес / Бізнес-ідея: Прокат електромобілів для дітей

Бізнес-ідея: Прокат електромобілів для дітей

Початкові вкладення: 230 грн.
Щомісячна прибуток: 80 грн.
Термін окупності: 3 міс.
На вихідних був у центральному парку відпочинку, як завжди в парку море людей, всі атракціони зайняті, катаються на електромобілях діти, причому вільних машин немає, всі зайняті, стало цікаво, і я запитав у продавця про вартість поїздки, виявилося 10 хвилин поїздки на електромобілі коштує 100-200 грнлів.
По приходу додому порився в інтернеті і дізнався вартість електромобілів, ціни дуже різні: від 4 000 до 50 000 грнлів. Але в середньому ціна за один електромобіль становить 7-8 тисяч грнлів.
Мозок высчитанные секунди зробив розрахунок прибутковості даного виду діяльності.
Якщо один електромобіль коштує 8 000 грнлів.
10 хвилинна поїздка 100 грнлів (беремо по мінімуму), вважаємо, що в годину автомобіль використовується 30 хвилин, діти в парку знаходяться з 10.00 до 21.00 (11 годин), для простоти візьмемо 10 годин.
То картина виходить така:
300 грнлів (дохід за годину) * 10 годин = 3 000 грнлів денна виручка.
Витрати:
— Зарплата продавця: 750 грнлів за зміну
— Оренда: 500 грнлів в день
— Разом витрати: 1 250 грнлів в день.
— Чистий прибуток 1 750 грнлів в день
— Окупність 5 днів !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Став дізнаватися про оренду місць в парку, для прокату автомобілів, але всі місця вже розподілені, в місті знайти вільний місця з хорошою прохідністю майже неможливо.
Трохи подумавши, а чому б не організувати аналогічний вид діяльності в населених пунктах, де немає своїх парків розваги.
Давайте з вами порахуємо потенційний дохід від даного заходу:
Прокат електромобілів найбільш цікавий для дітей від 2 до 9 років. Згідно підсумків перепису населення України 2010 р. частка дітей віком від 2 до 9 років становить 7,6 %. Отже, в населеному пункті чисельністю 5 000 чоловік, потенційна аудиторія становить 380 осіб.
Нижче наведені розрахунки показують які необхідні витрати для організації прокату електромобілів і потенційний дохід:
Капітальні видатки:
— Купівля 4 електромобілів: 30 000 грнлів
— Купівля вантажної газелі для доставки електромобілів до населеного пункту , для цих цілей піде автомобілів б/у – в межах 200 000 грнлів можна придбати цілком пристойну «Газель»
Разом видатків: 230 000 грнлів.
В розділі дитячі електромобілі представлена інформація про різні моделі автомобілів, які можна використовувати для відкриття точки прокату.
Розрахунок потенційної виручки
Будемо вважати, що час поїздки складає 10 хвилин, вартість поїздки 100 грнлів, автомобіль використовується 50 % часу в годину, 10 годин в день (з 10.00 до 20.00)
Разом прокат електромобілів може принести такий дохід:
— 300 грнлів * 10 годин * 4 електромобілів: 12 000 грнлів в день
Витрати:
— з/плата продавця 750 грнлів
— ПММ: 500 грнлів в день:
— Разом витрати 1 250 грнлів в день
Чистий прибуток: 10 750 грнлів в день!
Якщо ви працюватиме 25 днів на місяць, то чистий прибуток може скласти 268 750 грнлів, термін окупності 1 місяць!

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.