Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / БІЗНЕС-ІДЕЯ: ПРОДАЖ КАВИ ЧЕРЕЗ ВЕНДИНГОВІ АПАРАТИ

БІЗНЕС-ІДЕЯ: ПРОДАЖ КАВИ ЧЕРЕЗ ВЕНДИНГОВІ АПАРАТИ

Історія вендінгових автоматів почалася ще в 1783 році, коли годинникар з Женеви Йоганн Якоб Швепп винайшов сатуратор (апарат для насичення рідини діоксидом вуглецю), який і став прообразом першого автоматичного продавця авторства Джона Метьюса. Активна продаж газованої води за допомогою автоматів почалася в 1832 році в США, головним чином в аптеках.
«З тих пір принципових змін в конструкції вендінгових автоматів не сталося, — розповідає інженер-історик Самуїл Кацман з Москви, — правда, з ускладненням грошей ускладнився і приймач купюр і монет, причому, перехід на іншу валюту часто розоряв дрібних і середніх операторів вендінгових автоматів, як це сталося в Європі, з початком введення євро».
В цілому ж оператори вендінгових автоматів є самими справжніми патріотами цього виду бізнесу.
«По-перше, ці автомати – ідеальні працівники, — запевняє підприємець Максим Корабльов з Ростова-на-Дону. — Вони не вимагають зарплати, не крадуть, не прогулюють і готові працювати цілодобово. По-друге, цей бізнес не вимагає виробничих площ і великих стартових вкладень, досить купити один автомат і орендувати пару квадратних метрів в торговому центрі, і бізнес пішов. По-третє, цей бізнес має хорошу рентабельність, що дозволяє розширювати власну мережу».
Кава понад усе
Підприємець Максим Корабльов не став винаходити велосипед, і взявся за перевірений продукт — кава в одноразових стаканчиках.
«Ця позиція у всьому світі є найбільш затребуваною і перевіреної часом, — написав він у своєму блозі. – Тому я вирішив не ризикувати, а пішов второваною стежкою, вважаючи, що краще заплатити трохи більше за оренду в хорошому торговому центрі, ніж вгадувати одномоментні споживчі настрої на небагатолюдних майданчиках».
Взагалі, на думку більшості гравців цього ринку, максимальний прибуток приносить саме продаж кави в стаканчиках. Пов’язано це з тим, що кава є тонізуючим напоєм і знімає втому, так властиву сучасному городянину. За словами підприємця, кава мелена, в зернах купують частіше, ніж розчинний, оскільки якість останнього гірше.
Крім того, «у нас багато людей, що палять, — коментує ситуацію з попитом на каву в стаканчиках, — психолог Андрій Баранов. – Для них існує ув’язка «сигарета-кава», а в багатьох торгових центрах немає місця для куріння, тому шкідливу звичку заміщають стаканчиком кави».
Так чи інакше, причин випити кави в громадських місцях предостатньо, причому настільки, що в автомата часом шикуються черги.
Слідами бізнесмена-початківця
Якщо є попит, значить і повинно бути адекватне пропозицію, яка при розумному плануванні бізнесу здатне принести гарний прибуток. Максим Корабльов практично на пальцях пояснив фактичний розклад цього бізнесу і джерело доходу. За його словами, в супермаркеті середньої інтенсивності один автомат на день може реалізувати від 40 до 50 стаканчиків. Особливо високий попит взимку, після свят і в похмурі дні, а мінімальний – влітку в жарку погоду.
«Собівартість одного стаканчика становить приблизно сім-вісім карбованців, — пише Корабльов, — таким чином, орієнтовний дохід від продажу 40 – 50 стаканчиків при середній ціні 22-23 грнлів за порцію складе 700 грнлів в день, з яких віднімається орендна плата (від 500 до 2000 грнлів на місяць або безкоштовно) і витрати на обслуговування. В результаті з одного вендінг-машини місячна виручка до оподаткування оцінюється від двадцяти тисяч грнлів».
Зрозуміло, що один, два і навіть три автомата може обслуговувати сам власник. «Бізнес «по-дорослому» починається з десяти і більше автоматів, — впевнений Самуїл Кацман, — в такому разі, доведеться найняти співробітника, головним завданням якого буде виробниче обслуговування автоматів». На сьогоднішній день тариф обслуговування одного автомата в середньому по України становить 50 грнлів на день, відповідно, заробітна плата працівника, у введенні якого знаходиться десять автоматів, становить 15 тисяч грнлів. Тому із збільшенням числа вендінгових автоматів зростає і навантаження на утримання обладнання, правда, непропорційно.
Що треба знати
Безумовно, щоб багато заробляти, необхідно правильно розставити автомати й оптимізувати маршрут їх обслуговування, пояснює Корабльов. Виграє той, хто здатний перечекати споживчий штиль і не упустити піковий попит.
«Коли починаєш отримувати нормальні гроші, від сімдесяти тисяч грнлів і вище, — пише він, — з’являється усвідомлення відповідальності за бізнес і різко зростає вимогливість до себе і до співробітників. Тому головне гасло оператора вендингу – не втрать ні грнля».
При великих обертах, коли діяльність оператора підходить під визначення роздрібної торгівлі, слід, переходить на єдиний податок на поставлений дохід.
Взагалі, підприємці радять купувати автомати у перевірених і надійних продавців, які дають гарантію. При виборі компанії слід звертати увагу на те, чи здійснює компанія сервіс. Найчастіше, якщо автомат при наявності заводської гарантії ламається, то його відправляють до виробника. Але є й такі фірми, зокрема, VendMe, які не тільки продають вендингові автомати, але і беруть на себе всі зобов’язання по їх сервісного обслуговування та ремонту.
Важливо це і для того, щоб не було небажаних конфліктів з працівниками санепідемстанцій, які з підозрами відносяться до б/в автоматах або автоматів без сервісного обслуговування на місці. Плюс до цього, фірми-постачальники вендінгових автоматів, як правило, забезпечують свої поставки післяпродажним супроводом у вигляді постачання інгредієнтами і системами очищення води.
Цей бізнес має всі шанси стати одним з найуспішніших в України, оскільки вендингова ніша ще далека від насичення. Особливо, якщо під початком підприємця працюють ідеальні співробітники – автомати.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!